głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bo to zła kobieta była xD teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 listopada 2010

bo to zła kobieta była xD

wsadź w usta różowego lizaka i... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 listopada 2010

wsadź w usta różowego lizaka i ruszaj przed siebie . a jak go spotkasz ? uśmiechnij się , złap za rękę i zapieprzajcie podbijać świat .

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 listopada 2010

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 listopada 2010

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy On zakocha się we mnie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będę szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za mną jak sto innych facetów! Wtedy, gdy nie będzie cenił mnie za to jak wyglądam, ale jaka jestem i kiedy uświadomi sobie, że daję mu więcej emocji niż gra komputerowa

Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 1 listopada 2010

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, ze to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, ze to już za mną, ze już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, ze się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym kto je wypowiedział.Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, ze jednak źle się stało ? Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, tez tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci , jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łza, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedziała.

Tak wygląda świat  kiedy życie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 października 2010

Tak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, dotykać kogoś, kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. Przenika przez skrę do mięśni i kości, które zaczynają odtąd istnieć boleśnie. Nie boleć. Istnieć boleśnie - to znaczy, że podstawą ich istnienia był błąd . Toteż nie ma od takiej tęsknoty ucieczki. Trzeba by było uciec poza własne ciało, a nawet poza siebie.

Zgubmy się we własnych uśmiechach.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 października 2010

Zgubmy się we własnych uśmiechach. Znajdźmy własną drogę pośród kropli deszczu. Dojdźmy na kres świata. Odkryjmy zagadkę początku i końca tęczy. Nauczmy kochać własne serca. Zerwijmy każdą czterolistną koniczynę. Policzmy wszystkie gwiazdy na niebie. Pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. Razem..

  dlaczego wy nie jesteście razem ?... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 października 2010

- dlaczego wy nie jesteście razem ? . - dobrze , że zdążyłam usiąść na krzesełku , bo prawie bym upadła słysząc to pytanie koleżanki z ławki . - o czym ty mówisz ? . - wybuchnęłam śmiechem . - no o tym , żebyście razem byli . pasujecie przecież do siebie . - odpowiedziała nadzwyczaj szeroko się uśmiechając . - ciągle widzę was razem , kłócicie się co dnia , godzicie się milion razy na godzinę , cały czas droczycie i wgl . - zamrugałam kilka razy , bo nie mogłam przez chwilę do siebie dojść . - o nie nieee .. przecież my tylko tak .. jak kumple . - uszczypnęła mnie w biodro śmiejąc się jeszcze głośniej . - jasne jasne . ja to widzę . wszyscy to widzą . macie być ze sobą i już . - rozbawiła mnie tym ostatnim zdaniem . - słuchaj .. z logicznego punktu widzenia nie pasujemy do siebie .. rozum by mi na to nie pozwolił . - w tym samym momencie zawołał mnie z drugiego końca klasy i kazał coś złapać . w ręce wpadł mi od niego kapselek tymbarka z napisem " patrz sercem .

Porozmawiajmy o kolorowych zającach... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

Porozmawiajmy o kolorowych zającach i rybach latających na niebie zamiast ptaków.

nasze imiona ilustrowane na wielkiej... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

nasze imiona ilustrowane na wielkiej tęczy ;* . naszej tęczy kolorów.

Tule księżyc     pieszczę gwiazdy     teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

Tule księżyc , pieszczę gwiazdy ; )

Patrząc na Ciebie czuje się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

Patrząc na Ciebie czuje się szczęśliwa i w jednej chwili uświadamiam sobie, że podczas Twojej nieobecności cholernie będę za Tobą tęskniła kochanie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV