głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa http: www.youtube.com watch?v=XCfwBuAff1c feature=related NPWM Q DPW Wyciągamy dzieci z bramy.. pamiętam nawet najmniejszy szczegół tamtego dnia.. to jak wygląd

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
http: www.youtube.com watch?v=XCfwBuAff1c feature=related NPWM Q DPW Wyciągamy dzieci z bramy..
http:  www.youtube.com... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

pamiętam nawet najmniejszy... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

pamiętam nawet najmniejszy szczegół tamtego dnia.. to jak wyglądałeś, w co byłeś ubrany, o czym rozmawialiśmy, jak pachniałeś. gdy przypomina mi się Twój słodki głos i to Twoje 'r' na mojej twarzy pojawia się uśmiech, który znika po chwili.. i nie zazdroszczę Twojej dziewczynie tego, że jest ładna, bogata. zazdroszczę jej Ciebie.. że to z nią planujesz przyszłość. cholernie jej zazdroszczę.

super  ♥♥ teksty toolkaa dodał komentarz: super;)♥♥ do wpisu 18 maja 2012
Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Popatrz. Tyle par  które powinny... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

Popatrz. Tyle par, które powinny być razem, ale nie są, tyle zajebiście dobrych i porządnych osób spędzających samotnie kolejne wieczory, tylu zajebistych ludzi męczących się z chujowymi czy patologicznymi rodzinami, wreszcie tylu skurwieli mających kwitnące życie towarzyskie i kogoś kto naprawdę ich kocha, zamknij się i po prostu popatrz, zanim jeszcze raz powiesz, że wszystko ma jakiś sens.

nie wiem jak życ by byc tym... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

nie wiem jak życ by byc tym kimś.kimś kto mimo to myśli o przyszłości...

Jak jest w życiu to Ty sam już... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

Jak jest w życiu to Ty sam już dobrze wiesz jak. Wiele przejść trzeba, nie ma łatwo, wierz mi. Co dzień zegnam, kolejny piękny dzień. Jak jest w życiu to Ty sam dobrze wiesz raczej. Ktoś nosi uśmiech na ustach mimo że serce płacze. Czasem ja też przed światem chowam się gdzieś i i wtedy zawsze znajdzie mnie ktoś komu zależy.

 Wiele przejść trzeba nie ma łatwo... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

"Wiele przejść trzeba nie ma łatwo, lecz dasz rade.."

 ej mamo  co mi dasz na urodziny?... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

-ej mamo, co mi dasz na urodziny? -pozwolę Ci tu dalej mieszkać.

Nienawidziła w nim wszystkiego  co... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

Nienawidziła w nim wszystkiego, co było w nim tak zajebiste, że nie mogła przestac o nim myśleć. Wolała aby był zwykłym przeciętnym chłopakiem, niż tym pieprzonym ideałem, dla którego złamała wszystkie swoje zasady

Jeśli przyjdzie wybierać pomiędzy... teksty

toolkaa dodano: 18 maja 2012

Jeśli przyjdzie wybierać pomiędzy przyjaciółką, którą znasz od dzieciństwa, a chłopakiem, bez którego nie możesz żyć, kogo wybierzesz ?

przychodzi moment  kiedy stajesz... teksty

toolkaa dodano: 17 maja 2012

przychodzi moment, kiedy stajesz, zaciągasz ręczny w swoim życiu, bierzesz głęboki oddech i uważnie czytasz drogowskazy - kolejne kierunki, znaki, drogi, którymi możesz podążyć. a w głębi coś pęka, bo jedyne, co wydaje się na tą chwilę właściwe to cofnięcie się, ruszenie wstecz - do tych uśmiechów, do każdej z tych rozmów, do obietnic, które nie zostały dopełnione, do słów, do Jego głosu, dotyku, ciepła Jego oddechu. stoisz ze wspomnieniem zapewnień, że zasługujesz na kogoś lepszego, podczas kiedy serce wali jak oszalałe o żebra wygłaszając swoje racje z przypomnieniem, że On był wszystkim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV