głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa I ten krzyk który tłumiła w sobie przelewając ostanie myśli w słowa wypowiadane do niego. Płacz którego nie potrafiła pohamować. Był dla niej cholernie ważny i

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
I ten krzyk który tłumiła w sobie przelewając ostanie myśli w słowa wypowiadane do niego. Płacz którego nie potrafiła pohamować. Był dla niej cholernie ważny i właśni
I ten krzyk  który tłumiła w sobie... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

I ten krzyk, który tłumiła w sobie przelewając ostanie myśli w słowa wypowiadane do niego. Płacz, którego nie potrafiła pohamować. Był dla niej cholernie ważny i właśnie go traciła.

Uczucia nie są zmienne  lecz... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Uczucia nie są zmienne, lecz dwuznaczne, czarne lub białe w zależności od wydarzeń, rozpięte między przeciwieństwami, falujące, plastyczne, prowadzące zarówno do najgorszego, jak i do najlepszego.

Czasami jestem chamska  bo trzeba.... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Czasami jestem chamska, bo trzeba. Czasami przesadzam z ocenami, bo nie daje rady. Czasami o tobie nie myślę, bo nie mam ochoty. Czasami zamykam się w swoim pokoju ze swoimi problemami, bo lubię.

Wiesz po czym poznać prawdziwego... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Wiesz po czym poznać prawdziwego przyjaciela? nie po tym, że da Ci prezent na gwiazdkę i złoży Ci życzenia na nk. prawdziwy przyjaciel, to ten co po dobrym melanżu trzyma ci głowę nad kiblem, byś nie obrzygał sobie spodni, . przyjaciel to ten, co potrafi skopać ci brutalnie dupę, bo nie może patrzeć ,jak marnujesz sobie życie. jest z tobą do końca, mimo wszystko.

Kiedyś 'drosłość' oznaczała... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Kiedyś 'drosłość' oznaczała całkiem co innego. Możliwość picia alkocholu, palenia nikotyny, uprawiania sexu. Ale co to da skoro teraz nawet 15, 16 latki to wszystko robią nie mając wieku pełnoletniego? Wiec co daje te 18 lat ? Jedynie papierek w biurze , i możliwość głosowania w wyborach.

Dwie rzeczy powstrzymywały ją... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Dwie rzeczy powstrzymywały ją, żeby się nie zabiła. Pierwsza. Nie uważała się za egoistkę. Nie chciała, żeby ludzie tak o niej myśleli. Druga. Nie chciała dać mu tej pieprzonej satysfakcji, że jest silniejszy. Więc postanowiła walczyć i wygrała.

Nie pędź jak szalona przez życie.... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Nie pędź jak szalona przez życie. Zatrzymaj się czasem. Spójrz do swojego kalendarza. Sprawdź kartkę po kartce, dokładnie, żebyś nie zgubiła czegoś ważnego. Rzeczy ważne często przychodzą nie w porę. Możesz być niezadowolona i odepchnąć, a potem żałować. Więc kiedy ktoś nie w porę zapuka do twoich drzwi, zastanów się, otwórz i uśmiechnij.

Idziesz z kimś  wydawało by się z... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Idziesz z kimś, wydawało by się z kimś najważniejszym, przez swoje życie, nagle stajecie na rogu dobrze znanej wam ulicy, bo przecież chodzicie tędy co dzień, jednak okazuje się, że każde z was chce iść w inną stronę i jeśli żadne z was nie poświęci swojej dumy i swojego ego, to wszystko co tworzyliście rozpieprzy się od tak. Jedno małe nieporozumienie dotyczące dalszej drogi, jest w stanie skreślić tak po prostu skreślić wszystkie wasze wspólnie spędzone dni.

Wieczorami kreśliła dobre i złe... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Wieczorami kreśliła dobre i złe strony wszystkiego, i chociaż dobrze wiedziała, że on zalicza się do tych złych, to jakimś cudem zawsze lądował na pierwszym miejscu tych dobrych.

    teksty toolkaa dodał komentarz: ;** do wpisu 25 maja 2012
Człowieka tak bardzo pochłaniają... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Człowieka tak bardzo pochłaniają myśli i plany na przyszłość, że przypomina sobie o życiu dopiero wtedy, gdy jego dni na ziemi są policzone. Ale wówczas na wszystko jest już za późno

W wielu momentach życia jedyne czego... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

W wielu momentach życia jedyne czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować.. a przecież sens tkwi w tym, by odszukać coś, co nie pozwoli nam się poddać. musimy upadać, po to, żeby umieć się podnieść. Podnosimy się po to, by za jakiś czas upaść znowu. Głupie? nie, takie właśnie jest życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV