głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdycham_dym Bóg ukrył piekło w samym środku jej serca Sobota Toksyczna miłość Ogień rozpalony tak cholernie mocno powoli gaśnie wbrew mojej woli. Czy mogłabym zrobić jeszc

wdycham_dym

wdycham_dym.moblo.pl
Bóg ukrył piekło w samym środku jej serca Sobota Toksyczna miłość
 Bóg ukrył piekło w samym środku... teksty

wdycham_dym dodano: 16 października 2011

"Bóg ukrył piekło w samym środku jej serca" / Sobota - Toksyczna miłość

Ogień rozpalony tak cholernie mocno... teksty

wdycham_dym dodano: 16 października 2011

Ogień rozpalony tak cholernie mocno powoli gaśnie wbrew mojej woli. Czy mogłabym zrobić jeszcze coś by ta iskra na nowo nas rozpaliła ?.

A gdzieś na dnie serca w moim... teksty

wdycham_dym dodano: 16 października 2011

A gdzieś na dnie serca, w moim własnym świecie, jesteśmy tylko My. Żadnych osób trzecich, którzy wszystko komplikują i wpierdalają się w coś co ich nie dotyczy.

A gdy miasto zasypia a ona razem z... teksty

wdycham_dym dodano: 16 października 2011

A gdy miasto zasypia, a ona razem z nim, kocham patrzeć jak spokojnie oddycha w moich objęciach.

Czasami mam ochotę położyć się... teksty

wdycham_dym dodano: 16 października 2011

Czasami mam ochotę położyć się na tym pierdolonym łóżku, zakryć się cała kołdrą, zamknąć oczy i marzyć o Tobie. Bywają momenty, kiedy nie mam siły wstawać rano. Mogłabym przespać cały dzień i śnić o tym, że jesteś moja.

Piwo Rap Graffiti Ty. Cztery... teksty

wdycham_dym dodano: 15 października 2011

Piwo, Rap, Graffiti, Ty. Cztery wyrazy, którymi mogę wyrazić swój sens życia.

A wieczorem gdy miasto i wszystko w... teksty

wdycham_dym dodano: 15 października 2011

A wieczorem, gdy miasto, i wszystko w nim zasypia, ja siadam przed kompem, zakładam słuchawki, włączam rap i przenoszę się gdzieś, gdzie nikt nie ma wstępu.

 Postaraj się to poczuć to czego... teksty

wdycham_dym dodano: 15 października 2011

"Postaraj się to poczuć, to czego nie zrozumiesz wyczytasz z moich oczu"/ Chada - Tak na koniec.

Siedziała oparta o drzewo. Czekała... teksty

wdycham_dym dodano: 15 października 2011

Siedziała oparta o drzewo. Czekała na nią w umówionym miejscu. W miejscu, gdzie mogły być same, bez żadnego miejskiego zgiełku dookoła. Kilka metrów od siebie zobaczyła sylwetkę swojej największej miłości. Zakazanej miłości. Dziewczyna stanęła na przeciwko, po czym usiadła na niej i pocałowała. Trwały tak, nie myśląc o niczym innym.

Ostatniego dnia tych pamiętnych... teksty

wdycham_dym dodano: 15 października 2011

Ostatniego dnia, tych pamiętnych wakacji spędziły wspaniałą, namiętną noc w miejscu tak cholernie sentymentalnym.

 cz.2 Mężczyzna posłusznie... teksty

wdycham_dym dodano: 15 października 2011

[cz.2] Mężczyzna posłusznie oddalił się. - Ale ja jestem sama, przecież wiesz. Od naszego rozstania nie było nikogo w moim życiu - powiedziała dziewczyna. - Nie mogłam pozwolić żeby ten facet Ci się narzucał. - Dlaczego, dlaczego mimo, że nie jesteśmy razem bronisz mnie? . Czemu to robisz. Zachowujesz się tak jak przedtem. Zawsze mnie broniłaś. Opiekowałaś się mną. - I od dzisiaj, jeżeli tylko dasz mi na to szansę, będzie tak znowu. Będę odganiać od Ciebie wszystkich skurwysynów. Będę dbać o Ciebie. Jeżeli tylko mi na to pozwolisz... - Pozwolę - odpowiedziała dziewczyna. Dialog zakończył się namiętnym pocałunkiem na środku lokalu. - Kocham Cię. I nigdy nie przestałam. Zawsze znaczyłaś dla mnie najwięcej i nadal tak jest. Mimo usilnych prób nie potrafiłam zabić uczucia do Ciebie. A teraz tak bardzo jestem szczęśliwa - wyznała jedna z dziewczyn. - Ja Ciebie też bardzo kocham. Ponad wszystko.

 cz.1 Było coś około godziny 23.... teksty

wdycham_dym dodano: 15 października 2011

[cz.1] Było coś około godziny 23. Siedziała wkurwiona w domu. Postanowiła, że da ujście swoim emocją w ulubionym barze. Wzięła szybki prysznic. Narzuciła na siebie jasną koszulę w kratkę, a pod nią biała podkoszulka na ramiączkach. Włożyła luźne spodnie, buty. Portfel, pieniądze i wyszła. Za jakiś czas była już na miejscu. Podeszła do baru, gdzie obsługiwała młoda, śliczna kelnerka. Jedno piwo, drugie potem niewinny flirt. Nagle na parkiecie ujrzała Ją. Dziewczynę, z którą była bardzo długa. Pierwsza, prawdziwa miłość w jej życiu. Prezentowała się jak zwykle przepięknie. Długie, ciemne, rozpuszczone włosy. Delikatny makijaż. Czarna, idealnie dopasowana sukienka. Widok ten odrodził w niej na nowo poczucie pożądania. Tą namiętność, która każdego dnia towarzyszyła w ich związku. I mimo, że nie rozmawiały ze sobą już od ponad roku to wszystko wróciło. Zauważyła koło niej narzucającego się faceta. - Nie widzisz skurwielu, ze ona jest zajęta ? - podało za chwilę w jego stronę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV