głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle codziennie spotykam go wieczorem na klatce kiedy wychodzę na papierosa. siedzi na schodach mijając się odwracam wzrok w jego stronę a on otwiera usta by za chwi

whistle

whistle.moblo.pl
codziennie spotykam go wieczorem na klatce kiedy wychodzę na papierosa. siedzi na schodach mijając się odwracam wzrok w jego stronę a on otwiera usta by za chwile je zam
codziennie spotykam go wieczorem na... teksty

whistle dodano: 22 maja 2013

codziennie spotykam go wieczorem na klatce kiedy wychodzę na papierosa. siedzi na schodach, mijając się odwracam wzrok w jego stronę a on otwiera usta by za chwile je zamknąć nie wypowiadając niczego. oboje mamy ochotę pierdolnąć sobie w głowę, że to spieprzyliśmy i tak łatwo się poddaliśmy. oboje mamy ochotę zniknąć patrząc jak udajemy, że nic dla siebie nie znaczymy.

Nigdy nie stracę do niego szacunku... teksty

whistle dodano: 22 maja 2013

Nigdy nie stracę do niego szacunku, choćby wszyscy w niego zwątpili. Będę siedzieć przy nim choć reszta dawno by odeszła. Wróciłabym do niego z drugiego końca świata gdyby nagle wylądował w szpitalu. Gdy ktoś spyta kto jest moim autorytetem, palcem wskażę na niego chociaż dobrze wiem, że nie jest ideałem i ile błędów popełnił. Będę przy nim zawsze i jeszcze dłużej nawet wtedy kiedy z jego ust nie usłyszę już "Dasz radę, skarbie." Nigdy we mnie nie zwątpił, wierzył do końca i dawał nadzieje na lepsze jutro. I wiem, że gdyby cały świat był przeciwko mnie - on na zawsze pozostanie. Dziękuje, tato.

  Przepraszam – szepczę.  Za to... teksty

whistle dodano: 22 maja 2013

- Przepraszam – szepczę. Za to, że nie mam nic lepszego do powiedzenia. | Tam, gdzie ty.

Człowiek potrafi tak bardzo... teksty

whistle dodano: 22 maja 2013

Człowiek potrafi tak bardzo zatracić się w miłości, że ukochana osoba staje się na zawsze cząstką jego samego. / Jodi Picoult

Mówisz  że pochodzę z dobrego domu... teksty

whistle dodano: 22 maja 2013

Mówisz, że pochodzę z dobrego domu ale nie masz pojęcia co dzieje się w nim kiedy nastaje wieczór. Widzisz mnie i twierdzisz, że jestem poukładana ale nie wyobrażasz sobie jaki mam mętlik w głowie. Spotykasz mnie uśmiechniętą ale nie wiesz, że to tylko maska. Wiesz jak mam na nazwisko ale to nie oznacza, że mnie znasz.

wybaczyłam Ci  ponieważ wtedy nie... teksty

whistle dodano: 22 maja 2013

wybaczyłam Ci, ponieważ wtedy nie wyobrażałam sobie bycia bez Ciebie. starałam się zapomnieć ale dopiero teraz dociera to do mnie. ilekroć zamknę oczy widzę Ciebie z ją, siedzącą Ci na kolanach i oddająca namiętne pocałunki. serce przyśpiesza rytm a ból wygina mnie w pół. starałam się z tym żyć ale teraz już nie chce dalej siebie oszukiwać i wierzyć w to, że w końcu będzie normalnie. bo nigdy nie będzie, nigdy nie odzyskam zaufania do Ciebie i zawsze to będzie boleć tak samo.

zastanawialiście się kiedykolwiek... teksty

whistle dodano: 21 maja 2013

zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego niektórzy ludzie nie dają patrzeć sobie w oczy przy rozmowie i uciekają gdzieś wzrokiem? wcale nie chodzi mi o to, że kłamią i są fałszywi lub mają coś do ukrycia. wzięliście pod uwagę, że być może czegoś się boją? tak, boją. obawiają się, że ktoś dostrzeże w ich oczach nie uśmiech, który nosi na co dzień ale łzy, strach i tęsknotę która powoli ich wykańcza.

chciałabym być w końcu czegoś... teksty

whistle dodano: 21 maja 2013

chciałabym być w końcu czegoś pewna i wiedzieć to na pewno. mogłaby to nawet być sytuacja w której musiałabym uświadomić sobie, że nas już nie ma i nic nas nie łączy ale kurwa mam dość tej walki w głowie.

już nigdy nie dowiesz się jak... teksty

whistle dodano: 21 maja 2013

już nigdy nie dowiesz się jak ważną osobą dla mnie byłeś.

Byłem dla Ciebie kimś więcej  niż... teksty

whistle dodano: 21 maja 2013

Byłem dla Ciebie kimś więcej, niż dla słuchaczy Onar, a słowa nie oddają tego, ile waży strata. Kocham Cię najmocniej, zaraz wracam.

kocham Cię najmocniej  zaraz wracam. teksty

whistle dodano: 21 maja 2013

kocham Cię najmocniej, zaraz wracam.

  czego się najbardziej obawiasz ?... teksty

whistle dodano: 21 maja 2013

- czego się najbardziej obawiasz ? - spytał mnie kiedy leżeliśmy na łóżku. - najbardziej obawiam się tego, że kiedyś odejdziesz i proszę nie mów, że będziesz na zawsze. żadne z nas nie wie jak potoczy się życie dziś jesteśmy tutaj razem a jutro możemy być na dwóch końcach świata. boje się, że wyrzucisz z głowy wszystkie chwile które spędziliśmy razem. każde "kocham Cię" z moich ust stanie się dla Ciebie nic nie znaczące. a najbardziej boję się tego, że kiedyś przyjdzie Ci do głowy myśl, żeby zapomnieć o nas i o tym co nas łączyło. boję się, że zostanę sama. właśnie tutaj, na tym łóżku a Ciebie będę mogła spotkać tylko wtedy kiedy zamknę oczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV