głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tylkotylkoty I wiedz kurwa że mimo że mam nowego chłopaka kocham nadal Ciebie i on nawet w najmniejszym stopniu nie będzie w stanie zastapić mi Ciebie... ! Po pewnym czasie

tylkotylkoty

tylkotylkoty.moblo.pl
I wiedz kurwa że mimo że mam nowego chłopaka kocham nadal Ciebie i on nawet w najmniejszym stopniu nie będzie w stanie zastapić mi Ciebie... !
I wiedz kurwa  że mimo  że mam... teksty

tylkotylkoty dodano: 23 września 2013

I wiedz kurwa, że mimo, że mam nowego chłopaka, kocham nadal Ciebie i on nawet w najmniejszym stopniu nie będzie w stanie zastapić mi Ciebie... !

Po pewnym czasie uświadamiasz sobie... teksty

tylkotylkoty dodano: 10 września 2013

Po pewnym czasie uświadamiasz sobie, że musisz iść dalej. Przestać wspominać to co było bo to i tak się już nigdy nie powtórzy.Każda chwila przemija i nie wróci. Postanawiasz przestać żyć przeszłością, a zaczynasz żyć teraźniejszością.Powoli przestajesz żyć NIM...

Chcę abyś wiedział  że nigdy o... teksty

tylkotylkoty dodano: 6 września 2013

Chcę abyś wiedział, że nigdy o Tobie nie zapomnę,choćby miałoby minąć kilkanaście lat,choćbym miała całować inne usta, wtulać się w inne ramiona,być z innym chłopakiem. Zapamiętaj, że jesteś, byłeś i będziesz dla mnie ważny. Tylko Ty byłeś w stanie wywołać szczery uśmiech na mojej twarzy, tylko Ty sprawiałeś, że czułam się przy Tobie wyjątkowo. Dokładnie pamiętam wszystkie spacery, wszystkie nasze rozmowy. To 8 miesięcy które razem przeżyliśmy to był najlepszy czas w moim życiu. Byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie... Miałam chłopaka którego kochałam nad życie i którego nadal mam w głębi serca... bo kiedy Cię widzę na mojej twarzy automatycznie pojawia się uśmiech,a serce zaczyna mocniej bić.Chcę Ci podziękować, że mogłam pokochać kogoś tak mocno i przyznam, że jeszcze nie do końca się z Ciebie wyleczyłam.Czasami przychodzi taki moment, że kurewsko za Tobą tęsknie i zaczyna mi Ciebie brakować i NIE JESTEM W STANIE POWIEDZIEĆ SWOJEMU NOWEMU CHŁOPAKOWI ' TYLKO CIEBIE TAK KOCHAM '.

I naprawdę  z uśmiechem na twarzy... teksty

tylkotylkoty dodano: 31 sierpnia 2013

I naprawdę, z uśmiechem na twarzy mogę stwierdzić, że te wakacje były niesamowite

 Wcześniej czy później sprawy... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

"Wcześniej czy później sprawy, które za sobą zostawiłeś, same Cię dopadną. I nawet najgłupsze rzeczy, kiedy jesteś zakochany, zapamiętujesz jako coś najpiękniejszego. Bo ich prostoty nie da się porównać z niczym innym."

 Jak tylko pojawi się wspomnienie... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

"Jak tylko pojawi się wspomnienie, należy niezwłocznie zostawić je samemu sobie, oddalić się natychmiast, bez żalu, nie idąc na żadne ustępstwa, pozwolić by pozostało nieostre, nie dać mu się wciągnąć. Tak, by uniknąć bólu."

To takie chujowe  stoisz i patrzysz... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

To takie chujowe, stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Próbuje o tobie zapomnieć  próbuje... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Próbuje o tobie zapomnieć, próbuje nie myśleć o tobie bez przerwy, staram się nie wybuchać płaczem na twój widok, staram się trzymać ręce przy sobie gdy widze, tą tlenioną lalke barbie, próbuje co chwile nie patrzeć na telefon i sprawdzać czy może jednak napisałeś. Staram sie, tylko kurwa coś mi nie wychodzi.

Miłość jest zawsze cierpliwa i... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Miłość jest zawsze cierpliwa i uprzejma. Nigdy zazdrosna. Miłość nigdy się nie chełpi i nie jest zarozumiała. Ani niegrzeczna, ani nie samolubna. Ona się nie obraża i nie jest pełna urazy. Miłość nie czerpie przyjemności z grzechów innych ludzi... ale rozkoszuje się prawdą. Jest zawsze gotowa na wybaczenie, zaufanie, nadzieję... i na przetrwanie... cokolwiek się stanie.

Przyjaźń to coś wielkiego  jeśli... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Przyjaźń to coś wielkiego, jeśli jest prawdziwa przetrwa wszystko, wszystko wybaczy, jak trzeba weźmie za twarz i powie "kurwa ogarnij się w końcu". Nie boi się powiedzieć prawdy, choćby była najbardziej bolesna. Częściej może się zdarzyć, że to miłość, ta druga najbliższa osoba zawiedzie, a przyjaciel nie. Dobrze mieć takich ludzi obok. To prawdziwy skarb. To właśnie on zna wszystkie Twoje sekrety, które tak bardzo starasz się ukryć przed całym światem. To z nim popełnisz największe głupstwa i przypały, bo wiesz, że Cie nie zostawi w razie potrzeby i cokolwiek by się nie wydarzyło zostanie to między wami, zawsze za Tobą stanie mimo konsekwencji. Z nim odkryjesz nieznane, za nim pójdziesz nawet na koniec świata.

Największe rozkminy przychodzą w... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Największe rozkminy przychodzą w nocy. Gdy leżysz sobie spokojnie w cieplutkim łóżku. Dookoła cisza, a Ty słyszysz tylko swoje serce, coraz słabiej bijące.

Przyjaźń to nie słowo ani relacja.... teksty

tylkotylkoty dodano: 29 sierpnia 2013

Przyjaźń to nie słowo ani relacja. To cicha obietnica, która mówi : byłem, jestem i będę przy Tobie w każdej chwili w której będziesz mnie potrzebować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV