głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika twojaprzytulankax3

Ludzie są tacy zaskoczeni kiedy nagle zaczynasz z nimi postępować tak jak oni z Tobą.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 20:40

Ludzie są tacy zaskoczeni, kiedy nagle zaczynasz z nimi postępować tak, jak oni z Tobą.

Przypomniałem sobie te wszystkie następne miesiące które nastąpiły potem kiedy brnąłem przez miasto przez ludzi przez życie z tępym bólem czegoś co nazywa się sercem

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:26

Przypomniałem sobie te wszystkie następne miesiące, które nastąpiły potem, kiedy brnąłem przez miasto, przez ludzi, przez życie, z tępym bólem czegoś, co nazywa się sercem

Nie mogłem uwierzyć że konfrontuję się na co dzień ze środowiskiem ludzi którzy nie rozumieją pewnych schematów. Okazało się że większość posługuje się stereotypami i kliszami wyniesionymi z wątpliwych moralnie i intelektualnie źródeł.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:20

Nie mogłem uwierzyć, że konfrontuję się na co dzień ze środowiskiem ludzi, którzy nie rozumieją pewnych schematów. Okazało się, że większość posługuje się stereotypami i kliszami wyniesionymi z wątpliwych moralnie i intelektualnie źródeł.

Wszystko co nie zostało do końca przecierpiane i rozwiązane powraca.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:18

Wszystko co nie zostało do końca przecierpiane i rozwiązane, powraca.

To potrzeba konfrontacji z inną rzeczywistością spotkania z innymi ludźmi. Wszystko jednak rozpoczyna się od marzeń a te są przywilejem samotników.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:17

To potrzeba konfrontacji z inną rzeczywistością, spotkania z innymi ludźmi. Wszystko jednak rozpoczyna się od marzeń, a te są przywilejem samotników.

Jedynym śmiertelnym niebezpieczeństwem jest dla ducha brak niebezpieczeństw. Świat jest cały z ognia.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:16

Jedynym śmiertelnym niebezpieczeństwem jest dla ducha brak niebezpieczeństw. Świat jest cały z ognia.

Prawdziwie kochający pełen namiętności związek żyje w chwili teraźniejszej. Gdy próbujemy go kontrolować nie honorujemy wtedy jego witalności indywidualności jego boskiego tańca. Związek jest chaosem. Podczas gdy robimy plany na przyszłość mądrze jest pozostawać elastycznym robiąc miejsce na wzajemne wzrastanie zmianę i rozwój zachodzące w nieprzewidywalny sposób. Jeśli nie uznamy roli nieznanego nasz związek zamieni się w przedstawienie z już wcześniej przygotowanym scenariuszem.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:14

Prawdziwie kochający, pełen namiętności związek, żyje w chwili teraźniejszej. Gdy próbujemy go kontrolować, nie honorujemy wtedy jego witalności, indywidualności, jego boskiego tańca. Związek jest chaosem. Podczas gdy robimy plany na przyszłość, mądrze jest pozostawać elastycznym, robiąc miejsce na wzajemne wzrastanie, zmianę i rozwój zachodzące w nieprzewidywalny sposób. Jeśli nie uznamy roli nieznanego, nasz związek zamieni się w przedstawienie z już wcześniej przygotowanym scenariuszem.

Moment w którym doświadczasz bolesnej straty może być w istocie chwilą w której zostałeś najhojniej obdarowany.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 17:58

Moment, w którym doświadczasz bolesnej straty, może być w istocie chwilą, w której zostałeś najhojniej obdarowany.

Silne umysły rozmawiają o pomysłach i ideach przeciętne o wydarzeniach a słabe o innych ludziach.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 17:53

Silne umysły rozmawiają o pomysłach i ideach, przeciętne o wydarzeniach, a słabe o innych ludziach.

Czasami zbyt długo stoimy w miejscu. Czekamy na cud na drogowskaz na pomocną dłoń. Wierzymy w świat którego nie ma w ludzi których idealizujemy. Walczymy z wiatrakami. Tracimy energię. Zapominamy o sobie. Rezygnujemy z życia. Mijają dni miesiące lata a my nie potrafimy wybrać innej drogi. Żyjemy złudzeniami. Obiecujemy sobie że zmienimy się ale od jutra . Musisz sobie zaufać. Dzisiaj. Musisz zacząć walczyć. Dzisiaj. Musisz uwierzyć że dasz radę. Dzisiaj. Musisz zacząć iść. Dzisiaj. Musisz zostawić za sobą przeszłość. Dzisiaj. Musisz go odpuścić. Dzisiaj.  N. Belcik

zmadrzeej dodano: 3 dni temu

Czasami zbyt długo stoimy w miejscu. Czekamy na cud, na drogowskaz, na pomocną dłoń. Wierzymy w świat, którego nie ma, w ludzi, których idealizujemy. Walczymy z wiatrakami. Tracimy energię. Zapominamy o sobie. Rezygnujemy z życia. Mijają dni, miesiące, lata a my nie potrafimy wybrać innej drogi. Żyjemy złudzeniami. Obiecujemy sobie że zmienimy się, ale od "jutra". Musisz sobie zaufać. Dzisiaj. Musisz zacząć walczyć. Dzisiaj. Musisz uwierzyć, że dasz radę. Dzisiaj. Musisz zacząć iść. Dzisiaj. Musisz zostawić za sobą przeszłość. Dzisiaj. Musisz go odpuścić. Dzisiaj. / N. Belcik

Nigdy nie było mi tak wstyd za swoją nawiność za swój błąd za Ciebie. Zapomniałam jak miłość zaślepia człowieka że potrafi uwierzyć w rosnące gruszki na wierzbie. Po tylu tygodniach już wiem że nie zasługujesz nawet na moją nienawiść a co dopiero miłość.

zmadrzeej dodano: 3 dni temu

Nigdy nie było mi tak wstyd za swoją nawiność, za swój błąd, za Ciebie. Zapomniałam, jak miłość zaślepia człowieka, że potrafi uwierzyć w rosnące gruszki na wierzbie. Po tylu tygodniach już wiem, że nie zasługujesz nawet na moją nienawiść, a co dopiero miłość.

Wiesz co jest najgorsze? Że on już nie chcę mojego zaufania mojej miłości i mojej obecności ma to praktycznie w dupie. Tylko tego wszystkiego oczekuje od niej. A ja? Byłam pieprzonym epizodem nic nieznaczącym na dodatek. To kurwa boli najbardziej.

estate dodano: 3 dni temu

Wiesz, co jest najgorsze? Że on już nie chcę mojego zaufania, mojej miłości i mojej obecności, ma to praktycznie w dupie. Tylko tego wszystkiego oczekuje od niej. A ja? Byłam pieprzonym epizodem, nic nieznaczącym na dodatek. To kurwa boli najbardziej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV