głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Uwierz człowieku czysto grać się opłaca bo ile dasz od siebie tyle do Ciebie wraca. Mnie o uczuciach trzeba zapewniać utwierdzać dowartościowywać. Bo ja wątpię

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Uwierz człowieku czysto grać się opłaca bo ile dasz od siebie tyle do Ciebie wraca.
Uwierz człowieku  czysto grać się... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Uwierz człowieku, czysto grać się opłaca, bo ile dasz od siebie, tyle do Ciebie wraca.

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Mnie o uczuciach trzeba zapewniać, utwierdzać, dowartościowywać. Bo ja wątpię, nie wierzę, uciekam. Taką niepewną osobą jestem.

Nasz dom będzie najpiękniejszym... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Nasz dom będzie najpiękniejszym domem na całym świecie. Będzie w nim ekspres do kawy, wielki balkon, wanna i parapety całe obłożone miękkimi poduszkami. Na półkach będą stały nasze ulubione płyty i filmy, a w pudełkach bilety po przebytych koncertach we dwoje. W kuchni będziemy smażyć naleśniki i pić wino. W sypialni, na samym środku, będzie ogromne łóżko, na którym będziemy rozmawiać całe noce i tulić się do siebie. Cały ten dom będzie przepełniony po brzegi miłością, czułością i szczęściem.

 Za bardzo wierzę w siebie   jak... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

"Za bardzo wierzę w siebie - jak egoista, Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła"

Zaskoczył mnie biciem swojego serca... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Zaskoczył mnie biciem swojego serca, a ja zaskoczyłam Go melodią która do niego pasuje.

Miłość to pomieszanie podziwu... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia.

Myślę  że w tych gwiazdach... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Myślę, że w tych gwiazdach odnalazłem cząstkę siebie.[...] Naprawdę zapominam o wszystkim. Ponieważ ta chwila taki właśnie ma cel. Sprawia, że czujesz się tak mały wewnątrz czegoś tak wielkiego i niepojętego. Oddala wszystkie twoje problemy, trudności, wszystkie doczesne chęci, potrzeby, pragnienia, zmuszając cię do uświadomienia sobie, jakie naprawdę to wszystko jest nieistotne. To tak, jakby Ziemia nagle stała się cicha i nieruchoma, a wszystko, co twój umysł może pojąć czy poczuć, to ogrom wszechświata, i dostajesz zadyszki na myśl o swoim w nim miejscu. Komu potrzebni psychiatrzy? Kto potrzebuje psychoterapeutów czy trenerów motywacyjnych? Pieprzyć ich wszystkich. Po prostu popatrz w nocne niebo i raz na jakiś czas pozwól sobie zagubić się w nim

Dopiero człowiek  przy którym... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Dopiero człowiek, przy którym przestajemy się bać i wstydzić swojej zwyczajności, niedoskonałości, bycia nie w formie, że nie stać mnie na coś, boję się, nie znoszę; dopiero możliwość pokazania takich rzeczy przy kimś, przy kim nie boimy się, że nas za to zostawi - buduje prawdziwą więź.

Spróbujcie wyobrazić sobie życie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Spróbujcie wyobrazić sobie życie bez odmierzania czasu. Pewnie nie potraficie. Zawsze wiecie, jaki jest miesiąc, rok, dzień tygodnia. A jednak przyroda nigdy nie zwraca uwagi na czas. Ptaki się nie spóźniają. Pies nie patrzy na zegarek. Sarny nie martwią się kolejnymi urodzinami. Tylko człowiek odmierza czas. Tylko człowiek odlicza godziny. I właśnie dlatego jedynie człowiek doświadcza paraliżującego strachu, którego nie zniosłoby żadne inne stworzenie. Strachu przed tym, że zabraknie mu czasu.

“Wszyscy przecież jesteśmy... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

“Wszyscy przecież jesteśmy samotni - odparłam ze smutnym uśmiechem. - Owszem, myślę, że wszyscy kończymy samotnie, niezależnie od tego, co twierdzą piosenki i pogodne historyjki. Możemy tylko wybrać, z kim chcemy być samotni.”

Pewnie teraz słuchasz smutnej... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Pewnie teraz słuchasz smutnej piosenki i szukasz cytatów absolutnych. Pewnie podpierasz głowę ręką i próbujesz zrozumieć.

Poszukuj piękna w każdym  kogo... teksty

wiewioreczka86 dodano: 10 września 2014

Poszukuj piękna w każdym, kogo spotkasz, a na pewno je znajdziesz. Każdy nosi w sobie odprysk boskości. I każdy, kogo spotykamy, ma nam coś do przekazania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV