głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Jestem ciekawa jak byś zareagował gdybyś odebrał telefon i dowiedział się że mnie już nie ma. Są wieczory kiedy oddałabym wszystko za choć minutę Twojej obecnoś

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Jestem ciekawa jak byś zareagował gdybyś odebrał telefon i dowiedział się że mnie już nie ma.
Jestem ciekawa jak byś zareagował... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Jestem ciekawa jak byś zareagował, gdybyś odebrał telefon i dowiedział się że mnie już nie ma.

Są wieczory  kiedy oddałabym... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Są wieczory, kiedy oddałabym wszystko za choć minutę Twojej obecności, a są wieczory, gdy z takim dziwnym spokojem zasypiam, gdybym nie wiedziała kompletnie nic.

Nie wiem czy to przeznaczenie czy... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Nie wiem czy to przeznaczenie czy przypadek sprawił, że go poznałam, Ale wiem, że spotkałam szczęście za cenę którego ocean łez wylałam.

Chodź namieszamy sobie w głowie jak... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Chodź namieszamy sobie w głowie jak zawsze. Chodź będzie fajnie przez chwilę. Znowu zaczniemy do siebie pisać , spotykać się robić nadzieje a potem z dnia na dzień przestaniemy się znać .

Czy mogę ci opowiedzieć o tych... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Czy mogę ci opowiedzieć o tych wszystkich chwilach gdy wyobrażałam sobie, jak leżysz koło mnie, leżysz u mego boku? Nie mówię o seksie. Mówię o tym, jak leżysz koło mnie to się wydaje nagrodą. I o tych chwilach, kiedy wyobrażałam sobie, że jest noc, a świat wokół nas przestał istnieć, bo cały świat jest w twoich oczach.

Sama nie wiem  co czuje. Milion... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Sama nie wiem, co czuje. Milion myśli, a właściwie ich strzępki, których nijak nie mogę powiązać w całość. Zaprzątam sobie głowę błahostkami i odsuwam ważne elementy. Odwlekam wszystko i udaje, że jest tak jak być powinno. Uśmiecham się ładnie i jeszcze piękniej przytakuje. Buduje domki z piasku nad samym brzegiem w nadziei, że fale akurat mnie ominą. Tworzę sobie ułudę i trwam w niej, zaciągam się powietrzem i wierzę, że nie ma tu mojej winy.

Najgorsze jest to  kiedy musisz... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Najgorsze jest to, kiedy musisz skończyć coś pięknego. Rozstać się z kimś, na kim naprawdę Ci zależy. Kiedy wbrew sobie mówisz 'żegnaj' mężczyźnie, którego pragniesz i potrzebujesz. Kiedy to właśnie TY musisz podjąć tę męską decyzję. Dlaczego? Żeby on nie powiedział tego pierwszy... Bo to po prostu nie ma sensu. Żadnego logicznego i kosmicznego stanu bycia. Pierdolone życie..

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość .

i mam tylko cichą nadzieję  że... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

i mam tylko cichą nadzieję, że ranisz ze świadomością.

Gdyby przypadło Ci przyjść na mój... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Gdyby przypadło Ci przyjść na mój pogrzeb, załamałby Ci się pod nogami grunt? Dostając informację, że kilka minut temu moje serce zwyczajnie przestało bić, upuściłbyś kubek gorącej kawy, osuwając się przy ścianie w dół? Krzyczałbyś i uderzył pięścią w ścianę, by zabić rozrywający ból? Wpadłbyś w atak furii demolując mieszkanie, kalecząc przy tym swoje dłonie od rozbitego szkła? Biorąc do ręki bluz...ę, wybiegłbyś z mieszkania po wódę, żeby ukoić ból? Wypaliłbyś całą paczkę papierosów, kręcąc przecząco głową, że to nie prawda, że to tylko głupi sen? Nie wierzyłbyś? Nie mógłbyś się z tym pogodzić? Oszalałbyś z tęsknoty do mnie? Szybko zapomniałbyś jaki mam kolor oczu i jak szybko biło mi serce? Rzuciwszy na mój grób białą różę w delikatnym płaczu nieba i zrywającym się wietrze, pożegnałbyś się? Odchodząc, potrafiłbyś dalej żyć, po prostu, jak gdyby nigdy nic? Żyć jak do tej pory. Normalnie. Potrafiłbyś?

Każdy z nas ma takie dni kiedy... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Każdy z nas ma takie dni kiedy opiera się o lodowatą ścianę w ręce trzymając chłodną już herbatę. Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwilę, które przeżyliśmy. Łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota rozpieprza nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to że w to wierzymy. Że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei ze to kiedyś powróci.

Chcesz zniszczyć człowieka... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Chcesz zniszczyć człowieka, któremu na Tobie zależy, słowami? powiedz, że go kochasz i odejdź.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV