głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
whistle W moich oczach łzy w jego bezsilność bo nie umie płakać nawet gdy jebie się wszystko. jest mi ciężko nie ukrywam tego. nie potrafię zrozumieć jak mogłeś rzucać

whistle

whistle.moblo.pl
W moich oczach łzy w jego bezsilność bo nie umie płakać nawet gdy jebie się wszystko.
W moich oczach łzy   w jego... teksty

whistle dodano: 17 maja 2013

W moich oczach łzy, w jego bezsilność bo nie umie płakać nawet gdy jebie się wszystko.

jest mi ciężko nie ukrywam tego.... teksty

whistle dodano: 16 maja 2013

jest mi ciężko nie ukrywam tego. nie potrafię zrozumieć jak mogłeś rzucać wszystkie słowa na wiatr, jak każde Twoje "kocham" tak naprawdę nic nie znaczyło, jak wszystkie obietnice już od początku miały zostać niespełnione. przykro mi, naprawdę przykro mi, że tak mnie potraktowałeś choć zawsze uważałeś, że te słowa wiele dla Ciebie znaczą i nie mówisz je każdej.

mimo całego syfu  nie rób sobie... teksty

whistle dodano: 16 maja 2013

mimo całego syfu, nie rób sobie krzywdy przez rzeczy na które nie masz wpływu.

jeśli to co było między nami nigdy... teksty

whistle dodano: 15 maja 2013

jeśli to co było między nami nigdy nic dla Ciebie nie znaczyło, proszę, wykrzycz mi to w twarz. może tak będzie mi łatwiej zapomnieć wiedząc, że tylko ja traktowałam to poważnie.

nie wiem co się dzieje. rano bez... teksty

whistle dodano: 15 maja 2013

nie wiem co się dzieje. rano bez wcześniejszego marudzenia wstaję z łóżka z dźwiękiem budzika, idę do łazienki i patrzę w lustro. widzę osobę bez jakiegokolwiek sensu funkcjonowali czy robienia czego kolwiek, każda czynność wykonywana jest bez entuzjazmu i już nawet nie uśmiecham się wśród ludzi, by nie pytali co się dzieje. nie mogę skupić się na lekcjach i napisanie głupiego tematu doprowadza mnie do szaleństwa. wracam z domu do szkoły albo wychodzę na cały dzień albo zamykam się w pokoju i nie wychodzę z niego, ciągle śpię i mało jem. prawie z nikim nie rozmawiam a z łóżka mogłabym nie wychodzić. brakuje mi czegoś, co kiedyś pobudzało mnie do życia i dawało nadzieje na lepszy dzień. brakuje mi jego.

niby nic do niego nie czuję ale... teksty

whistle dodano: 15 maja 2013

niby nic do niego nie czuję ale okropnie żyje się z świadomością, że mógłby pokochać inną.

jesteś dumny z siebie? cieszysz się... teksty

whistle dodano: 15 maja 2013

jesteś dumny z siebie? cieszysz się, że w półtora roku zniszczyłeś osobę, którą można było spotkać na każdym kroku z uśmiechem? dobrze bawiłeś się wmawiając mi, że mnie kochasz i każdy dzień ciszy, jest dla Ciebie piekłem? no powiedz kurwa, czy tak miło być skurwysynem bez uczuć.

Naprawdę chciałabym to zakończyć... teksty

whistle dodano: 14 maja 2013

Naprawdę chciałabym to zakończyć, podnieść białą flagę do góry i pokazać swoją bezsilność. Mówiąc, że wszystko naprawimy dobrze wiem, że już się nie da i to nie ma sensu. Ale nie potrafię mu tego powiedzieć, coś siedzi mi w gardle i przez to płacze nocami. Bo mam świadomość, że jeśli zostanę sama, bez niego - nie wytrzymam.

proszę nie mówcie  że wiele... teksty

whistle dodano: 13 maja 2013

proszę nie mówcie, że wiele chłopaków przede mną i mam przestać płakać. nie wiecie o nas wszystkiego oprócz tego, że jesteśmy razem. nie macie pojęcia ile przeszkód stoi nam na drodze ale nadal z nadzieją przeskakujemy je, trzymając się za ręce. czasem jedno z nas potyka się, mija dzień albo dwa kiedy już tak leży. nie płacze, nie panikuje tylko czeka bo wie, że jedno z nas wróci. chwyci za ręce i pomoże iść dalej. choć czasem nadchodzą deszczowe chmury to nie uciekamy, chowamy się i przeczekujemy. a żadne z nas nie widzi końca tej podróży.

i właściwie nie wiem jak go... teksty

whistle dodano: 13 maja 2013

i właściwie nie wiem jak go określić bo jest osobą, której tak bardzo nienawidzę za wszystkie wylane łzy a jednocześnie nie potrafiłabym bez niego żyć.

całkiem inaczej funkcjonuje się... teksty

whistle dodano: 13 maja 2013

całkiem inaczej funkcjonuje się kiedy wiesz, że ktoś Cię kocha. że zasypia myśląc o Tobie a rano jesteś jego pierwszą myślą w głowie. to wspaniałe uczucie mieć osobę, której Twoje imię chodzi zostaje cały dzień na ustach. całkiem inaczej przeżywa się dzień wiedząc, że wieczorem ktoś na Ciebie czeka. spyta się co u Ciebie i będziesz mogła opowiedzieć mu swój cały dzień. magiczne jest to, że jedna osoba może być powodem życia.

bądź. pokaż  że są powody dla... teksty

whistle dodano: 13 maja 2013

bądź. pokaż, że są powody dla których mogę żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV