głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty Minął dopiero miesiąc po naszym rozstaniu a Ty już sobie znalazłeś nową . No nieźle ... Postanowiłam nadal po tym wszystkim co zrobiłeś utrzymawać z Tobą kontak

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
Minął dopiero miesiąc po naszym rozstaniu a Ty już sobie znalazłeś nową . No nieźle ...
Minął dopiero miesiąc po naszym... teksty

tylkotylkoty dodano: 14 lipca 2013

Minął dopiero miesiąc po naszym rozstaniu a Ty już sobie znalazłeś nową . No nieźle ...

Postanowiłam nadal po tym wszystkim... teksty

tylkotylkoty dodano: 13 lipca 2013

Postanowiłam nadal po tym wszystkim co zrobiłeś utrzymawać z Tobą kontakt . Masz teraz inną dziewczynę ,a my się przyjaźnimy . Nie rozumiem sama siebie , że chce Cię znać po tym co zrobiłeś , po tym ile przez Ciebie wycierpiałam . A najgorsze jest to , że jeszcze Cię kocham . Życzę Ci jak najlepiej . Bądź szczęśliwy z nią i nie zrań jej . Ja w przyszłości zapewne poznam kogoś innego . Może też go pokocham tak jak Ciebie albo może i bardziej . Będe Ci opowiadała że jestem szczęśliwa z kimś innym . Ty pokochasz mnie na nowo i zrozumiesz , że ja jestem tą jedyną i ze mną chcesz spędzić resztę życia . Za wiele dla siebeie znaczyliśmy . Łączyło nas coś magicznego . To uczucie nigdy nie umrze . Będzie zawsze trwać .

Rozaczrowania bolą najbardziej ... teksty

tylkotylkoty dodano: 13 lipca 2013

Rozaczrowania bolą najbardziej ...

W końcu nie wytrzymałam . Tak... teksty

tylkotylkoty dodano: 13 lipca 2013

W końcu nie wytrzymałam . Tak bardzo mi Ciebie brakowało , że postanowiłama napisać z nowo założonego konta gg . Przedstawiłam sie jako Marta . Po 30 minutach pisania napisałeś ' oj Wiktoria , Wiktoria wiem że to Ty ' . Serce zaczęło mocno bić , cała sie trzęsłam . Nie wiem jakim sposobem domyśliłeś się że to ja pisze do Ciebie . Jeszcze wczoraj mówiłeś że dobrze że napisałam . A dzisiaj ? . Dzisiaj jest zupełnie inaczej . Odpisujesz mi obojętnie , po 10 minutach . Mam wrażenie , że przez ten miesiąc kiedy zerwaliśmy ze sobą jakikolwiek konakt stałam Ci się obojętna , niepotrzebna . Wiesz ... ? Napisałam bo cholernie za Tobą tęskniłam . Nie dawałam rady . Miałam dość codziennego płakania i martwienia się o Ciebie , gdzie jesteś , z kim jesteś , co robisz . Chciałam to wszytsko naprawić . Zacząć wszystko od nowa . Ale widzę , że Tobie już na mnie nie zależy , staałam Ci się obcą osobą . A najgorsze jest to , że już dawno przestałeś mnie kochać .Nic już do mnie nie czujesz . Wiem to .

Ciągle wydaje nam się  że... teksty

tylkotylkoty dodano: 12 lipca 2013

Ciągle wydaje nam się, że poradzimy sobie ze wszystkim sami, że będziemy niezależni od wszystkich, że nie potrzebujemy nikogo do szczęścia. Lecz gdy ledwo sięgamy dna, jedyne czego chcemy, to osoby pełnej miłości, która nas mocno przytuli i nigdy nie opuści...

Bo każdy z nas chciałby tego... teksty

tylkotylkoty dodano: 12 lipca 2013

Bo każdy z nas chciałby tego dokonać, pokonać niemożliwość i po prostu się spotkać. Lecz nie, nie wszyscy z nas potrafią w to uwierzyć, w siły i możliwości, choć to wszystko do niego należy. I nie słuchaj więcej, gdy mówią "nie dasz rady", odwróć się i powiedz "Tak? Jeszcze się przekonamy.."

Spytaj się człowieka bez rąk jak... teksty

tylkotylkoty dodano: 12 lipca 2013

Spytaj się człowieka bez rąk jak to jest przytulić ukochaną osobę, ślepca, jak to jest widzieć piękno otaczającego nas świata, niemowę, jak to jest móc krzyczeć z radości, Kalekę na wózku, jak to jest móc biec przed siebie bez celu, głuchego, jak to jest słyszeć śpiew ptaków o poranku, bezdomnego, jak to jest wyspać się w ciepłym łóżku, głodnego, jak to jest być najedzonym do syta, sierotę, jak to jest mieć rodziców, a potem spytaj siebie jak to jest docenić to co się ma, jak to jest kochać swoje życie !

Co u mnie? Tak jak było  utknęłam... teksty

tylkotylkoty dodano: 12 lipca 2013

Co u mnie? Tak jak było, utknęłam w obcym mi świecie pełnym nienawiści. Ja już po prostu chciałabym stąd wyjechać, gdzieś, obojętnie gdzie, przed siebie, w nieznane, jak najdalej.. zacząć wszystko od nowa, bo tu ciągle powtarzam te same błędy

A najgorsze jest to  że po całym... teksty

tylkotylkoty dodano: 12 lipca 2013

A najgorsze jest to ,że po całym dniu wypychania Cie z myśli wieczorem kładę się w pokoju na łóżku, serce zaczyna bić mocno,zaczynam głośno oddychać. Wydaje mi się wtedy ,że tak głośno płacze a tak naprawdę tylko krzyczę w poduszkę, z minuty na minute umierając.

Ja się pytam  gdzie te  czasy  gdy... teksty

tylkotylkoty dodano: 12 lipca 2013

Ja się pytam, gdzie te czasy, gdy byłam taką małą gównirą, latającą w krótkich spodenkach, latającą i śmiejącą się w niebo głosy, która zawsze była szczęśliwa, a jej największe zmartwienie, to obdarte kolano? która miała wyjebane na modę? z chłopakami się tylko przyjaźniła i nie oczekiwała od nich nic więcej? gdzie to cholera jest?

Denerwuje mnie  kiedy ktoś mówi... teksty

tylkotylkoty dodano: 12 lipca 2013

Denerwuje mnie, kiedy ktoś mówi ''myślałem, że jesteś inna, myliłem się'' . Tak naprawdę chuj o mnie wiedzą. O tym kim jestem, jakie mam problemy i co czuje słysząc ''jednak jesteś taka...''

Nie muszę żyć z muzyki   muzyka... teksty

tylkotylkoty dodano: 12 lipca 2013

Nie muszę żyć z muzyki - muzyka żyje we mnie. I ona będzie trwać, nawet gdy wyrwiesz mi serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV