głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle Żaden chłopak nie będzie taki jak on. Przy żadnym nie będę czuła się tak samo żaden nie zapewni mi tyle bezpieczeństwa w ramionach i motylków w brzuchu kiedy ca

whistle

whistle.moblo.pl
Żaden chłopak nie będzie taki jak on. Przy żadnym nie będę czuła się tak samo żaden nie zapewni mi tyle bezpieczeństwa w ramionach i motylków w brzuchu kiedy całował mo
Żaden chłopak nie będzie taki jak... teksty

whistle dodano: 27 maja 2013

Żaden chłopak nie będzie taki jak on. Przy żadnym nie będę czuła się tak samo, żaden nie zapewni mi tyle bezpieczeństwa w ramionach i motylków w brzuchu kiedy całował moje usta. Dla żadnego nie będę biegła w deszczu na drugi koniec miasta by kupić doładowanie do telefonu żeby tylko nie musiał długo czekać na odpowiedź. Przy żadnym nie będę czuła się tak wyjątkowo. Nie mówię, że nikt mi go nie zastąpi bo na pewno kiedyś w jego miejscu pojawi się inny ale nigdy nie będę mogła mu szczerze powiedzieć 'tylko Ciebie tak kocham'.

Wcale nie przestałam go kochać.... teksty

whistle dodano: 27 maja 2013

Wcale nie przestałam go kochać. Uznałam, że najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie zerwanie znajomości na jakiś czas. Ale chyba oboje wiedzieliśmy, że jeśli teraz się rozstaniemy to już nigdy nie będziemy razem tylko nie chcieliśmy mówić tego głośno.

I milczałam dla nas  bo to było... teksty

whistle dodano: 27 maja 2013

I milczałam dla nas, bo to było najprostsze.

Nie mów  że z czasem o nim... teksty

whistle dodano: 26 maja 2013

Nie mów, że z czasem o nim zapomnisz bo wcale tak nie będzie. Każdego dnia będziesz tęsknić i mieć najmniejszą nadzieję, że się odezwie mimo tego, że kazałaś mu nigdy więcej tego nie robić. Sama wybrałaś takie zakończenie więc nie dziw się, że teraz myśli i tęsknota nie pozwalają Ci funkcjonować. Nigdy o nim nie zapomnisz, nawet jeśli minie 10 lat będziesz go nosić w sercu. Po prostu nauczysz się z tym żyć.

Wiem jak źle Ci z tym  że w moich... teksty

whistle dodano: 25 maja 2013

Wiem jak źle Ci z tym, że w moich oczach jesteś nikim. Jak bardzo chciałbyś naprawić wszystko odzyskując moje utracone zaufanie. Chciałbyś wymazać wszystkie złe wspomnienia z mojej głowy a powtórzyć kilka wydarzeń przez które staliśmy się sobie bliżsi. I wiesz co? Może gdyby nie to, że kiedy ja próbowałam to ratować ty stałeś obrócony plecami z założonymi rękami, mogłabym spróbować zacząć od początku.

Oboje chyba nie spodziewaliśmy się... teksty

whistle dodano: 25 maja 2013

Oboje chyba nie spodziewaliśmy się, że przypadkowa znajomość zamieni się w coś, przez co nie możemy teraz żyć bez siebie.

Musiałam zakończyć ten związek... teksty

whistle dodano: 25 maja 2013

Musiałam zakończyć ten związek nie dlatego, że przestałam go kochać ale nie potrafiłam być w nim ciągle myśląc o tym co się wydarzyło. Myślałam, że potrafię wybaczyć zdradę i zapomnieć o niej ale chyba sama w to do końca nie wierzyłam.

Nie mów  że po rozstaniu... teksty

whistle dodano: 25 maja 2013

Nie mów, że po rozstaniu przestaniesz oddychać. Tak nie będzie, nadal będziesz żyć. Będziesz budzić, wykonywać te same czynności, spotykać się ze znajomymi i skromnie uśmiechać a potem zasypiać. Wydawać by się mogło, że nic się nie zmieniło ale nadejdzie chwila w której będziesz chciała opowiedzieć mu co robiłaś przez cały dzień tak jak kiedyś, będziesz miała problem i on byłby osobą do której pierwsza zwróciłabyś się o pomoc. Nie będziesz potrafiła bez niego funkcjonować bo każda czynność w Twoim wykonaniu nie będzie miała sensu, każde spojrzenie na sytuacje będzie z góry przez Ciebie przekreślane. Ale będziesz umiała żyć a przecież to jest ważne, prawda?

Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w... teksty

whistle dodano: 24 maja 2013

Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w łóżku, wyjrzyj przez okno i spójrz na księżyc. Uśmiechnij się na myśl, że teraz też na niego patrzę i choć jesteśmy daleko od siebie, to patrzymy na coś wspólnie - piękne, prawda? Słysząc naszą piosenkę w zatłoczonym autobusie, zacznij się śmiać przypominając sobie jak wygłupialiśmy się do niej. Nie usuwaj wiadomości może kiedyś będziesz chciał usiąść z kubkiem gorącej herbaty i wspomnieć czasy kiedy byliśmy dla siebie czymś więcej.

Boli  że przez przeszłość nie... teksty

whistle dodano: 24 maja 2013

Boli, że przez przeszłość nie potrafię wierzyć w przyszłość.

Pomyśleć  że kiedyś znaczyliśmy... teksty

whistle dodano: 24 maja 2013

Pomyśleć, że kiedyś znaczyliśmy dla siebie wszystko.

Żałosne jest to  że cierpię przez... teksty

whistle dodano: 24 maja 2013

Żałosne jest to, że cierpię przez coś co sama sobie stworzyłam. Nikt nie zmuszał mnie przecież do zakochania się w nim, nikt nie pisał za mnie tych wszystkich smsów, nie kazali mi wierzyć w jego obietnice i że zawsze będzie wierny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV