głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty On nie ma pojęcia ilu chłopakom dała kosza z jego powodu. Musimy po prostu zaakceptować to że ludzie zostaną w naszych sercach nawet jeśli nie będzie ich w nasz

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
On nie ma pojęcia ilu chłopakom dała kosza z jego powodu.
On nie ma pojęcia  ilu chłopakom... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

On nie ma pojęcia, ilu chłopakom dała kosza z jego powodu.

Musimy po prostu zaakceptować to... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Musimy po prostu zaakceptować to, że ludzie zostaną w naszych sercach, nawet jeśli nie będzie ich w naszym życiu.

Każdego człowieka w swoim życiu... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Każdego człowieka w swoim życiu spotykamy w jakimś celu. ktoś jest dla Ciebie tylko próbą generalną, ktoś inny- pracą nad błędami przed spotkaniem z kimś najważniejszym, a ktoś będzie właśnie tym najważniejszym... Istotne jest, by się nie pomylić i nie przejść obojętnie.

Nigdy nie przestajemy chcieć  czego... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Nigdy nie przestajemy chcieć, czego chcemy, i nieważne, czy to jest dobre dla nas, czy nie.

Na pewno kiedyś się skaleczyłeś.... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Na pewno kiedyś się skaleczyłeś. Kiedy mama próbowała przemyć ranę, krzyczałeś i płakałeś, bo szczypało, bolało, a krew nadal się lała. Tak samo jest z sercem. Kiedy pęka od wspomnień na początku nie możesz znieść tego co się dzieję, potem serce się goi tak jak stłuczone kolano.

Chciała tylko jego oczu i ramion  on... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Chciała tylko jego oczu i ramion, on patrząc na nią chyba czuł to samo.

W jego oczach ona zawsze mogła... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

W jego oczach ona zawsze mogła znaleźć zrozumienie, jego serce było miejscem, w którym mogła czuć się pewnie. Jego dłonie były ciepłe, a uczucia najszczersze, związek pełen troski otoczony bezpieczeństwem.

Tęsknimy  choć nie mówimy o tym... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Tęsknimy, choć nie mówimy o tym, bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości, w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo, ale wciąż mamy za sobą niedomknięte rozdziały. Nieraz już na starcie tracimy to, co mamy. Boimy się ryzyka i nie ryzykujemy. Chcemy walczyć, ale nie do końca potrafimy. Jesteśmy silni, choć tak często zbyt słabi. Niszczymy to, co kochamy, kochamy to, co niszczymy. Gubimy się, ciągle się gubimy, upadamy, przegrywamy, rozpadamy się wewnętrznie, płaczemy, śmiejemy i znów gubimy... Zdobywamy szczyty, chwilę później je tracimy. Nie wiemy jak żyć, nie wiemy komu ufać i coraz częściej brakuje nam siły. Jednak mimo wszystko nie poddajemy się, nigdy tego nie zrobimy.

Ona wstaję  każdego deszczowego... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Ona wstaję, każdego deszczowego dnia i żyje. Bez ciebie. Nie jest jej łatwo, ale udaje szczęśliwą i idzie jej całkiem nie źle. Najgorzej jest, kiedy jest sama ze sobą. Nie ma przed kim udawać, nie oszukuje samej siebie. Staje przed lustrem i zaczyna płakać z bezsilności. Wszystko za twoją zasługą.

Pamiętasz smak pierwszego papierosa... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Pamiętasz smak pierwszego papierosa i alkoholu? Było ohydne i gorzkie. Ale mimo wszystko brnąłeś w to dalej, bo dodawało energii i zawracało w głowie. Tak samo jest z pierwszą miłością.

Cześć  pamiętasz mnie? To ja... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Cześć, pamiętasz mnie? To ja, dziewczyna, dla której znaczyłeś wszystko. Mówiłeś, że ona również była Twoim światem, aż nagle coś przestawiło się w Twojej głowie, sercu, Twoja miłość prysła. Cześć, pamiętasz mnie? Przecież wiem, ze nie. Nie znaczyłam dla Ciebie nic, szkoda tylko, że Ty byłeś dla mnie wszystkim..

Przechodząc przez ulice  słuchając... teksty

tylkotylkoty dodano: 23 sierpnia 2013

Przechodząc przez ulice, słuchając najlepszych kawałków zeusa zobaczyła jego - swojego byłego chłopaka stojącego tyłem .Zatrzymała się .Serce zaczęło walić jak oszalałe, cała się trzęsła, na jego widok dostała gęsiej skórki, a do oczu napłynęły łzy. Spoglądając na niego,zaczęła wspominać wyjątkowe chwile.Przypomniała sobie jego cudowny uśmiech, piękne niebieskie oczy, ramiona w których czuła się tak bezpiecznie i smak jego ust. Lekko zakręciło jej się w głowie. Po chwili spojrzał za siebie i ujrzał ją. Bez słowa wpatrywali się w siebie. I w tym momencie uświadomiła sobie, że nadal go kurewsko kocha, a jej nowy chłopak nie jest w stanie zastąpić jego. Ze łzami w oczach odwróciła wzrok i poszła przed siebie, zastanawiając się czy on czuję to samo...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV