głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Jakbyś teraz wrócił przeprosił powiedział że spieprzyłeś wszystko i chcesz to naprawić. Jakbyś znów zaczął powtarzać że mnie kochasz. Jakbyś przypomniał mi wszy

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Jakbyś teraz wrócił przeprosił powiedział że spieprzyłeś wszystko i chcesz to naprawić. Jakbyś znów zaczął powtarzać że mnie kochasz. Jakbyś przypomniał mi wszystkie p
Jakbyś teraz wrócił  przeprosił... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Jakbyś teraz wrócił, przeprosił, powiedział że spieprzyłeś wszystko i chcesz to naprawić. Jakbyś znów zaczął powtarzać, że mnie kochasz. Jakbyś przypomniał mi wszystkie przepiękne chwile, które należały tylko do nas. Nawet jakbyś znów obiecywał, że będzie pięknie, że zawsze będziemy razem, że nigdy nie pozwolisz mnie skrzywdzić. Pokazałabym Ci drzwi. Ano owszem. Zrobiłabym to, mimo tego, że mocno za Tobą tęsknie, mimo tego, że bardzo chciałabym znów poczuć Twoją bliskość. Nie mogę przecież dopuścić do tego, aby ponownie zakiełkowała we mnie ta durna nadzieja, która pociągnie za sobą naiwność. Nie pozwolę Ci kolejny raz dać się skrzywdzić, bo kto raz zawiódł - zawiedzie ponownie..

przyjaźń między kobietą i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

przyjaźń między kobietą i mężczyzną nie istnieje ? daj spokój . trzeba jedynie znaleźć tą właściwą osobę . osobę , która zawsze ci pomoże , doradzi . facet , który pragnie twojego szczęścia i nie interesuje go twoja dupa czy cycki . facet , który będzie cię kochał do końca , który cię przytuli gdy będzie trzeba . facet , który zrezygnuje z mega ważnego dla niego weekendu , byś tylko nie tłukła się sama pociągiem . brat , z którym nawet granie w zwykłą grę na telefonie może być wspaniałe .

Nawet nie wiesz jak trudno jest nie... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Nawet nie wiesz jak trudno jest nie myśleć o tobie wieczorami... Gdy leże w łóżku i wyobrażam sobie co by było gdyby... Może nie potrzebnie robie sobie nadzieję. Ale to właśnie ona podtrzymuje mnie na duchu... Co po chwilę patrząc na telefon czy nie ma chociażby jednej wiadomości. chociażby głupiego 'co tam?' Chciałabym żeby to wszystko było jak dawniej... Żebyś był .!

Tak po prostu  siedzę sobie i... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Tak po prostu, siedzę sobie i patrzę na tę wiadomość, w której skłamałeś, pisząc: 'do jutra'.

Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Jeśli ktoś był dla Ciebie ważny, nie zapomnisz go. I nieważne ile bólu Ci sprawił, serce nigdy go nie odda.

I cicho przyznaję   że dzisiejszego... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

I cicho przyznaję , że dzisiejszego dnia nie mam dobrego humoru . Dlaczego ? Może dlatego , że poranna herbata była za słodka ? A może dlatego , że gdzieś zgubiłam coś , o czym jeszcze nie wiem , albo że zwyczajnie w świecie tęsknię ? Nie ważne . W każdym bądź razie nie potrafię się na niczym skupić . Tak jakbym myślami była gdzie indziej . Staram się uciec od rzeczywistości ? Owszem , nie zaprzeczę . A choć ludzie mówią , że tak się nie da . To gówno prawda , przecież wszystko się da .

Czasami zastanawiam się co teraz... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Czasami zastanawiam się co teraz robisz, gdzie jesteś, o czym myślisz. Czasami chciałabym żebyś także za mną tęsknił. Czasami... tak jakoś ostatnio dziwnie często.

Chciałabym  żeby on kiedyś zdał... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Chciałabym, żeby on kiedyś zdał sobie sprawę, że mógł mnie mieć, a nie miał. Żeby żałował, że ja wyciągałam do niego rękę, a on jej nie dostrzegł. Chciałabym, żeby on kiedyś miał świadomość tego, że stracił coś bardzo cennego.

Jestem pewna  że zatęsknisz. Może... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy, ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu. Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz, że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz....taaa

Myślę  że zawsze będziesz dla... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Myślę, że zawsze będziesz dla mnie ważny. Nie chodzi o to, że nigdy już nikogo nie pokocham i nie będę potrafiła być szczęśliwa, ale nie wymaże z serca tego fragmentu życia z Tobą. Czasami będę siadać z kubkiem herbaty i przypominać sobie Ciebie, Twój uśmiech, Twoje słowa, to jak bardzo Cię kochałam i to jak bardzo mnie zraniłeś. Nie zapomnę też tych chwil, w których sprawiałeś, że byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Byłeś dla mnie zbyt ważny, żebym mogła wyrzucić Cię z głowy, ale nie wracaj. Sam mnie odepchnąłeś i upadłam zbyt daleko, aby teraz to wszystko naprawiać

Z tęsknoty można przestać jeść.... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można.

Ja nie chcę już tęsknić za tym... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Ja nie chcę już tęsknić za tym czego nie mam, muszę zaciskać pięści bo to wszystko się zmienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV