głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle mam dość ludzi otaczających mnie. koleżanek które płaczą o złamanego tipsa. rodziców którzy wciąż nawijają mi o mojej przyszłości. czasem zamykam się w pokoju s

whistle

whistle.moblo.pl
mam dość ludzi otaczających mnie. koleżanek które płaczą o złamanego tipsa. rodziców którzy wciąż nawijają mi o mojej przyszłości. czasem zamykam się w pokoju siadam
mam dość ludzi otaczających mnie.... teksty

whistle dodano: 17 stycznia 2013

mam dość ludzi otaczających mnie. koleżanek, które płaczą o złamanego tipsa. rodziców, którzy wciąż nawijają mi o mojej przyszłości. czasem zamykam się w pokoju, siadam na łóżku, podciągam nogi do brody zamykam oczy i zasłaniam uszy. chcę choć przez chwilę być sama, choć przez chwilę nie musieć decydować.

nie chcę z nim już być  ale nie... teksty

whistle dodano: 17 stycznia 2013

nie chcę z nim już być, ale nie potrafię przyjąć do wiadomości, że mogłaby być koło niego inna dziewczyna.

nie potrafię zapomnieć  nie o... teksty

whistle dodano: 17 stycznia 2013

nie potrafię zapomnieć, nie o osobie dzięki, której żyłam przez całe 14 miesięcy.

stał z kolegami i z nią... teksty

whistle dodano: 17 stycznia 2013

stał z kolegami i z nią, wychodziłam z szatni kiedy ich zobaczyłam. chciałam zawrócić, ale było już za późno. przechodziłam obok ich, usłyszałam piskliwy śmiech Twojej panienki. fakt, różniłyśmy się. szarpnąłeś mnie za rękę, spojrzałam na Ciebie gniewnym wzrokiem. - nie wierzę, że mogłeś być z takim kimś. - powiedziała, zawieszając Ci się na ramieniu. - ja też nie. - odpowiedział. chciałam uciec, przyśpieszyłam ale po chwili wróciłam i podeszłam do Ciebie. - mam nadzieję, że będzie przy Tobie kiedy problemy rodzinne Cię przerosną, kiedy będziesz chciał wyjść w środku nocy i zapalić szluga, ona nie odmówi mówiąc, że jest bez makijażu. tak cholernie Ci życzę, żeby nie była tylko dziewczyną na wyjście. - odwróciłam się na pięcie i poszłam w swoją stronę.

wierzyłam  przez tyle czasu... teksty

whistle dodano: 17 stycznia 2013

wierzyłam, przez tyle czasu wierzyłam w każde jego słowo. tylko po to, żeby kurwa teraz się dowiedzieć, że to wszystko było kłamstwem i nie miało dla niego znaczenia.

kiedy zrozumiałam  że już go nie... teksty

whistle dodano: 17 stycznia 2013

kiedy zrozumiałam, że już go nie kocham? wtedy kiedy zaczęłam się nad tym zastanawiać.

upadam  z każdym razem coraz niżej.... teksty

whistle dodano: 17 stycznia 2013

upadam, z każdym razem coraz niżej. codzienne nocne przemyślenia, podczas, których wylewam litr łez nie dają mi żyć. kiedyś próbowałam udawać, że wszystko jest dobrze. teraz już nie, najzwyczajniej na świecie mam dość udawania i kłamstwa dookoła.

Spytał czy mi już na nim nie... teksty

whistle dodano: 17 stycznia 2013

Spytał czy mi już na nim nie zależy, nie odzywam się na sms'y. W za dużym swetrze, brudnym od tuszu do rzęs, pogryzionymi wargami odpowiedziałam mu, że to nie jest tak, że mi nie zależy. Ja po prostu nie daję sobie już rady.

mogłam się tego spodziewać. kiedy... teksty

whistle dodano: 15 stycznia 2013

mogłam się tego spodziewać. kiedy chcę zapomnieć, wracasz. obiecujesz, że się zmienisz i będzie jak dawniej. następnie znów odchodzisz i jesteś sobą.

Kiedy pewnego dnia oświadczyłam mu... teksty

whistle dodano: 12 stycznia 2013

Kiedy pewnego dnia oświadczyłam mu, że odchodzę. Nie uwierzył, zaczął się śmiać i poklepywać mnie po ramieniu, że i tak się odezwę. Minął miesiąc a to on co piątek jest sklepany przez kolegów mówiących 'stary, zapomnij ona nie wróci'.

www.wywiader.pl eloszmero   jeśli... teksty

whistle dodano: 12 stycznia 2013

www.wywiader.pl/eloszmero - jeśli się komuś nudzi tak jak mi, zadawajcie! :)

Nie potrafię go już kochać  po... teksty

whistle dodano: 12 stycznia 2013

Nie potrafię go już kochać, po prostu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV