głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Człowieka tak bardzo pochłaniają myśli i plany na przyszłość że przypomina sobie o życiu dopiero wtedy gdy jego dni na ziemi są policzone. Ale wówczas na wszyst

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Człowieka tak bardzo pochłaniają myśli i plany na przyszłość że przypomina sobie o życiu dopiero wtedy gdy jego dni na ziemi są policzone. Ale wówczas na wszystko j
Człowieka tak bardzo pochłaniają... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Człowieka tak bardzo pochłaniają myśli i plany na przyszłość, że przypomina sobie o życiu dopiero wtedy, gdy jego dni na ziemi są policzone. Ale wówczas na wszystko jest już za późno

W wielu momentach życia jedyne czego... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

W wielu momentach życia jedyne czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować.. a przecież sens tkwi w tym, by odszukać coś, co nie pozwoli nam się poddać. musimy upadać, po to, żeby umieć się podnieść. Podnosimy się po to, by za jakiś czas upaść znowu. Głupie? nie, takie właśnie jest życie.

mała dziewczyna  skarży się mamie... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

mała dziewczyna, skarży się mamie, że koleżanka, zabrała jej zabawkę. starsza, dziewczynka, skarży się, mamie, że koleżanka, zabrała jej faceta.

Uwielbiam Jego spojrzenie. Te pełne... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Uwielbiam Jego spojrzenie. Te pełne niewiadomego oczy, ich głębie, a zarazem chłód. Ich nutkę ironi i arogancji, ale czasem też mocnego wkurwienia - są magiczne.

nic o mnie nie wiesz i tylko patrzysz... teksty

toolkaa dodano: 23 maja 2012

nic o mnie nie wiesz,i tylko patrzysz na mnie z boku!!!

Milion straconych marzeń....Czego... teksty

toolkaa dodano: 19 maja 2012

Milion straconych marzeń....Czego tak jest?Czego nikt z tym nic nie robi?Przecież oni chcą talenty swoje zdobić!!!

Przyjaźń zawarta w dzieciństwie to... teksty

toolkaa dodano: 19 maja 2012

Przyjaźń zawarta w dzieciństwie to jedyne, co nie umiera wcześniej niż my...

gdyby została mi ostatnia godzina... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

gdyby została mi ostatnia godzina życia? wybrałabym tylko trzy opcje. najpierw pożegnała się z rodzicami, i dała im do zrozumienia jak bardzo ich kocham. następnie zobaczyłabym się z przyjaciółmi, wypiła z Nimi ostatnie piwo i poczuła smak wolności. na końcu, w ostatnich pięciu minutach poszłabym do Ciebie, by nacieszyć oczy Twoim widokiem. a gdy zostałyby mi trzy sekundy życia powiedziałabym Ci jak bardzo Cię kocham - potem bym znikła, nie słysząc tego jak odpowiadasz, że nie czujesz tego samego.

dlaczego jest tak  że nam... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

dlaczego jest tak, że nam dziewczynom zawsze zależy bardziej? to my nie możemy zasnąć bez tego waszego 'dobranoc', denerwujemy się, gdy nie odpisujecie nam od razu na smsa, gdy uśmiechacie się do innej panny. to my wariujemy, gdy ktoś w szkole użyje tych samych perfum co wy, gdy uśmiechacie się do nas tak cholernie słodko, a co dopiero gdy nas całujecie. przywiązujemy się do was, do waszej obecności w naszym życiu. ale wy faceci tak po prostu potraficie odejść, tak nagle, bez żadnego wytłumaczenia. jakbyśmy były nikim, jakby to co nas łączyło nigdy nie miało miejsca jakbyście po prostu wymazali to z pamięci. my tak nie potrafimy, ale to bardzo dobrze. nie chcemy pieprzyć życia innym ludziom, tak jak wy nam.

Szła z bratem przez miasto... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

Szła z bratem przez miasto, zauważyła, że jedna z tych suk szkolnych idzie chodnikiem naprzeciw niej, korzystając z okazji do ponownego uświadomienia wszystkich na około, ze jest nikim inny jak suką podeszła do dziewczyny. - Cześć wypłoszu! Powiedziała z wyższością. Brat dziewczyny pokiwał głową widocznie zdenerwowany. - Może i jesteś sobie ładna, ale trzymaj się z dala od mojego chłopaka. Dziewczyna przerwała jej śmiechem - Posłuchaj nie jesteście razem, zresztą on wykazuje zainteresowanie moją osobą, widocznie plastik dla niego to nie ta liga. -Szmata.. - Powiedziała i oddaliła się. Brat dziewczyny pobiegł za dziewczyną, uderzył w twarz, po czym wrócił do swojej siostry. - Myślałam, ze masz szacunek do dziewczyn. Na co on odpowiedział jej rozbawiony - Do dziewczyn tak, ale nie do szmat.

chciałabym  żebyś czasem napisał.... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

chciałabym, żebyś czasem napisał. powiedział co u ciebie? jak żyjesz? czy ci się układa i czy nie masz problemów. chciałabym, żebyś zapytał co u mnie? chciałabym, żebyś się zainteresował tym, czy sobie radzę, czy jest mi lekko. chciałabym czuć, że to co było między nami nie wygasło. nie liczę na jakiekolwiek uczucie, tym bardziej miłość. chciałabym mieć świadomość, że interesujesz się mną, że starasz się być na bieżąco, że nie jesteś do końca obojętny. chciałabym poczuć się ważna. choć przez chwilę posiedzieć w twojej głowie. szkoda, że cały świat przysłoniła ci nowa dziewczyna, a dla 'dobrej kumpeli' jak to sam określiłeś, nie masz czasu

 .  Bo to co wazne dla mnie jest xD :   teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

^.^ Bo to co wazne dla mnie jest xD :**

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV