głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle patrzę a tu moblo działa :o aż szok.. co pozwoliło mi o nim zapomnieć ? ten najpiękniejszy gatunek muzyki rap. do dziś pamiętam wieczorne dni po rozstaniu kiedy

whistle

whistle.moblo.pl
patrzę a tu moblo działa :o aż szok..
patrzę a tu moblo działa :o aż szok.. teksty

whistle dodano: 12 stycznia 2013

patrzę a tu moblo działa :o aż szok..

co pozwoliło mi o nim zapomnieć ?... teksty

whistle dodano: 28 grudnia 2012

co pozwoliło mi o nim zapomnieć ? ten najpiękniejszy gatunek muzyki, rap. do dziś pamiętam wieczorne dni po rozstaniu, kiedy siedziałam w fotelu w szarej bluzie i słuchawkami w uszach. dobry bit O.S.T.R. i Pezeta, po policzku płynęły łzy. co jakiś czas uśmiechałam się, to dzięki niej. to ta muzyka pozwala mi się pozbierać po tym co najbardziej kochałam, żeby wypełnić sobą pustkę w sercu, którą on zostawił.

nie pytaj mnie czy go kochałam. nie... teksty

whistle dodano: 28 grudnia 2012

nie pytaj mnie czy go kochałam. nie teraz, to nie ten czas. prawdopodobnie okłamałabym Cię, ze złości i nienawiści mogłabym powiedzieć, że nigdy nie łączyło nas żadne uczucie.

oddałbym wszystkie wersy za jeden... teksty

whistle dodano: 26 grudnia 2012

oddałbym wszystkie wersy za jeden Magika dla życia, za życia by tym mógł rap oddychać 26 grudnia, był 2000 rok i dlatego nienawidzę drugiego dnia Świąt.

dziękuje    teksty whistle dodał komentarz: dziękuje ;) do wpisu 26 grudnia 2012
whistle obchodzi dziś urodziny ! :  teksty

whistle dodano: 26 grudnia 2012

whistle obchodzi dziś urodziny ! :)

cześć  możecie pytać tutaj... teksty

whistle dodano: 25 grudnia 2012

cześć, możecie pytać tutaj www.wywiader.pl/eloszmero - strasznie mi się nudzi ! :)

dzięki    teksty whistle dodał komentarz: dzięki ;) do wpisu 25 grudnia 2012
obiecywał mi  że będzie na zawsze.... teksty

whistle dodano: 25 grudnia 2012

obiecywał mi, że będzie na zawsze. że mimo wszystko będzie tu ze mną i będzie dobrze. nie da mnie nikomu skrzywdzić. wiedział ile zajęło mi zaufanie mu i jak bardzo bałam się kolejnej zdrady, tak jak z tamtymi chłopakami. ale zaryzykowałam i zaufałam mu, pozwoliłam mu dotykać mnie, całować zachłannie. wykorzystał to, wbijał mi powoli nóż w serce. odchodził i wracał, żeby bardziej mnie bolało. nie mógł wbić go szybko i dokładnie. chciał żebym cierpiała.

kiedy składałam wczoraj życzenia z... teksty

whistle dodano: 25 grudnia 2012

kiedy składałam wczoraj życzenia z rodziną, wszyscy życzyli mi fajnego chłopaka. nawet nie wyobrażacie sobie jak się wtedy poczułam, coś we mnie pękło bo usłyszeniu tych słów za którymś razem. rozpłakałam się, przeprosiłam i poszłam do osobnego pokoju. nie potrafię o nim zapomnieć, staram się ale nie potrafię.

Mogę Ci opowiedzieć o nas.... teksty

whistle dodano: 25 grudnia 2012

Mogę Ci opowiedzieć o nas. Potrafiłabym dokładnie opisać Ci każde spotkanie z nim i jak się wtedy czułam, jak płakałam po nocach kiedy on pił z kolegami i wyzywał mnie. Kiedy kazał mi się odpierdolić, a nad ranem przychodził trzeźwy z kwiatami. Mogę, ale boję się. Boje się, że w pewnym momencie mogłoby pęknąć Ci serce.

kochałem ją  to dlatego jak dziecko... teksty

whistle dodano: 25 grudnia 2012

kochałem ją, to dlatego jak dziecko ryczałem, to dlatego przy Was zawsze odwracałem się w ścianę, to była moja jedyna, połówka mojego życia [...] kochałem ją, ale ona przecież miała to w dupie. za wszystko co zrobiła należy się jej szacunek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV