głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
odpaljointa Nigdy przenigdy w życiu nie mów mi że mam przestać Cię kochać bo moje serce na pewno się na to nie zgodzi. Mam ochotę na zimną butelkę whiskey do tych gnębiącyc

odpaljointa

odpaljointa.moblo.pl
Nigdy przenigdy w życiu nie mów mi że mam przestać Cię kochać bo moje serce na pewno się na to nie zgodzi.
Nigdy  przenigdy w życiu nie mów mi... teksty

odpaljointa dodano: 22 września 2012

Nigdy, przenigdy w życiu nie mów mi, że mam przestać Cię kochać, bo moje serce na pewno się na to nie zgodzi.

Mam ochotę na zimną butelkę... teksty

odpaljointa dodano: 13 września 2012

Mam ochotę na zimną butelkę whiskey, do tych gnębiących myśli o Tobie, które nawet po tabletkach nasennych nie pozwalają mi zasnąć.

Każda miłość jest inna... teksty

odpaljointa dodano: 8 sierpnia 2012

Każda miłość jest inna, niektórej się żałuje, ale ja tej do Ciebie nie żałuję, ani trochę.

Kolejne noce bez Ciebie  gdy... teksty

odpaljointa dodano: 26 lipca 2012

Kolejne noce bez Ciebie, gdy przebudzając się nie będzie Twojego ciepła. Kolejne samotne poranki, całkiem bezsensu podnosząc się z łóżka, jak zawsze z myślą o Tobie i smutkiem w oczach. Kolejna fajka, kolejna rozmazana kreska i ten ból, który sprawia że twarzą wgniatam się w sam parter. Kolejny dzień ze sztucznym uśmiechem na twarzy, kolejne lata bez Ciebie i Twojego oddechu. Kolejne wspomnienie naszych wspólnych dni, które pamiętam najdokładniej jak się da i widok mojej dłoni na Twojej. Kolejny haust powietrza uświadamiający mi, że kiedy nie mam Ciebie nie mam już nic.

Chciałbym zadzwonić i zaprosić... teksty

odpaljointa dodano: 25 lipca 2012

Chciałbym zadzwonić i zaprosić Cię na gorącą szarlotkę i herbatę z cytryną. Mówić do Ciebie śledząc ruch Twoich warg i patrzeć w źrenice pełne miłości i sympatii. Szeptać o tym co mnie boli i o wszystkim innym, co drapie mnie wewnętrznie. Może przyszłoby mi nawet gorzko zapłakać, kto wie, chciałbym oprzeć głowę na Twoim ramieniu i uspokoić duszę Twoją obecnością. Ty jako jedyna wysłuchałabyś mnie do końca, jestem tego niemalże pewien. Po tym wszystkim położyć się obok Ciebie na podłodze, złapać powietrze powoli, coraz bardziej uspokajając oddech, być zupełnie czystym uczuciowo, dotknąć Twojej dłoni i zacisnąć w swojej, a dzięki Twojemu odwróconemu półksiężycu na ustach czułbym się jak w wieczności. Oznajmiłbym Ci, jak zatrzymujesz mi dech w piersiach i że uwielbiam z Tobą rozmawiać, ale wiem, że nawet nie przyjdziesz.

Chodź  wyjedziemy stąd gdzieś... teksty

odpaljointa dodano: 24 lipca 2012

Chodź, wyjedziemy stąd gdzieś razem, mam ochotę na inny wszechświat z Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV