głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Nasze zdjęcie na pulpicie moja cała ściana podpisana twoim imieniem twoje zdjęcia na biurku. Duże serce na szafce a na nim napis kocham Cię na zawsze twoja kosz

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Nasze zdjęcie na pulpicie moja cała ściana podpisana twoim imieniem twoje zdjęcia na biurku. Duże serce na szafce a na nim napis kocham Cię na zawsze twoja koszu
Nasze zdjęcie na pulpicie moja... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 listopada 2010

Nasze zdjęcie na pulpicie, moja cała ściana podpisana twoim imieniem, twoje zdjęcia na biurku. Duże serce na szafce a na nim napis " kocham Cię na zawsze " twoja koszula w mojej szafie i co ? Ty to tak wszystko pozostawiasz? Nawet nie wrócisz po tą głupią co noc mokrą od moich łez koszulę?

traktuj mnie bajkowo   teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 listopada 2010

traktuj mnie bajkowo ; *

 walnęłam głową w klawiaturę.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 listopada 2010

-walnęłam głową w klawiaturę. -wariatka, co Ci wyszło? -jego imię i trzy kropki.

Chcę czuć że jestem dla Ciebie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 listopada 2010

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

może jestem niepoprawna. szurnięta... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 listopada 2010

może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms'ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy.

za każdym razem kiedy do mnie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 10 listopada 2010

za każdym razem kiedy do mnie napiszesz ja wyobrażam sobie,że Ci na mnie zależy,że jestem dla Ciebie kimś ważnym i chociaż napiszesz tylko: co u Ciebie? ja czekam na kolejną wiadomość o treści: tęsknie za Tobą. teraz nie dziwię się jak mówią,że jestem uzależniona od Ciebie. sama to zauważyłam..

 kochasz Mnie ?   zajebiście... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 listopada 2010

- kochasz Mnie ? - zajebiście Cię kocham ! - a jak mocno ? - hm.. kocham Cię jak no kurde.. nie potrafię Ci nawet powiedzieć jak mocno ! Cieszę się jak małe dziecko , gdy dostanie lizaka od mamy .. Tak , tak właśnie się cieszę , gdy Cię widzę. Po prostu Nie mogę oderwać od Ciebie wzroku.. I nie pozwolę jakiemuś frajerowi Cię tknąć, jeżeli Jakikolwiek spróbuję to przysięgam , że własnoręcznie skurwiela zabiję!

Wzięła długopis do ręki i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 listopada 2010

Wzięła długopis do ręki i zaczęła wypisywać rzeczy, które tak bardzo w Nim kochała. Pisała bez końca ,

Tylko Ty wypowiadasz moje imię w... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 listopada 2010

Tylko Ty wypowiadasz moje imię w taki sposób , że cała drżę .

W wysokich bucikach kwiecistej... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 listopada 2010

W wysokich bucikach, kwiecistej sukience, i Tobą w lewej ręce.

Jestem kaleką emocjonalną co jest... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 listopada 2010

Jestem kaleką emocjonalną, co jest o wiele gorszą dolegliwością. Zbyt szybko się przywiązuję, potrzebuję miłości, nawet tej wymyślonej, przerysowanej, wyidealizowanej. To jest mój pierdolony motorek, który pozwala mi żyć. Kiedy mogę wstać rano i wiedzieć, że ktoś w tym samym czasie też wstaje i myśli o mnie. Lubię takie pieprzone, drobne rzeczy, jak trzymanie za rękę i szczery uśmiech. Chcę po prostu aby Ktoś umiał wytrzymać ze mną, a ja z nim.

Bo widzi pan ja budzę się rano... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 listopada 2010

Bo widzi pan, ja budzę się rano obok niego i szeptem milczę mu do ucha siebie. Chociaż czasami chciałabym mu to wykrzyczeć. Ale potem zastanawiam się: po co? On i tak słyszy to milczenie. On zawsze dokładnie wie, co chce mu powiedzieć. Nawet wtedy, gdy milczę. Czasami wydaje mi się, że nawet uśmiecha się we śnie, gdy tak na niego patrzę oparta na łokciu. I jestem pewna, że w tym momencie w swoim śnie delikatnie ociera mi łzy. Bo widzi pan, ja jestem bardzo szczęśliwa kobietą. Jestem największą szczęściarą, jaką znam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV