głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 I znów nic zero kontaktu na zmianę raz Ty raz ja na zmianę kasujemy wszystko związane ze sobą. 	 i need Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
I znów nic zero kontaktu na zmianę raz Ty raz ja na zmianę kasujemy wszystko związane ze sobą. i need
I znów nic  zero kontaktu  na... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 października 2013

I znów nic, zero kontaktu, na zmianę, raz Ty raz ja, na zmianę kasujemy wszystko związane ze sobą. / i-need
Autor cytatu: mlejsi

Tak nagle się poznali. Tak... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 października 2013

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

Wiem  że bywam trudna i dlatego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 20 października 2013

Wiem, że bywam trudna i dlatego doceniam te osoby, które nadal ze mną są i mnie akceptują.

niech mi ktoś odpowie dlaczego... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 18 października 2013

niech mi ktoś odpowie dlaczego wszystko się nie układa, dlaczego wszystko w tym jebanym życiu idzie nie tak jak trzeba. powiedz mi kurwa czy tak właśnie wygląda sprawiedliwość, że jeden zasypia ze łzami w oczach a drugi spędza wieczór z rodziną przed telewizorem śmiejąc się przy jakiejś amerykańskiej komedii. za co to wszystko?

muszę zacząć żyć swoim życiem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 18 października 2013

muszę zacząć żyć swoim życiem, nie Nim. nie mogę zrobić tego przede wszystkim sobie, nie mogę dać się zniszczyć od środka. muszę myśleć o sobie. teraz, kiedy waży się moja przyszłość. ale jak tu myśleć o przyszłości kiedy Jego już nie ma?

najbardziej bolą wspomnienia... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 18 października 2013

najbardziej bolą wspomnienia, którymi dławię się każdego wieczoru. nie, nie te nieprzyjemne. tylko te najlepsze. właśnie te bolą najbardziej. bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć.

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 18 października 2013

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Nie możesz się obwiniać  że nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 18 października 2013

Nie możesz się obwiniać, że nie zmienisz biegu zdarzeń. Życie jest tak skonstruowane żeby żałować i popełniać błędy, które później najchętniej by się cofnęło, żeby przeżywać najlepsze chwile, do których chciałoby się wracać. Czas będzie płynął dalej, a Ty musisz biec razem z nim. I nie martw się, że masz przez to zaróżowione policzki, a za chwilę może zabraknąć Ci sił. Naprawdę nie martw się o to, bo po drodze spotkasz kogoś kto chętnie pobiegnie z Tobą i pomoże Ci kiedy poczujesz się gorzej. A wtedy zrozumiesz, że to ta osoba dla której warto było przecierpieć wszystko, co złe spotkało Cię w przeszłości i warto było czekać, bo teraz masz już wszystko czego potrzebujesz. Po prostu będziesz pewna, że to co zdarzyło się kiedyś nagle straci na znaczeniu. / napisana
Autor cytatu: napisana

Nie ma sensu tęsknić za nim. Sama... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 18 października 2013

Nie ma sensu tęsknić za nim. Sama pomyśl, przecież tak naprawdę nie chcesz znów czuć łez na policzkach. Nie chcesz podczas każdej rozmowy uważać na słowa, żeby przez przypadek nie powiedzieć czegoś za dużo. Nie zależy Ci na byciu zazdrosną, nie potrzebujesz tęsknić i zastanawiać się co u niego. Twoje życie nie jest uzależnione od Jego osoby i zrozum to w końcu.
Autor cytatu: whistle

mimo wszystko dalej mi na nim... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 16 października 2013

mimo wszystko dalej mi na nim cholernie zależy , pomimo litrów wylanych łez , pomimo momentów załamania , pomimo tego , że jestem mu kompletnie obojętna.
Autor cytatu: selektywnie

żadna wielka miłość nie umiera do... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 15 października 2013

żadna wielka miłość nie umiera do końca . możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć .
Autor cytatu: ansomia

jesteś facetem  który jednym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 13 października 2013

jesteś facetem, który jednym spojrzeniem miażdży całą moją pewność siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV