głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Nagle przeskakuje iskra dotyk namiętność pocałunki chwila moment mokre twarze mokre włosy mokre usta splątane istnienia poplątane myśli i jeszcze bardziej poplą

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Nagle przeskakuje iskra dotyk namiętność pocałunki chwila moment mokre twarze mokre włosy mokre usta splątane istnienia poplątane myśli i jeszcze bardziej po
Nagle przeskakuje iskra  dotyk... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 9 listopada 2010

Nagle przeskakuje iskra, dotyk, namiętność, pocałunki, chwila, moment, mokre twarze, mokre włosy, mokre usta, splątane istnienia, poplątane myśli i jeszcze bardziej poplątane uczucia. Wszystko żyje, biegnie, goni dalej, a oni są tu i teraz. Zatracić siebie, nic przy tym nie uronić, tylko zupełnie i ostatecznie zatracić się w tej chwili.

Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 listopada 2010

Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko leniwe Aby figurę mieć patyka, potrzebna dobra gimnastyka Różnica między wygrywaniem i przegrywaniem zwykle tkwi w ...niepoddawaniu się.

nie pełnosprawna miłość... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 listopada 2010

nie pełnosprawna miłość zamknięta w psychiatryku

jesteśmy jak Staś i Nel  Phineasz i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 listopada 2010

jesteśmy jak Staś i Nel, Phineasz i Ferb. Na zawsze razem ♥

na mojej ścianie wisi obraz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 listopada 2010

na mojej ścianie wisi obraz płaczącej dziewczyny, a z boku widać mężczyznę odchodzącego w dal z inną kobietą. zawsze się śmiałam z bujnej wyobraźni malarza. jaka kobieta będzie płakać za skurwielem , który ją zdradzał ? dziś patrząc na ten obraz doszłam do wniosku , że znam już odpowiedź : kobieta bezgranicznie zakochana

może za często przeklinam  bywam... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 listopada 2010

może za często przeklinam, bywam wredna, mam cięte riposty, ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna, przez bliskich mi, cecha mojego charakteru. chociaż wydaje się, że jestem tak okropnie silna, nie potrafię radzić sobie z najprostszymi dla innych problemami. dostrzegam zbyt wiele rzeczy, których nie powinnam. nienawidzę rasizmu i egoizmu. cenię mężczyzn, którzy potrafią kochać, ale nie wierzę w przyjaźń z nimi. nie noszę szpilek, chociaż posiadam trzy pary w szafce. upajam się wolnością tak samo jak moim ukochanym arbuzowym drinkiem Sobieskiego. jestem, bo muszę.

Każdy z nas chce mieć swój mały... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 5 listopada 2010

Każdy z nas chce mieć swój mały świat. Zadajemy sobie pytanie -ile dni jest jeszcze przed nami? Czasem wystarczy jeden dzień, aby coś zmieniło się na lepsze.

bo to zła kobieta była xD teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 listopada 2010

bo to zła kobieta była xD

wsadź w usta różowego lizaka i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 listopada 2010

wsadź w usta różowego lizaka i ruszaj przed siebie . a jak go spotkasz ? uśmiechnij się , złap za rękę i zapieprzajcie podbijać świat .

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 listopada 2010

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 listopada 2010

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy On zakocha się we mnie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będę szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za mną jak sto innych facetów! Wtedy, gdy nie będzie cenił mnie za to jak wyglądam, ale jaka jestem i kiedy uświadomi sobie, że daję mu więcej emocji niż gra komputerowa

Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 listopada 2010

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, ze to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, ze to już za mną, ze już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, ze się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym kto je wypowiedział.Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, ze jednak źle się stało ? Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, tez tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci , jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łza, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedziała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV