głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wiewioreczka86 Bo widzisz jeśli naprawdę kogoś kochasz to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Choćby nie wiem co zrobił gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz nieważne jakby Cię zr

wiewioreczka86

wiewioreczka86.moblo.pl
Bo widzisz jeśli naprawdę kogoś kochasz to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Choćby nie wiem co zrobił gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz nieważne jakby Cię zranił.
Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość .

i mam tylko cichą nadzieję  że... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

i mam tylko cichą nadzieję, że ranisz ze świadomością.

Gdyby przypadło Ci przyjść na mój... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Gdyby przypadło Ci przyjść na mój pogrzeb, załamałby Ci się pod nogami grunt? Dostając informację, że kilka minut temu moje serce zwyczajnie przestało bić, upuściłbyś kubek gorącej kawy, osuwając się przy ścianie w dół? Krzyczałbyś i uderzył pięścią w ścianę, by zabić rozrywający ból? Wpadłbyś w atak furii demolując mieszkanie, kalecząc przy tym swoje dłonie od rozbitego szkła? Biorąc do ręki bluz...ę, wybiegłbyś z mieszkania po wódę, żeby ukoić ból? Wypaliłbyś całą paczkę papierosów, kręcąc przecząco głową, że to nie prawda, że to tylko głupi sen? Nie wierzyłbyś? Nie mógłbyś się z tym pogodzić? Oszalałbyś z tęsknoty do mnie? Szybko zapomniałbyś jaki mam kolor oczu i jak szybko biło mi serce? Rzuciwszy na mój grób białą różę w delikatnym płaczu nieba i zrywającym się wietrze, pożegnałbyś się? Odchodząc, potrafiłbyś dalej żyć, po prostu, jak gdyby nigdy nic? Żyć jak do tej pory. Normalnie. Potrafiłbyś?

Każdy z nas ma takie dni kiedy... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Każdy z nas ma takie dni kiedy opiera się o lodowatą ścianę w ręce trzymając chłodną już herbatę. Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwilę, które przeżyliśmy. Łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota rozpieprza nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to że w to wierzymy. Że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei ze to kiedyś powróci.

Chcesz zniszczyć człowieka... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Chcesz zniszczyć człowieka, któremu na Tobie zależy, słowami? powiedz, że go kochasz i odejdź.

jak Ci na kimś zależy  to wypadało... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

jak Ci na kimś zależy, to wypadało by powalczyć.

Czasem przychodzi taki wieczór  gdy... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Czasem przychodzi taki wieczór, gdy siedzisz całkiem sam, słuchając muzyki, łzy spływają Ci z oczu. Nie wiesz dlaczego i po co, ale w głębi duszy czujesz, że kieruje tym jakieś uczucie, którego nie potrafisz wyrazić słowami.

Są takie chwile jak sztylety... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Są takie chwile jak sztylety, rozrywają duszę w kilka sekund.

Jestem odpowiedzialna za to co... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Jestem odpowiedzialna za to co mówię, nie za to, co zrozumiałeś !

Usunąć się na bok. Spakować... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Usunąć się na bok. Spakować walizkę. Pod pachę wziąć ulubioną książkę. Wyrzucić kartę Sim. Wypisać się ze szkoły. Zamieszkać w innym miejscu. Zacząć od nowa, z czystym kontem.

Naucz się mówić głośno  co... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Naucz się mówić głośno, co czujesz. Wykrzycz coś, co Ci nie pasuje. Bo choćbyś myślał mocno jak nie wiem, cisza nie krzyknie za Ciebie.

Mimo  że nigdy nie miałam Cię przy... teksty

wiewioreczka86 dodano: 17 października 2014

Mimo, że nigdy nie miałam Cię przy sobie, bałam się. Cholernie się bałam, że Cię stracę. Obawiałam się, że nie będę mogła patrzeć na Ciebie, gdy mijamy się na przejściu. Bałam się, że odwrócisz wzrok, że nie spojrzysz, że będziesz obojętny. Bałam się, że nigdy nie napiszesz i nie spytasz co u mnie, czy sobie radzę, a ja, jak zwykle odpowiem, że jest całkiem spoko, choć w środku rozrywa mnie na tysiące części. Chwilę później zaczniesz opowiadać o swojej dziewczynie, a ja jak zwykle, będę życzyć Ci szczęścia i powodzenia. To wszystko będzie takie sztuczne, takie udawane, a Ty nie zorientujesz się, że to wszystko jest wymysłem mojej wyobraźni, że tak naprawdę chciałabym, żebyś był tutaj, przy mnie. Przecież nie wymagam wiele. Proszę. Tylko mnie kochaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV