głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasyp

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i
Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 lipca 2013

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła.Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy przypadkiem przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Pamiętam każdą wspólnie... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 lipca 2013

Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe.

Łzy są wspomnieniami.. Płacząc... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 lipca 2013

Łzy są wspomnieniami.. Płacząc wychodzą z naszej psychiki i sprawiają chaos w mojej duszy.

Mówisz  że jest tylu innych... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 lipca 2013

Mówisz, że jest tylu innych facetów. Masz rację. Tylko, że jest mały problem. Głęboko w dupie mam wszystkich facetów. Chcę Ciebie, nie chcę kogoś innego. Tylko CIEBIE! Chcę Twojego uśmiechu, niewinnego spojrzenia, szyderczego uśmieszku, miliona buziaków na gadu  gadu i śmiesznych kłótni o to kto kocha bardziej. Wiem, znowu chcę za dużo, o wiele za dużo..

Pochyliła głowę i przycisnęła... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 lipca 2013

Pochyliła głowę i przycisnęła usta do jego ucha.  Mój  szepnęła.  To jedno krótkie słowo wstrząsnęło nim aż do głębi duszy. Sięgnął po jej dłonie, odwrócił je wnętrzem do góry i na każdej z nich złożył pocałunek.  Moja  odszepnął.

Nie oceniaj mnie po wyglądzie   nie... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 lipca 2013

Nie oceniaj mnie po wyglądzie - nie wiesz kim jestem . Nie mów o mnie źle - nie wiesz jaka jestem. Nie oczerniaj mnie - najpierw poznaj mnie i wtedy mów źle . Nie krzywdź mnie - bo to bardzo boli . Nie mów do mnie - bo nie mam ochoty cię słuchać . Nie upokarzaj mnie - bo raczej na to nie zasłużyłam . Nie ukrywaj się - spójrz mi w oczy! Nie mów zniknij, odejdź - bo ja tu rządzę . Nie mów na mnie brzydka - bo nie wygląd się liczy . Nie mów na mnie tępa - bo oceny to nie wszystko . Nie mów najlepiej nic - bo nie obchodzi mnie to, co chcesz powiedzieć !

  Jak to ? Przecież Ty go tak bardzo... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 lipca 2013

- Jak to ? Przecież Ty go tak bardzo kochasz. - Kocham go i dlatego cieszę się, że jest szczęśliwy. Wiem, że nigdy nie będziemy razem, więc jeżeli to nie mnie obdarzy miłością, chcę, aby obdarzył nią kogoś innego i był w pełni szczęśliwy.

Jesteśmy jak książki. Większość... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 lipca 2013

Jesteśmy jak książki. Większość ludzi widzi jedynie okładkę. Mniejszość czyta wstęp. Wielu wierzy tylko krytykom. Nieliczni poznają naszą treść.

Patrząc w lustro każdego poranka... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 lipca 2013

Patrząc w lustro każdego poranka, czuję strach. Przeszywające moje ciało dreszcze, przechodzą do coraz to szybszego bicia serca. Widzę przed sobą zupełnie obcą mi osobę, wrak człowieka, który z dnia na dzień coraz bardziej staje się niewyraźny. Chcę uciec. Zamykam oczy, w momencie, w którym przez mój umysł przelatuje filmik rozmów, jakie toczyliśmy każdego dnia. Nie chcę tego widzieć, krzyczę...

Każdy tęskni za przeszłością.... teksty

tylkotylkoty dodano: 15 lipca 2013

Każdy tęskni za przeszłością. Może niekoniecznie za ludzmi, ale za stanem w jakim się znajdowaliśmy. Bo przeszłość zawsze była lepsza od tego, co jest teraz.

Gdy znajduje klucz do szczęścia... teksty

tylkotylkoty dodano: 14 lipca 2013

Gdy znajduje klucz do szczęścia ktoś zawsze zmienia zamek .

Nie mogę znieść tego   że... teksty

tylkotylkoty dodano: 14 lipca 2013

Nie mogę znieść tego , że znalazłeś sobie inną dziewczynę . Ona poznaje Twój smak pocałunków . Ona bezpiecznie czuję się w Twoich ramionach . Ona wysłuchuje Twoich obietnic . Ona wpartuje się w Twoje magiczne oczy . Ona czuję Twój zapach . Ona czuje Twoje bicie serca . Ona słyszy Twój zajebisty głos . Do niej kierujesz słodkie słówka i ' kocham Cię ' . Do niej piszesz smsy na dobranoc . Ona jest z Tobą na pewno zajebiście szczęśliwa . ! A ja ? ... Ja codziennie płaczę wieczorami i nie mogę znieść tego , że nie jesteśmy już razem i ona zastępuje Ci mnie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV