głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa nie wytykam ci błędów popełniam je sama. nie przedstawiam swojej pięknej osoby nie jestem śliczna. nie narzekam na Ciebie nie poznaliśmy się jeszcze. nie piszę

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
nie wytykam ci błędów popełniam je sama. nie przedstawiam swojej pięknej osoby nie jestem śliczna. nie narzekam na Ciebie nie poznaliśmy się jeszcze. nie piszę głupot
nie wytykam ci błędów  popełniam... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

nie wytykam ci błędów, popełniam je sama. nie przedstawiam swojej pięknej osoby, nie jestem śliczna. nie narzekam na Ciebie, nie poznaliśmy się jeszcze. nie piszę głupot, głupot nikt nie czyta. nie kocham już, szkoda czasu. nie słucham cię, hałas szkodzi zdrowiu. ja i mój świat, nie zawsze taki jak chcesz.

czternastolatka. naturalnie ciemna... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

czternastolatka. naturalnie ciemna blondynka, dziś jasna. włosy wyprostowane, z dnia na dzień coraz cieńsze, obcięte na 'emo'. tapety na twarzy więcej niż mózgu, żeby jeszcze umiała ją rozłożyć. nosi różowe sweterki, różowe bluzeczki, czarne leginsy lub mega wąskie rureczki. usta układa w dziubek, ma je zbyt malutkie. minimalny ma też biust. w głowie zero, oceny za lizanie tyłeczka. mała, radzę Ci wstrzyknąć botoks w usta, powiększyć biust, machnąć się na platynę, nakładać więcej makijażu i doczepić włosy. aa i przefarbuj sobie ciało na kurewski róż, po co Ci ubrania, skoro w tym wieku się puszczasz.

To klasyczny hip hop  nie pedalska... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

To klasyczny hip-hop, nie pedalska muzyka, tutaj się nie pije, dziecinko, tu się łyka .

Uratuj  porwij  ukryj  oczaruj... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Uratuj, porwij, ukryj, oczaruj, rozkochaj, pocałuj, zostań na zawsze

cisza to jedynie przystanek między... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

cisza to jedynie przystanek między krzykiem wspomnień, a nieśmiałym szeptem marzeń. krótka chwila wytchnienia, gdy mówią do ciebie własne myśli. słyszysz?

Byłam tam  gdzie niebo zeszło na... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Byłam tam, gdzie niebo zeszło na ziemie. Trwało tylko chwile nim sobie uświadomiłam, że to tylko odbicie w spokojnej tafli wody. Ale dla mnie to nadal było niebo na ziemi, do którego wracałam każdego wieczora, gdy tylko mgła zasłaniała brzydotę reszty świata.

Niczym nie wyróżniająca się... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Niczym nie wyróżniająca się nastolatka. Zbyt łatwo wierna, i często wybaczająca. Głupia kłótnia o byle co wywołuje u niej łzy. Często rani słowami, nie wiedząc nawet o tym. Kochająca tylko tych, z którymi potrafi wszystko. Uwielbiająca po prostu dobrą zabawę, i śmianie się do łez

Wstanę. Zrobię ulubioną herbatę.... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Wstanę. Zrobię ulubioną herbatę. Popatrzę przez okno. Chmury będą leniwie płynąć po niebie. Zapatrzę się na resztę dnia. Wiem, że w którymś momencie Ty też spojrzysz w niebo. To samo płynące niebo.

bywa zmieniam się na gorsze i... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

bywa zmieniam się na gorsze i lepsze...Najgorsze jest pytanie czy to ma sens czy nie....

Święty bałagan i błogosławiony... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Święty bałagan i błogosławiony zamęt.

Ignorancja jest najpotężniejszym... teksty

toolkaa dodano: 25 maja 2012

Ignorancja jest najpotężniejszym ciosem w policzek, ciosem dokonanym z największym rozmachem, celowym impetem, a przy tym uderzeniem najbardziej niezasłużonym.

pięknie...     teksty toolkaa dodał komentarz: pięknie...;*** do wpisu 25 maja 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV