głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Tak wygląda świat kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo kruszy się w palcach rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie każda myśl przygląda się sobie

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Tak wygląda świat kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo kruszy się w palcach rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie każda myśl przygląda się sobie każde
Tak wygląda świat  kiedy życie... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 października 2010

Tak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, dotykać kogoś, kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. Przenika przez skrę do mięśni i kości, które zaczynają odtąd istnieć boleśnie. Nie boleć. Istnieć boleśnie - to znaczy, że podstawą ich istnienia był błąd . Toteż nie ma od takiej tęsknoty ucieczki. Trzeba by było uciec poza własne ciało, a nawet poza siebie.

Zgubmy się we własnych uśmiechach.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 27 października 2010

Zgubmy się we własnych uśmiechach. Znajdźmy własną drogę pośród kropli deszczu. Dojdźmy na kres świata. Odkryjmy zagadkę początku i końca tęczy. Nauczmy kochać własne serca. Zerwijmy każdą czterolistną koniczynę. Policzmy wszystkie gwiazdy na niebie. Pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. Razem..

  dlaczego wy nie jesteście razem ?... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 25 października 2010

- dlaczego wy nie jesteście razem ? . - dobrze , że zdążyłam usiąść na krzesełku , bo prawie bym upadła słysząc to pytanie koleżanki z ławki . - o czym ty mówisz ? . - wybuchnęłam śmiechem . - no o tym , żebyście razem byli . pasujecie przecież do siebie . - odpowiedziała nadzwyczaj szeroko się uśmiechając . - ciągle widzę was razem , kłócicie się co dnia , godzicie się milion razy na godzinę , cały czas droczycie i wgl . - zamrugałam kilka razy , bo nie mogłam przez chwilę do siebie dojść . - o nie nieee .. przecież my tylko tak .. jak kumple . - uszczypnęła mnie w biodro śmiejąc się jeszcze głośniej . - jasne jasne . ja to widzę . wszyscy to widzą . macie być ze sobą i już . - rozbawiła mnie tym ostatnim zdaniem . - słuchaj .. z logicznego punktu widzenia nie pasujemy do siebie .. rozum by mi na to nie pozwolił . - w tym samym momencie zawołał mnie z drugiego końca klasy i kazał coś złapać . w ręce wpadł mi od niego kapselek tymbarka z napisem " patrz sercem .

Porozmawiajmy o kolorowych zającach... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

Porozmawiajmy o kolorowych zającach i rybach latających na niebie zamiast ptaków.

nasze imiona ilustrowane na wielkiej... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

nasze imiona ilustrowane na wielkiej tęczy ;* . naszej tęczy kolorów.

Tule księżyc     pieszczę gwiazdy     teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

Tule księżyc , pieszczę gwiazdy ; )

Patrząc na Ciebie czuje się... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

Patrząc na Ciebie czuje się szczęśliwa i w jednej chwili uświadamiam sobie, że podczas Twojej nieobecności cholernie będę za Tobą tęskniła kochanie .

Dzięki Tobie uwierzyłam . że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

Dzięki Tobie uwierzyłam . że Księżniczką można być na prawdę . że prawdziwy Książę z bajkii istnieje . że miłość może być prawdziwa . że szczęście to nie fikcja . że nawet ja mogę patrzeć z Tobą w gwiazdy z rozmarzeniem . uwierzyłam że jestem piękna . że jestem coś warta . że moje marzenia dla kogoś coś znaczą . że miłość na prawdę istnieje . dzięki Tobie odnalazłam się na nowo . dzięki Tobie mój świat stał się prawdziwym niebem . jesteś moim tlenem, jesteś wszystkim

serce mam wypchane dżemem malinowym... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

serce mam wypchane dżemem malinowym - spróbujesz?

Cześć . Jestem małą dziewczynką.... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

Cześć . Jestem małą dziewczynką. pokochasz mnie ?

dyskoteka szkolna  siedziała pod... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

dyskoteka szkolna, siedziała pod ścianą, chłopak ją zostawił, znajome poszły w tango, przyjaciół nie miała, zamknięta była, chciała sama tańczyć, ale się nie odważyła. podszedł do niej maczo szkolny, najlepsze ciacho w mieście. zaprosił do przytulańca, naturalne? nie dla niej. od zawsze była typem kujonicy, lecz tego dnia wyglądała nienormalnie, kusząco, ładnie. zgodziła się. poczuła zazdrość na swojej jasnej skórze, obsypanej brokatem, po minucie byli jedyną parą na dużym parkiecie, po jednym tańcu był drugi, kolejny, następny. randka, dwie, dziesięć, za jedenastą pocałunek, miłość na całe życie.

Era 'słit dresiar' lub 'dresowatych... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 24 października 2010

Era 'słit dresiar' lub 'dresowatych dziunii' słuchających 'rocka' jakimi są Jonasi lub Bimber. Era chłopców, którzy na zawołanie potrafią być romantykami i którzy idą szkolnym korytarzem jak na czerwonym dywanie. Pokolenia jebiące policję na sto procent, tylko, gdy nie ma ich w pobliżu. Dziękuję bardzo, chyba wolałabym dinozaury.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV