głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty '' i znowu nie potrafię znowu nie umiem oddać komuś całego serca. ponownie odrzucam ideał za który sprzedała by duszę każda dziewczyna za którym oglądają się na

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
'' i znowu nie potrafię znowu nie umiem oddać komuś całego serca. ponownie odrzucam ideał za który sprzedała by duszę każda dziewczyna za którym oglądają się najwięk
'' i znowu nie potrafię  znowu nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 14 sierpnia 2013

'' i znowu nie potrafię, znowu nie umiem, oddać komuś całego serca. ponownie odrzucam ideał, za który sprzedała by duszę każda dziewczyna, za którym oglądają się największe laski. nie mam już jak zaprzeczać, znowu wpakowałam się w nieodwracalne problemy, zrobiłam komuś dziurę w sercu i przez nią wlazłam, choć nie wpuszczałam nikogo do siebie. i dlaczego to wszystko ? dlaczego nie potrafiłam znów pokochać ? przez pewnego chłopaka, który siedzi mi w głowie już od roku, i którego nijak nie mogę się pozbyć z myśli, choć przez ten cały czas nie był tak śmiały, by powiedzieć coś poza cześć. ''

Bo wspomnień się nigdy nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 14 sierpnia 2013

Bo wspomnień się nigdy nie pozbędziesz. Wspomnienia to łzy, a łzy się nigdy nie skończą. One zawsze będą .

Proszę nie mów mi teraz  że mnie... teksty

tylkotylkoty dodano: 14 sierpnia 2013

Proszę nie mów mi teraz, że mnie nie kochałeś i to wszystko to było nieporozumienie. Nie mów tak kurwa!.

Niczego innego nie pragnę  oprócz... teksty

tylkotylkoty dodano: 14 sierpnia 2013

Niczego innego nie pragnę, oprócz obudzenia się i uświadomienia sobie, że to tylko zły sen. I wszystko dookoła mnie jest w porządku.

I to 9 miesięcy  te wspólne spacery... teksty

tylkotylkoty dodano: 14 sierpnia 2013

I to 9 miesięcy, te wspólne spacery, namiętne pocałunki, niezapomniane przygody, nic dla Ciebie naprawdę nie znaczyły ?. Czy naprawdę byłam nikim w Twoim życiu ?

I ten bałagan w głowie...Te... teksty

tylkotylkoty dodano: 12 sierpnia 2013

I ten bałagan w głowie...Te wszystkie nieuporządkowane myśli. Zastanawiasz się czy to w czym teraz tkwisz ma jakikolwiek sens. Czasami chcesz zostawić to wszystko i psychicznie odpocząć.Nie wiesz czy dobrze postępujesz. Zaczynasz bać się przyszłości, tego co nastąpi i jakie będzie miało skutki. Następnie dochodzisz do wniosku że to co się wydarzyło nie powinno mieć miejsca w Twoim życiu...

Nie oszukujmy się . Nadal o mnie... teksty

tylkotylkoty dodano: 2 sierpnia 2013

Nie oszukujmy się . Nadal o mnie myślisz , martwisz się o mnie ,a czsami zżera Cię zazdrość , ciekawy jesteś gdzie jestem , co robie . Na pewno nie raz wspominasz nasze wyjątkowe chwile , romantyczne spacery i niesamowite przygody . A ta dziewczyna z którą się spotykasz nie jest wstanie zastąpić Ci mnie . Składając pocałunki na jej ustach i przytulając ją myślisz o mnie . Tak naprawdę nic do niej nie czujesz . Ty nadal mnie kurewsko kochasz , tęsknisz za mną i boli Cię to , że nas już nie ma . Chciałbyś żebym była Twoja , chciałbyś się ponownie ze mną spotykać , ale boisz się, że znowu coś się spierdoli . Może poprostu w nas nie wierzysz . Może myślisz , że nie damy rady .

A kiedy będziesz na spacerze ze... teksty

tylkotylkoty dodano: 2 sierpnia 2013

A kiedy będziesz na spacerze ze swoja nową dziewczyną ... Przypomnę Ci się ja . W tym momencie przypomnisz sobie jak czule mnie całowałeś , jak mocno przytulałeś, jak oboje byliśmy naprawdę szczęśliwi .Po chwili zaczniesz cholernie tęsknić , a następnie uświadomisz sobie że to ja byłam tą jedyną , niepowtarzalną i nadal mnie cholernie kochasz .

Czasami przychodzi taki moment... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 lipca 2013

Czasami przychodzi taki moment , kiedy chcemy uciec , przestać żyć monotonnie, spróbować czegoś całkiem nowego . Chcemy uwolnić się od rzeczywistości i pozbyć wszystkich zmartwień i problemów. Pragniemy być uwolnieni od osoby którą nadal kochamy , za którą tak kurewsko tęsknimy . Mamy ochotę odpocząć od wszytstkiego co nas otacza i pobyć ze sobą sam na sam . W ciszy , w spokoju .

Bo gdbyśmy byli razem to wszystkie... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 lipca 2013

Bo gdbyśmy byli razem to wszystkie moje marzenia zostałyby spełnione. Niczego bym mi nie brakowało. Niczego bym nie chciała. Miałabym wszystko , mialabym Ciebie .!

Moze i nie jestem idealna   może i... teksty

tylkotylkoty dodano: 24 lipca 2013

Moze i nie jestem idealna , może i jestem brzydka , może i mam miliony kompleksów , może bywam nieśmiała , może popełniam błędy , może przeklinam , może czasami jestem chamska , może i niesłucham rodziców , ale kochać Cię będe zawsze i prawdziwie.

Mimo tego że postanowiliśmy zostać... teksty

tylkotylkoty dodano: 24 lipca 2013

Mimo tego że postanowiliśmy zostać przyjaciółmi , mimo tego że minął przeszło miesiąc od naszego rozstania , ja nadal nie moge pogodzić się z tym że możesz trzymać inną dziewczynę w swoich ramionach . Wybacz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV