głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdycham_dym Mogłabym napisać tysiąc wersów o tym jak cierpię ale po co jeżeli i tak Ty się o tym nie dowiesz . Przynajmniej na razie . Nie chcę Ci o tym mówić bo nie mam p

wdycham_dym

wdycham_dym.moblo.pl
Mogłabym napisać tysiąc wersów o tym jak cierpię ale po co jeżeli i tak Ty się o tym nie dowiesz . Przynajmniej na razie . Nie chcę Ci o tym mówić bo nie mam p
 Mogłabym napisać tysiąc wersów... teksty

wdycham_dym dodano: 25 września 2011

"Mogłabym napisać tysiąc wersów , o tym jak cierpię" , ale po co jeżeli i tak Ty się o tym nie dowiesz . Przynajmniej na razie . Nie chcę Ci o tym mówić , bo nie mam pewności czy odwzajemniasz moje uczucie . Podobno mnie kochasz , tak twierdzisz . Tylko czemu kurwa czasami Twoje zachowanie wskazuje na to , że jednak tak nie jest . Powtarzasz mi to codziennie gdy się odłączam wieczorem , ale kurwa może Ty tak mówisz z przyzwyczajenia , albo boisz powiedzieć mi, że już nic do mnie nie czujesz .

 Straszna wydaję się być miłość... teksty

wdycham_dym dodano: 25 września 2011

"Straszna wydaję się być miłość dla tego , który nie kochał " / Skazani na sukcezz - Prawdziwy romans

Zakładam słuchawki   w moich uszach... teksty

wdycham_dym dodano: 25 września 2011

Zakładam słuchawki , w moich uszach słychać rap . Kocham to . Nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki . Za każdym razem kiedy przenoszę się, pod wpływem słów rapera, gdzieś gdzie nikt do mnie nie może dotrzeć , myślę o Tobie . Co robisz , o czym myślisz , co czujesz , czy pragniesz mnie tak samo jak ja pragnę Ciebie . Kurwa , przecież ja tak właściwie nie wiem co Ty do mnie czujesz . Najpierw spędzasz ze mną zajebistą, namiętną noc , a potem jest tak jakby nigdy nic się nie wydarzyło .

Czasami wyobrażam sobie jak to... teksty

wdycham_dym dodano: 25 września 2011

Czasami wyobrażam sobie jak to byłoby bez Ciebie . I wiesz co ? . Nawet nie potrafię kurwa sobie tego wyobrazić . A może nie chcę tego robić ? . Może boję się , że moje życie bez Ciebie byłoby bez sensu ?. Każdej nocy zasypiam myśląc o Tobie . A jakby Ciebie nie było ? . O czym lub o kim myślałabym wtedy ? . Czyje usta byłyby tymi , których pragnę ? . Czy byłaby taka osoba . Nie wiem , nie znam odpowiedzi na te pytania , le wiem , że teraz , po tym wszystkim nigdy nie będzie osoby , której pragnęłabym równie mocno jak pragnę Ciebie .

 cz.2  Jeżeli tak jest  mogę Ci to... teksty

wdycham_dym dodano: 25 września 2011

[cz.2] Jeżeli tak jest, mogę Ci to zapewnić . Mogę opiekować się Tobą , dbać o Ciebie , sprawiać , że będziesz czuć się wyjątkowo . Musisz tylko mi na to pozwolić . Pozwól mi częściej zbliżać się do Ciebie , w taki sposób , że moje ciało będzie wariować . Najgorsza jest ta pustka . Pustka na drugi dzień po wspólnie spędzonej nocy . Czuję na swojej poduszce Twój zapach . Jest intensywny i cudowny . Otulam się nim bo nic innego mi nie pozostaje . W takich momentach w utęsknieniem czekam na to by ponownie Cię zobaczyć , objąć i wyznać Ci jak bardzo mocno Cię kocham .

 cz.1 Czasami nie mam siły walczyć... teksty

wdycham_dym dodano: 25 września 2011

[cz.1]Czasami nie mam siły walczyć o Ciebie . Starać się wszystko układać . Zdarzają mi się momenty, że chciałabym mieć na Ciebie wyjebane . Ale nie mogę . Boję się , ze Ty , w przeciwieństwie do mnie, nie będziesz starać się wszystkiego naprawić . Kocham momenty kiedy jesteś tylko moja . Czuję Twój cudowny , a zarazem delikatny zapach . Kiedy Cię obejmuję , czuję , że trzymam w ramionach cały swój świat . Moment , w których nasze usta dzieli jakieś kilka milimetrów sprawia , że moje serce wali jak oszalałe . Jedyną rzeczą jakiej wtedy pragną jest zbliżyć się do Ciebie jeszcze bardziej i całować . Całować delikatnie , namiętnie , czule . Robić to tak jak jeszcze nikt nigdy dotąd tego nie robił . Mogłabym w nieskończoność słuchać Twojego przyśpieszonego oddechu ,kiedy zbliżam się do Twojej szyi i zaczynam ją całować. Kiedy błądzę gdzieś po Twoim ciele moją dłonią czuję zwariowane bicie Twego serca . Oznacza to , ze tak jak ja pragniesz tego ?

Jesteś moim uosobieniem marzeń . teksty

wdycham_dym dodano: 25 września 2011

Jesteś moim uosobieniem marzeń .

Moim marzeniem jest złapać Ciebie... teksty

wdycham_dym dodano: 25 września 2011

Moim marzeniem jest złapać Ciebie za rękę i iść . Iść po prostu przed siebie , albo w w jakieś konkretne miejsce . Milczeć lub rozmawiać z Tobą . Zwracać uwagę na innych albo pierdolić wszystko dookoła . Niezależnie od tego jak miałby wyglądać nasz spacer , chcę czuć Twoją dłoń . Twoje palce splecione z moimi . I tak na zawsze ...

Pamiętasz pierwsze spotkanie ? . Ten... teksty

wdycham_dym dodano: 25 września 2011

Pamiętasz pierwsze spotkanie ? . Ten pierwszy raz kiedy odprowadziłam Cię do domu ? . Wtedy między nami była taka nieśmiałość , zawstydzenie . Pierwszy raz w życiu tak się czułam . Przy Tobie wyciszam się , staje się spokojna . Zmieniłaś mnie , Nie wiem czy na lepsze , ale zmieniłaś . Pierwsza rozmowa przez tel do godziny 3 rano , pierwsze esy . W końcu pierwsze "Kocham Cię" . Te pierdolone , najprawdziwsze i najszczersze Kocham Cię ... I ta niepewność czekania na odpowiedź . Minuty ciągnęły się w nieskończoność . W końcu wibracja telefony i jedno zdanie , które sprawiło , że ta zwykła noc zmieniła się w najszczęśliwszą w moim życiu . Wtedy wszystko było takie łatwe , jednak z biegiem czasu te jebane "coś" co jest między nami zaczęło mnie niszczyć . Jestem jak ćpun . Wiem , że mnie zabijasz , ale nie mogę Cię zostawić , nie potrafię . Jest mi z Tobą cudownie , kocham czuć Ciebie obok siebie . Kocham Twoje usta , Twój brzuch , całe Twoje ciało .

 ...  bo po tej nocy zbyt bliska. teksty

wdycham_dym dodano: 25 września 2011

[...[ bo po tej nocy zbyt bliska.

Poprzednia 96 97 98 99
100
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV