głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
twojaprzytulankax3 Pomimo że odszedłeś ode mnie to ciągle tutaj jesteś. Wciąż jesteś we mnie we wspomnieniach które wciąż są żywe. Co chwile trafiam na coś co mi Ciebie przypomina

twojaprzytulankax3

twojaprzytulankax3.moblo.pl
Pomimo że odszedłeś ode mnie to ciągle tutaj jesteś. Wciąż jesteś we mnie we wspomnieniach które wciąż są żywe. Co chwile trafiam na coś co mi Ciebie przypomina w
Pomimo  że odszedłeś ode mnie  to... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 listopada 2010

Pomimo, że odszedłeś ode mnie, to ciągle tutaj jesteś. Wciąż jesteś we mnie, we wspomnieniach, które wciąż są żywe. Co chwile trafiam na coś, co mi Ciebie przypomina, w każdej rzeczy potrafię znaleźć jakieś powiązanie. Nie wiem, ile jeszcze czasu będzie musiało minąć, żebym raz na zawsze wyrzuciła Cię z mojego życia.??

Wiesz jak to jest  kiedy każda rzecz... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 listopada 2010

Wiesz jak to jest, kiedy każda rzecz jaką widzisz, przypomina Ci wasze wspólne, szczęśliwe chwile ? Jak to jest kiedy nie potrafisz myśleć o niczym innym, a Twoją głowę wypełniają wspomnienia? Każda noc jest taka sama, gdy walcząc z łzami błagasz Boga, żeby Ci go oddał ? Kiedy oddałabyś wszystko, żeby cofnąć czas i nie pozwolić mu odejść ? Kiedy czujesz ogromną pustkę i przepełnia Cię zimno, a nic nie jest w stanie Ci pomóc ? Kiedy zdajesz sobie sprawę, że nic już nie będzie tak jak kiedyś ? Kiedy masz świadomość, że teraz inna zajmuje Twoje miejsce, w jego życiu ? Wiesz jak to jest ? Nie !? To nie mów mi, że wszystko będzie dobrze !?

A teraz to ja będę ranić. Bez... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 listopada 2010

A teraz to ja będę ranić. Bez skrupułów rozkocham w sobie każdego, nie zastanawiając się nad niczyimi uczuciami. Będę łamać serca i niszczyć. Sprawię, żeby ludzie cierpieli i będę na to patrzeć z uśmiechem. I wiesz ? Wtedy będziesz mógł nazwać mnie suką, ale miej świadomość, że to przez Ciebie tak będzie.?

Dlaczego go nie zatrzymasz?!   Bo go... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 listopada 2010

Dlaczego go nie zatrzymasz?! - Bo go kocham. - Kochasz go, więc pozwolisz mu odejść?! - Tak, jego szczęście jest ważniejsze niż moje. - Czemu o niego nie walczysz? - Bo do miłości nie można zmuszać... - Zamierzasz poświęcić swoją radość życia? - ... już ją poświęciłam..

jeśli masz w życiu choć jeden... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 listopada 2010

jeśli masz w życiu choć jeden adres pod który zawsze możesz pójść i być pewien, że zostaniesz przyjęty. Jeśli znasz choć jeden numer telefonu pod którym zawsze się ktoś odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko; to znaczy że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

  Najbardziej lubię wieczory i noce... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 listopada 2010

- Najbardziej lubię wieczory i noce . - Dlaczego ? - Bo wtedy wyciszam się, wyluzuje i pisze z Nim. ;*

i mimo wszystko sama nie wiem... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 listopada 2010

i mimo wszystko sama nie wiem dlaczego tak bardzo chcę abyś był.

i ten jego cholernie słodki uśmiech... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 listopada 2010

i ten jego cholernie słodki uśmiech, który doprowadza mnie do szaleństwa, lecz lepiej pozostać w poczekalni marzeń, niż pchać się na upór po bilet do szczęścia.

A może na tym to właśnie polega ?... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 21 listopada 2010

A może na tym to właśnie polega ? Ty musisz przestać kochać żeby jemu zaczęło zależeć.

napisał na gg   po 15 minutach... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 listopada 2010

napisał na gg , po 15 minutach zapytał ' jestes ?' tak sorry zemdlałam.

kiedyś tak bardzo się upiję  że... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 19 listopada 2010

kiedyś tak bardzo się upiję, że przyjdę do Ciebie i przy Twoich kolegach wykrzyczę Ci prosto w oczy wszystkie Twoje błędy, to jak namieszałeś w moim życiu i jeszcze że tak bardzo Cię nienawidzę, że mam ochotę zabić i siebie i Ciebie. a na końcu podejdę bardzo blisko, stanę na palcach i szepnę Ci do ucha jak bardzo Cię kocham.. !

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale... teksty

twojaprzytulankax3 dodano: 14 listopada 2010

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że to wszystko było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV