głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Każdy powinien mieć kogoś z kim mógłby szczerze pomówić bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny czasami czuje się bardzo samotny. Popełniam błędy potykam

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Każdy powinien mieć kogoś z kim mógłby szczerze pomówić bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny czasami czuje się bardzo samotny.
Każdy powinien mieć kogoś  z kim... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 11 listopada 2013

Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
Autor cytatu: patteek

Popełniam błędy  potykam się i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 4 listopada 2013

Popełniam błędy, potykam się i gubię drogę. Czasem wściekam się bez większej przyczyny i przejmuję się drobiazgami. Ryczę bez powodu, śmieję się choć nie wypada, a - od czasu do czasu - olewam wszystko i wszystkich, bo taki mam akurat kaprys. Coraz częściej zawalam rzeczy bez poczucia winy, coraz częściej zostawiam pewne sprawy "byle do przodu". Perfekcjonizm zabija uczucia, dlatego staram się być sobą, a nie - wiecznie uśmiechniętą posągową rzeźbą z granitu.

Nie chcę się na razie z nikim... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 listopada 2013

Nie chcę się na razie z nikim wiązać. Nie chcę się angażować. Po prostu boję się, że ponownie ktoś zawiedzie i znów będzie płacz, krzyk i cierpienie. / allyouneedisloove
Autor cytatu: allyouneedisloove

Grasz na moich uczuciach  jak nikt... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 października 2013

Grasz na moich uczuciach, jak nikt inny. Niby jesteś, a jednak Cię nie ma. Odezwiesz się raz na jakiś czas i tyle. Nie ma już tych całonocnych rozmów, po których ciężko było rano wstać, ale po których robiło się jakoś lżej na duszy. Nie ma już tych głupich rozmów o byle czym. Teraz ja mam swój świat, a Ty swój. Trochę przykre, że dwóch ludzi, których niegdyś tak dużo łączyło, teraz zachowują się, jakby byli dla siebie zupełnie obcy.
Autor cytatu: selektywnie

trochę za późno na szczerą... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 października 2013

trochę za późno na szczerą rozmowę i tym bardziej za późno na powroty .
Autor cytatu: ansomia

niekiedy pozostaje nam jedynie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 października 2013

niekiedy pozostaje nam jedynie czekać, aż stracimy to, co tak długo tworzyliśmy .
Autor cytatu: ansomia

Kochać to chcieć przemierzyć cały... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 29 października 2013

Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień.
Autor cytatu: patteek

Teraz postaw się na jej miejscu.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 28 października 2013

Teraz postaw się na jej miejscu. Wyobraź sobie, że to ona Ciebie zostawiła bez słowa wyjaśnienia, że Ty przez ponad połowę roku nie byłeś w stanie dojść do siebie, że to Ty wpadłeś w depresje i straciłeś większość znajomych, że to Ty miałeś ochotę umrzeć, że Ty nie wytrzymywałeś tego bólu po rozstaniu. Spróbuj wejść w jej skórę i chociaż przez chwile poczuć to co ona. Zastanów się co mogła myśleć o Tobie. Mogła powiedzieć, że jesteś skończonym skurwysynem, że znienawidziła Cię w dniu kiedy ją zostawiłeś, że życzy Ci takiego samego cierpienia, że nie chce Cię znać. Ale nie, ona Cię kocha. Słyszysz? Ona jest w stanie wszystko Ci wybaczyć, zapomnieć i zacząć od nowa. I uwierz, że nie było chwili kiedy pomyślała, że Cię nienawidzi, bo zawsze życzyła Ci szczęścia. Rozumiesz? Ty pewnie teraz nie potrafiłbyś spojrzeć w jej oczy, ale ona nadal czeka, tęskni i jest w stanie dać Ci drugą szansę.

miał tyle wad  a ona idealizowała... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 października 2013

miał tyle wad, a ona idealizowała go bez końca .
Autor cytatu: ansomia

W końcu nadejdzie taki wieczór... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 października 2013

W końcu nadejdzie taki wieczór kiedy usiądziesz, włączysz swoją ulubioną muzykę i poczujesz się niebywale lekko. Uświadomisz sobie, że już od jakiegoś czasu nie płaczesz za nim, że tęsknota nie wypala od środka, a ból zelżał. Naprawdę nadejdzie taka chwila kiedy nabierzesz dystansu do tego uczucia i chociaż nie będziesz jeszcze w stu procentach wolna, to odczujesz sporą ulgę. I wtedy będziesz pewna, że pierwszy etap walki masz już daleko za sobą i możesz odetchnąć, bo to co najgorsze minęło.

Nigdy nie jest łatwo pozwolić... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 października 2013

Nigdy nie jest łatwo pozwolić komuś odejść. Bo dobrze jest trzymać się przeszłości. Ale czasami to jest jedyny sposób, żeby zrobić miejsce dla reszty życia.

czy mi zależy ? cholernie . ale... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 22 października 2013

czy mi zależy ? cholernie . ale zrozum, że nie jestem w stanie już nic zdziałać . straciłam do niego zaufanie, a on nawet nie próbuje go odzyskać . nie będę żebrać o miłość . jestem w emocjonalnej dupie .
Autor cytatu: ansomia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV