głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika twojaprzytulankax3

Dziś zasypiamy w białej kołdrze a kiedyś zakopią nas w jednym grobie.

melancolie dodano: przedwczoraj o 10:48

Dziś zasypiamy w białej kołdrze, a kiedyś zakopią nas w jednym grobie.

Jestem z miejsca gdzie modniejsza była hera niż Carolina Herrera a każdy dzień był po to żeby przegrać wygrali tylko stąd nieliczni.

melancolie dodano: przedwczoraj o 10:33

Jestem z miejsca, gdzie modniejsza była hera niż Carolina Herrera, a każdy dzień był po to żeby przegrać, wygrali tylko stąd nieliczni.

ludzie którzy wracają  zawsze są inni od tych którzy odeszli. dlaczego wszystko się tak zmienia?

misianicka dodano: 2 dni temu

ludzie, którzy wracają - zawsze są inni od tych, którzy odeszli. dlaczego wszystko się tak zmienia?

nie mogłam się Ciebie doczekać tak bardzo czekałam z sercem wypełnionym miłością po brzegi.. miałam po co żyć. teraz mam za co umrzeć.

misianicka dodano: 2 dni temu

nie mogłam się Ciebie doczekać, tak bardzo czekałam z sercem wypełnionym miłością po brzegi.. miałam po co żyć. teraz mam za co umrzeć.

co robią ludzie? pojawiają się od tak w naszym życiu nabałaganią. a potem sobie jak gdyby nigdy nic  odchodzą.. a my z pokorą i pełnym uśmiechem staramy się na nowo uporządkować swoje życie zamiatamy wszystkie wspomnienia z nimi związane pod dywan i czekamy czekamy tak do momentu kiedy w końcu zjawi się ta osoba ta jedna wyjątkowa która weźmie drugą styraną miotłę i pomoże nam w sprzątaniu.

misianicka dodano: 2 dni temu

co robią ludzie? pojawiają się od tak w naszym życiu, nabałaganią. a potem sobie jak gdyby nigdy nic - odchodzą.. a my z pokorą i pełnym uśmiechem staramy się na nowo uporządkować swoje życie, zamiatamy wszystkie wspomnienia z nimi związane pod dywan i czekamy, czekamy tak do momentu, kiedy w końcu zjawi się ta osoba, ta jedna, wyjątkowa, która weźmie drugą styraną miotłę i pomoże nam w sprzątaniu.

wspomnienia.. mogą być najlepszym antydepresantem ale niestety też najlepszym powodem do samobójstwa.. zależy o czym sobie przypomnisz w chwili słabości

misianicka dodano: 2 dni temu

wspomnienia.. mogą być najlepszym antydepresantem, ale niestety też najlepszym powodem do samobójstwa.. zależy o czym sobie przypomnisz w chwili słabości

napisz balladę mordercy.   mroczną miłosną opowieść. o tym jak między palcami trzymałeś jej duszę. o tym jak ciało swoje i zapach w twoje złożyła dłonie.   i o tym jak skrępowałeś jej czułość. jak żyły przerwałeś tęsknocie.  tylko tyle jesteś jej winny. i tylko tyle już możesz. napisz to.   krótką mordercy spowiedź.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

napisz balladę mordercy. mroczną miłosną opowieść. o tym jak między palcami trzymałeś jej duszę. o tym jak ciało swoje i zapach w twoje złożyła dłonie. i o tym jak skrępowałeś jej czułość. jak żyły przerwałeś tęsknocie. tylko tyle jesteś jej winny. i tylko tyle już możesz. napisz to. krótką mordercy spowiedź.

serca wyrwane.  wbrew ludziom. wbrew sobie. wbrew Bogu.   i miłość ukrzyżowana.  i czułość.  wydarta. wydrapana z nałogu.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

serca wyrwane. wbrew ludziom. wbrew sobie. wbrew Bogu. i miłość ukrzyżowana. i czułość. wydarta. wydrapana z nałogu.

nie wracaj. zostań tam. tam gdzie ci się spełniłam. gdzie czułam to co czułam. gdzie byłam kim byłam. zostań tam. nie wracaj. nie sprawdzaj już jak głęboko tkwi nóż który wbiłeś. jesteś w tym dobry. nie chybiłeś.   nie pamiętaj mi tamtych dni. naszych chwil wydartych światu. odpuść mi. idź. nie odwracaj się za tęsknotą która ci obrzydła.  nic nie mów. nie patrz. idź.   one ciągle tam są. połamane nagie skrzydła.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

nie wracaj. zostań tam. tam, gdzie ci się spełniłam. gdzie czułam to co czułam. gdzie byłam kim byłam. zostań tam. nie wracaj. nie sprawdzaj już jak głęboko tkwi nóż, który wbiłeś. jesteś w tym dobry. nie chybiłeś. nie pamiętaj mi tamtych dni. naszych chwil wydartych światu. odpuść mi. idź. nie odwracaj się za tęsknotą, która ci obrzydła. nic nie mów. nie patrz. idź. one ciągle tam są. połamane nagie skrzydła.

żałuję wszystkich lat tej pseudo przyjaźni

trail_of_tears dodano: 4 dni temu

żałuję wszystkich lat tej pseudo przyjaźni

“Będę kochać Cię na zawsze cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych będę dryfować blisko wieczności wszystkimi moimi atomami aż znów Cię odnajdę.”

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

“Będę kochać Cię na zawsze; cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci, a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych, będę dryfować blisko wieczności, wszystkimi moimi atomami, aż znów Cię odnajdę.”

Niektórzy przychodzą na świat po to by ci nadepnąć na odcisk. Ja przyszedłem na świat po to by nadepnąć na odcisk światu.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

Niektórzy przychodzą na świat po to, by ci nadepnąć na odcisk. Ja przyszedłem na świat po to, by nadepnąć na odcisk światu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV