głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ferie : teksty whistle dodał komentarz: ferie :) do wpisu 25 stycznia 2013
idę na balkon w ręku szlug telefon... teksty

whistle dodano: 25 stycznia 2013

idę na balkon w ręku szlug, telefon w drugiej. napisałabym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów. zadzwoniłabym do Ciebie ale wiem, że tego nie chcesz. wybełkotała, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknie."

nie mogę sobie wyobrazić życia bez... teksty

whistle dodano: 25 stycznia 2013

nie mogę sobie wyobrazić życia bez niego, jest najważniejszy.

Chciałabym żeby był teraz. Tak... teksty

whistle dodano: 25 stycznia 2013

Chciałabym, żeby był teraz. Tak bardzo go potrzebuje, w tym momencie. Żeby stanął w drzwiach, z nutellą i krakersami w ręce. Objął ramieniem, przytulił, pocałował w czoło i tak jak kiedyś powiedział - Obiecuję, że będziesz szczęśliwa. Mogłabym wybaczyć mu wszystko. Tylko proszę, niech wróci.

Wyobraźcie sobie ból kiedy odchodzi... teksty

whistle dodano: 25 stycznia 2013

Wyobraźcie sobie ból kiedy odchodzi od was najważniejsza osoba. Kiedy możecie tylko stać i patrzeć, czujecie jak słone łzy spływają policzkach. Chcesz krzyczeć, że go kochasz ale milczysz. Milczysz bo wiesz, że teraz żadne słowo nie ma już najmniejszego znaczenia - tak się właśnie wtedy czułam.

kocham go zbyt mocno żeby... teksty

whistle dodano: 25 stycznia 2013

kocham go zbyt mocno, żeby skończyć znajomość. jednocześnie nienawidzę, by do niego wrócić.

nienawidzę chłopaków którzy nie... teksty

whistle dodano: 24 stycznia 2013

nienawidzę chłopaków, którzy nie potrafią się zdecydować na jedną dziewczynę.

 przepraszam.  przepraszasz mnie? a... teksty

whistle dodano: 22 stycznia 2013

- przepraszam. - przepraszasz mnie? a czy swoimi przeproszeniami dasz radę oddać mi wszystkie stracone łzy? miliony nieprzespanych nocy z powodu łamiącego się serca? upokorzeń przed kolegami? odpowiedz, czy kolejnym przepraszam naprawisz wszystko.

wiesz właściwie pozwoliłabym w... teksty

whistle dodano: 22 stycznia 2013

wiesz, właściwie pozwoliłabym w siebie wbić noże. prawdopodobnie ten ból byłby niczym w przeciwieństwie do bólu, kiedy byłam z nim.

 odejdź odejdź i nigdy nie wracaj... teksty

whistle dodano: 22 stycznia 2013

- odejdź, odejdź i nigdy nie wracaj, proszę. - naprawdę tego chcesz ? - nie. ale wiem, że jeśli nie zrobisz tego teraz. to uczucie mnie zniszczy.

 Czy w waszym związku panowała... teksty

whistle dodano: 22 stycznia 2013

- Czy w waszym związku panowała miłość ? - Nie wiem. - To dlaczego go tak nazywałaś ? - Wiesz, rodzice zawsze mi mówili, że jeśli kocham kogoś to śmieję się kiedy ten człowiek się śmieje a płaczę kiedy on płaczę. Że miłość to bezpieczeństwo i zaufanie, że bez wahania mogłabym dać mu rękę, zakryć oczy i dać się prowadzić. A ja właśnie czułam to przy nim.

wracałam nad ranem od koleżanki... teksty

whistle dodano: 22 stycznia 2013

wracałam nad ranem od koleżanki, która urządzała domówkę. idąc krzywo na nogach, zatrzymałam się i usiadłam na ławce. wzięłam telefon do ręki, wykręciłam tak dobrze mi znany numer mimo, że już dawno go usunęłam, znam go na pamięć. nawet sobie nie wyobrażasz ile razy miałam ochotę to zrobić, kiedy byłam trzeźwa. nacisnęłam zieloną słuchawkę, przyłożyłam telefon do ucha i czekałam. po kilku sygnałach włączyła się poczta głosowa, rozłączyłam się. łzy napłynęły mi do oczu, może to i dobrze. nie mam pojęcia o czym mielibyśmy sobie do powiedzenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV