głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Co oznacza słowo przyjaźń lub określenie przyjaciel? Czy to tylko puste słowa przyzwyczajenie że osobę którą lubisz nazywasz przyjacielem a łączącą was więź prz

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Co oznacza słowo przyjaźń lub określenie przyjaciel? Czy to tylko puste słowa przyzwyczajenie że osobę którą lubisz nazywasz przyjacielem a łączącą was więź przyjaźnią
Co oznacza słowo przyjaźń lub... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 października 2013

Co oznacza słowo przyjaźń lub określenie przyjaciel? Czy to tylko puste słowa, przyzwyczajenie, że osobę którą lubisz nazywasz przyjacielem, a łączącą was więź przyjaźnią? Na miano przyjaciela powinno się zasłużyć, a na prawdziwą przyjaźń zapracować.
Autor cytatu: niekoffana

Może jest coś  co boisz się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 października 2013

Może jest coś, co boisz się powiedzieć, ktoś, kogo boisz się kochać, miejsce, do którego boisz się pójść. To będzie bolało. To będzie bolało, bo jest ważne. | John Green
Autor cytatu: yezoo

myślałam  że się uwolniłam  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 8 października 2013

myślałam, że się uwolniłam, że to sentyment i nic poza. jestem głupia, tak bardzo mi się myli sentyment z miłością.

wszystko co było między nami  nie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 8 października 2013

wszystko co było między nami, nie wyjdzie ze mnie tak łatwo.

Możemy odkładać to na potem.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 października 2013

Możemy odkładać to na potem. Możemy być z kimś innym, budzić się obok nieznanych ramion i codziennie wmawiać sobie, że to coś znaczy. Jasne, że świat rozłoży nam tą miłość na raty. Będziemy kochać się po trochę, ale ostatecznie przed tym nie uciekniemy, przecież wiesz.

Pamiętaj  jesteś kobietą! Całym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 7 października 2013

Pamiętaj, jesteś kobietą! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna, nie dasz sobą pomiatać jakiemuś skurwysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna, by On później żałował, co stracił, więc do dzieła, słonko!
Autor cytatu: patteek

 dla mnie każdy szczyt jest do... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 października 2013

"dla mnie każdy szczyt jest do osiągnięcia" - Ero
Autor cytatu: patteek

 nie mów mi że się nie da  bo ja... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 października 2013

"nie mów mi że się nie da, bo ja wiem do czego zmierzam." - Tede
Autor cytatu: patteek

Rebekah: Jeśli nie zamkniesz buzi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 6 października 2013

Rebekah: Jeśli nie zamkniesz buzi,następną rzeczą, która z niej wyleci, będą twoje zęby."

każdy błąd można naprawić  ale... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 października 2013

każdy błąd można naprawić, ale nie każdy można zapomnieć. każda porażka, kiedyś przerodzi się w sukces, ale nie osiągniemy tego, bez wkładu ogromnej energii. każda cudowna chwila kiedyś się skończy, ale w naszej pamięci zostanie na zawsze. tak samo z miłością. każdy Cię zrani, musisz zrozumieć ten ból i zastanowić się, czy warto dla kogoś cierpieć. / notte.
Autor cytatu: notte

Znajdźmy własny Eden w którym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 3 października 2013

Znajdźmy własny Eden,w którym dłonie nasze zespolą dwa organizmy tworząc jeden.Wybierzmy się w podróż po chmurach utkanych z naszych wspólnych przeżyć.Chyba nie chcesz mi powiedzieć,że to niemożliwe?Chcesz być jednym z tych,którzy twierdzą,że marzenia się nie spełniają?Dotknij mego serca,tak poszarpanego,lecz wciąż czującego ciepło Twoich chłodnych warg.Zatańcz ze mną taniec życia na krawędzi nieba.Zanurz twarz w eliksirze miłości i przetrzyj ją nadzieją.Wiem,że jeszcze wiele potknięć i pułapek czeka na nas za rogiem,ale przecież istniejemy po to,by je pokonać.Dziś mam pewność,że razem zdobędziemy wszechświat,tylko musisz uwierzyć w Nas,w naszą miłość.Nie każdy zasługuje na drugą szansę,Ty ją dostałeś,lecz czy będziesz potrafił ją wykorzystać?Zmierzch jest coraz bliżej,po deszczu nie został nawet ślad,tylko jedna słona łza kołysze się gdzieś na koniuszkach rzęs.
Autor cytatu: sudey

Prosta codzienność daje mi... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 2 października 2013

Prosta codzienność daje mi najwięcej, mam tak odkąd pamiętam. Wystarczy, że nic nie boli, że ci, których kocham są zdrowi i mamy za co żyć - jestem szczęśliwa. Wszystko cenne: powietrza na wiosnę, magia światła, gdy pada deszcz... Nie mogę się nadziwić powszechnemu rozpychaniu się po więcej i lepiej. Nie rozumiem po co i do czego ludzie tak gonią. Nie jesteśmy nieprzemakalni, codziennie możemy stracić wszystko. Tego boję się najbardziej, dlatego obsesyjnie staram się niczego nie przegapić, być, czuć, przeżywać, pielęgnować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV