głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xes Zrób co się da co tylko się da Niech nasza bajka trwa. Zakochanie i miłość to nie to samo. Stan zakochania jest jak choroba niczym szaleństwo które odbiera nam

xes

xes.moblo.pl
Zrób co się da co tylko się da Niech nasza bajka trwa.
Zrób co się da  co tylko się da... teksty

xes dodano: 31 października 2013

Zrób co się da, co tylko się da, Niech nasza bajka trwa.
Autor cytatu: pzsm

Zakochanie i miłość to nie to... teksty

xes dodano: 31 października 2013

Zakochanie i miłość to nie to samo. Stan zakochania jest jak choroba, niczym szaleństwo, które odbiera nam zdolność logicznego myślenia i zakłada nam klapki na oczy. Nic nie widzimy poza osobą, w której się zakochaliśmy. A miłość to o wiele więcej. To głęboki wgląd w duszę i myśli drugiego człowieka, to tolerancja i akceptacja, szacunek. Kiedy człowiek prawdziwie kocha- a nie jest zauroczony czy chwilowo zakochany- dostrzega też gorsze strony ukochanej osoby, te, które zakochani lekko mogą przeoczyć lub których nie chcą dostrzec. Jednak ktoś, kto kocha, nie kocha mniej przez to, że partner ma jakieś wady. / .xeS.

Ludzie w dziwny sposób są skłonni... teksty

xes dodano: 31 października 2013

Ludzie w dziwny sposób są skłonni do pielęgnowania żalu i bólu, a szczególnie niepowodzeń w miłości. Słuchają piosenek, które przypominają im o ukochanym, ożywają, czując zapach budzący wspomnienia jeszcze długo po rozstaniu, czepiają się wspomnień, pielęgnują je i nie chcą się ich pozbyć, chociaż dostarczają im cierpień. Powinniśmy uciekać od jakichkolwiek dawek wspomnień, lecz nie potrafimy, ponieważ miłość, chociaż z pozoru krucha, odciska na naszych sercach sporej wielkości odcisk. Tak naprawdę, nikt nie chce zapomnieć o szczęściu i radości, które kiedyś czuł. / .xeS.

Wystarczy trzymać się zasady  Zaraz... teksty

xes dodano: 31 października 2013

Wystarczy trzymać się zasady "Zaraz, nie wszystko na raz", a z łatwością dostrzeżemy, że staniemy się o niebo szczęśliwsi. / .xeS.

Piękne. teksty xes dodał komentarz: Piękne. do wpisu 31 października 2013
Odwrócił się do niej i objął... teksty

xes dodano: 31 października 2013

Odwrócił się do niej i objął jedną ręką. Jęknęła cichutko, gdy drugą dłonią mocniej dotknął jej uda. -Ojej, przepraszam. Zapomniałem, że jesteś taka delikatna. Schylił się powolutku w dół i złożył delikatny pocałunek na jej udzie. -Chciałbym, żeby to łagodziło ból. -Szepnął. / .xeS.

Tak bardzo Cię kocham. Pragnę... teksty

xes dodano: 31 października 2013

Tak bardzo Cię kocham. Pragnę codziennie spoglądać w Twoje oczy, stawać na palcach i skradać Ci pocałunki, muskać dłonią Twoją dłoń i zasypiać w Twoich ramionach. Chcę każdego dnia mówić Ci w twarz, że jesteś moim szczęściem, moją miłością, najpiękniejszą rzeczą która mnie dotychczas spotkała. / .xeS.

Darzy Go uczuciem  jakiego nie miała... teksty

xes dodano: 31 października 2013

Darzy Go uczuciem, jakiego nie miała nigdy dla innego człowieka. Dostrzega wszystkie jego dobre strony, wielkoduszność i troskliwość okazywaną jej na każdym kroku. Jest dla niej najpiękniejszym mężczyzną. Niekiedy odczuwa gwałtowną tęsknotę za bliskością jego ciała, za tym, by pokazać mu, jak wciąż bardzo Go kocha. Pragnienie, by móc dawać i brać. / .xeS.

To jego oczy zauroczyły ją swoją... teksty

xes dodano: 29 października 2013

To jego oczy zauroczyły ją swoją intensywną głębią. / .xeS.

W pełni sobie wystarczają.... teksty

xes dodano: 27 października 2013

W pełni sobie wystarczają. Romantyczna miłość kwitnie, nawet gdy nastaje jesień i zima. Nie potrzebują nikogo innego. Żyją ze sobą i dla siebie, w swoim własnym małym świecie. / .xeS.

Łączy nas coś cudownego... teksty

xes dodano: 27 października 2013

Łączy nas coś cudownego, niewidocznego, naładowanego elektrycznością, coś o wiele mocniejszego niż połączone ze sobą dłonie. Nasza więź nie jest tylko elektryczna, jest taka delikatna i spokojna. Emanuje radością i ciepłem. Prawdziwą uczciwością. / .xeS.

Cudowna świadomość gdy po... teksty

xes dodano: 27 października 2013

Cudowna świadomość gdy po przebudzeniu, nadal jesteś miłością mego życia, mimo dzielącej nas odległości. / .xeS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV