głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wdycham_dym cz.1 Siedziała na dachu domu słuchała muzyki. Myślami była jednak całkiem gdzie indziej. Szybowała po wspomnieniach i z bólem myślała o tym co przeminęło. Tak

wdycham_dym

wdycham_dym.moblo.pl
cz.1 Siedziała na dachu domu słuchała muzyki. Myślami była jednak całkiem gdzie indziej. Szybowała po wspomnieniach i z bólem myślała o tym co przeminęło. Tak myślał
 cz.1  Siedziała na dachu domu... teksty

wdycham_dym dodano: 18 października 2011

[cz.1] Siedziała na dachu domu słuchała muzyki. Myślami była jednak całkiem gdzie indziej. Szybowała po wspomnieniach i z bólem myślała o tym, co przeminęło. Tak, myślała jak wspaniale jej była z Nią. Nagle wibracja telefonu. Na wyświetlaczu zobaczyła jakiś numer, wcześniej niezapisany w kontaktach. Wiedziała jednak, że to Ona. Świadomość tego, że napisała do niej dziewczyna, którą nadal tak bardzo kocha, sprawiła, że serce waliło jak oszalałe. Nie wiedziała czego ma się spodziewać, a ze swoim pesymistycznym nastawieniem spodziewała się najgorszego. Odsunęła klapkę telefonu i nacisnęła "odczytaj". Na wyświetlaczu pojawiła się w końcu wiadomość od ukochanej. "Wiem, że siedzisz teraz na dachu bo zawsze tak robisz gdy niego ozdabiają tak piękne gwiazdy. Nie wiem czy mam jeszcze jakiekolwiek prawo do Ciebie pisać i wpierdalać się w Twoje prawdopodobnie już idealnie ułożone życie, ale chciałam Ci tylko powiedzieć, że bardzo Cię kocham. Dobranoc".

Cholerne zróżnicowanie w jednej... teksty

wdycham_dym dodano: 18 października 2011

Cholerne zróżnicowanie w jednej postaci. Raz miła i uprzejma, albo kurewsko uparta i chamska. Raz szczery uśmiech i zajebisty humor, a potem smutek i łzy. Raz kocha, innym razem nienawidzi. Raz czarna, idealnie dopasowana sukienka, raz szare dresy. Raz spokojna muzyka, następnym Chada w głośnikach. I jak ja mam się w tym wszystkim odnaleźć.

Czekam na jednoznaczną informację... teksty

wdycham_dym dodano: 18 października 2011

Czekam na jednoznaczną informację, która potwierdziłaby, że to wszystko jest skierowane do mnie. I tylko do mnie. Chciałabym wiedzieć, że to ja jestem tą, na którą czekałaś, tą która tylko Ciebie powinna całować, obejmować. Obok której chciałabyś budzić się każdego dnia.

A ona?. Ona mimo wszystkiego mogłaby... teksty

wdycham_dym dodano: 18 października 2011

A ona?. Ona mimo wszystkiego mogłaby całować mnie w usta, z których zlizywałaby zdradę.

A teraz czuję wewnętrzny strach. teksty

wdycham_dym dodano: 18 października 2011

A teraz czuję wewnętrzny strach.

 Powiem Ci jaki smak ma zdrada... teksty

wdycham_dym dodano: 18 października 2011

"Powiem Ci jaki smak ma zdrada" / Diox - Zdrada

 Życie to gonitwa  swoją... teksty

wdycham_dym dodano: 18 października 2011

"Życie to gonitwa, swoją prędkością podcina nam skrzydła" / Młody M - Chcemy wygrać II

Mam do Ciebie tylko jedno pytanie.... teksty

wdycham_dym dodano: 18 października 2011

Mam do Ciebie tylko jedno pytanie. Chciałam Ci je zadać dzisiaj, ale to chyba nie był odpowiedni moment. A miało ono brzmieć następująco. Czy kiedykolwiek jeszcze obudzę się obok Ciebie ?. Obudzę się i poczuję, że obejmuje kogoś kogo kocham. Otworzę oczy i zobaczę Ciebie, leżącą z niewinna miną na mojej poduszce i spokojnie oddychającą.

 Przecinają Ciebie  mnie  na pół... teksty

wdycham_dym dodano: 18 października 2011

"Przecinają Ciebie, mnie, na pół, na dobro i zło". To właśnie ja gram w tym całym teatrze ten czarny charakter. To ja jestem tym upadłym aniołem, który Tobą zawładnął. Prowadzę Cię przez życie, ale nie do końca dobrym torem. W momencie kiedy mnie poznałaś zboczyłaś ze swojej jasno wytyczonej drogi, która miała bez problemów prowadzić Cię do marzeń i obranego celu. Jednak na Twoim szlaku pojawiła się postać, która sprawiła, że wszystko co miało potoczyć się tak idealnie trochę się skomplikowało. Teraz wiesz co to znaczy cierpieć po nocach z bólu, z miłości, z pragnienia pożądania. Wiesz co to znaczy kochać.

 Bądźmy ogniem jeśli chcą  byle... teksty

wdycham_dym dodano: 17 października 2011

"Bądźmy ogniem jeśli chcą, byle nie pozwolić im na to by nas zmienić. Nie dając w zamian nic, wciąż mówią nam jak żyć. Widzą każdy błąd, widzą każdy ból, ale nie wiedzą dlaczego"/ Le illjah - Tajemnica

My? . My stoimy po dwóch stronach... teksty

wdycham_dym dodano: 17 października 2011

My? . My stoimy po dwóch stronach tych samych drzwi. I czasami bywają momenty kiedy zdarza nam się przekroczyć próg. Wtedy zatapiamy się w swoich objęciach, delikatnie pieszcząc swoje usta i ciało. Ale wiesz co? . Wolałabym żeby nie było żadnych drzwi, żadnego progu. A jeżeli już, to bądź po tej samej stronie. Bądź zawsze ze mną, przy mnie.

Bo to życie powoli zaczyna zabijać... teksty

wdycham_dym dodano: 17 października 2011

Bo to życie powoli zaczyna zabijać tą miłość. Życie i jego pierdolone zasady.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV