głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle miłość jest piękna ale potrafi ranić. siedzisz z rodziną przy stole i pewnym momencie uświadamiasz sobie że tak naprawdę to wszystko nie jest dla Ciebie ważne.

whistle

whistle.moblo.pl
miłość jest piękna ale potrafi ranić.
miłość jest piękna  ale potrafi... teksty

whistle dodano: 25 grudnia 2012

miłość jest piękna, ale potrafi ranić.

siedzisz z rodziną przy stole i... teksty

whistle dodano: 25 grudnia 2012

siedzisz z rodziną przy stole i pewnym momencie uświadamiasz sobie, że tak naprawdę to wszystko nie jest dla Ciebie ważne. że osoby, które miały być na zawsze zniknęły. nie dostajesz już smsów od niego z wieczornym 'kocham Cię skarbie, dobranoc.' jesteś, ale tak naprawdę Cię nie ma. ciocia siedząca obok Ciebie, potrząsa Cię za rękę a ty uśmiechasz się sztucznie i przytakujesz.

kiedy jest wam tak dobrze  nie... teksty

whistle dodano: 25 grudnia 2012

kiedy jest wam tak dobrze, nie możesz przyjąć do wiadomości, że możecie się rozstać. a powinnaś, przyjdzie taki moment, że to rozpierdoli Ci serce na milion kawałków. nawet nie zauważysz, kiedy już on nie będzie Twój. i nie będziecie tworzyć jednego 'my'. szczęście szybko przeminie.

szczyt chamstwa ? jesteście ze sobą... teksty

whistle dodano: 24 grudnia 2012

szczyt chamstwa ? jesteście ze sobą rok, byliście ze sobą związani jak nikt, zrywanie. i nie potrafi napisać tych cholernych słów 'Wesołych świąt'.

Z okazji świąt chce wam życzyć... teksty

whistle dodano: 24 grudnia 2012

Z okazji świąt chce wam życzyć wszystkiego co najlepsze. Zdrowia, pieniędzy, szczęścia w rodzinie. :) Dla dziewczyn, które tak jak przepłakały mnóstwo nocy z jego powodu. Nie urońcie więcej ani jednej łzy dzisiejszego dnia ! :* Tak jak mówi stare przysłowie, będziecie płakać znów do następnej wigilii. A dla szczęściar, które nadal mają przy sobie ukochanego życzę wam szczęścia, szczęścia i jeszcze więcej miłości! Żeby nic złego nie spotkało was na drodze. Dziękuje za 1584 plusików 101 cytowań, dla niektórych pewnie to nie wiele ale dla mnie to bardzo dużo. Nigdy nie spodziewałabym się, że to co z serca przelewam tutaj, komuś się może spodobać. Moblo zdecydowanie jest wyjątkowym miejscem. Każda i każdy z nas ma tutaj swój kawałek wspomnień. Kończąc już, jednym słoweem, Wesołych Świąt ! :*

nie od dziś byłam uważana za sukę... teksty

whistle dodano: 23 grudnia 2012

nie od dziś byłam uważana za sukę w całej szkole. chłopcy oglądali się za mną, spędzałam z nimi jeden dzień a później znikałam z ich życia. lubiłam ranić. pewnego dnia siedziałam przed gabinetem dyrektora, znów u niego wylądowałam i czekałam na swoją kolej. w pewnej chwili podeszła dziewczynka z którą się nienawidziłam od początku, usiadła obok mnie. - czego chcesz ? - spytałam. - bardzo Cię zranił prawda? cierpiałaś przez niego i płakałaś po nocach, były chwile w których nie potrafiłaś oddychać. zgadza się? widzę w Twoich oczach małą, zranioną dziewczynkę, której pęka serce. dlatego taka jesteś. - powiedziała. łzy zajęły mi oczy, miałam ochotę płakać. poczułam znów ten ból w sercu. przytuliła mnie, tak spotkałam przyjaciółkę.

wiesz czego się boję? boje się... teksty

whistle dodano: 23 grudnia 2012

wiesz czego się boję? boje się, że jak zapomnę on wróci. kiedy w końcu stanę na nogi, przestanę brać dawki tabletek, zacznę normalnie zasypiać. wspomnienia przyjebią mi w twarz jeszcze mocniej. znów upadnę i nie będę mogła się podnieść.

a o północy w sylwestra  siedząc... teksty

whistle dodano: 23 grudnia 2012

a o północy w sylwestra, siedząc na kolanach dopiero poznanego chłopaka, który będzie mnie całował po szyi. z kieliszkiem w dłoni, wyciągnę telefon i wybiorę numer do Ciebie. zadzwonię, odbierzesz, będziesz słyszał tylko mój śmiech. powiem ironiczne 'wszystkiego najlepszego skurwielu. ' i wleje w siebie kolejny trunek, zapominając o tym co nas łączyło.

nie mów jak mam żyć  skoro nie... teksty

whistle dodano: 23 grudnia 2012

nie mów jak mam żyć, skoro nie jesteś mną. nie mów, że mam zapomnieć skoro w sercu wspomnień tysiąc sto.

czas przekreślić przeszłość.... teksty

whistle dodano: 23 grudnia 2012

czas przekreślić przeszłość. idzie nowy rok, sylwester zamierzam spędzić z najlepszymi ludźmi na świecie przy kawałkach Pezeta. będę palić, będę pić, będę sobą. skreślam to co było, zaczynam coś nowego. po 00:01 nie będę Cię już pamiętać, już nie zatęsknię. już żadna łza nie będzie spowodowana Tobą, mogliśmy być tu nadal, ale zjebałeś to i już nara. 2013, bądź szczęśliwy.

leżeliśmy na kocu w ciemnym pokoju... teksty

whistle dodano: 21 grudnia 2012

leżeliśmy na kocu w ciemnym pokoju, oświetlonym tylko dzięki kolorowym lampkom dookoła. całowałeś mnie i przytulałeś. w pewnym momencie spytałam - nie masz czasami tak, że wydaje Ci się, że jestem błędem? - a dlaczego pytasz ? - spojrzał w moje oczy. - no wiesz, że mogłeś wybrać każdą dziewczynę a wybrałeś mnie. nie żałujesz tego wyboru ? - spójrz. na zewnątrz pada śnieg, siedzimy w ciemnym pokoju. nie widzę Cię ale wiem dokładnie jak rozmieszczona jest Twoja twarz. ludzie domagają się szczęścia i nikt nie zna na to przepisu. a ja siedząc tutaj z Tobą, przytulając Cię. czuję, ż e w ramionach trzymam największe szczęście. nie wiem czy jesteś błędem ale wiem, że jesteś najlepszym błędem w całym moim życiu. - powiedział, całując mnie w czoło.

Z biegiem czasu wszystko się... teksty

whistle dodano: 21 grudnia 2012

Z biegiem czasu wszystko się zmienia. Ja też się zmieniłam. Już nie cieszę się jak kiedyś z powodu świąt. Drażnią mnie fałszywe życzenia ze strony osób, które najchętniej wbiły by Ci nóż w plecy. Niektórzy mówią, że dorastam. Ale nikt nie wie, że cierpię z powodu braku jednej osoby. Osoby, która zeszłą zimę spędzała ze mną. Piliśmy kakao pod kocem i oglądaliśmy titanica. A teraz jej nie ma i nigdy już nie wróci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV