głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toolkaa Najbardziej przerażającym dźwiękiem na świecie jest bicie własnego serca. Nikt nie lubi o tym mówić ale to prawda. Jest to dzika bestia która w samym środku głę

toolkaa

toolkaa.moblo.pl
Najbardziej przerażającym dźwiękiem na świecie jest bicie własnego serca. Nikt nie lubi o tym mówić ale to prawda. Jest to dzika bestia która w samym środku głębokiego
Najbardziej przerażającym... teksty

toolkaa dodano: 17 maja 2012

Najbardziej przerażającym dźwiękiem na świecie jest bicie własnego serca. Nikt nie lubi o tym mówić, ale to prawda. Jest to dzika bestia, która w samym środku głębokiego strachu dobija się olbrzymią pięścią do jakichś wewnętrznych drzwi, by ją wypuścić.

to uczucie  kiedy rozmawiasz ze... teksty

toolkaa dodano: 17 maja 2012

to uczucie, kiedy rozmawiasz ze starym przyjacielem i zdajesz sobie sprawę, jak bardzo twoje życie się zmieniło

 Ey! Dziś jest dzień frajera... teksty

toolkaa dodano: 17 maja 2012

-Ey! Dziś jest dzień frajera -Spadaj. dziś są moje urodziny. -No właśnie mówie, przecież.

myślisz że łatwo jest znosić ból... teksty

toolkaa dodano: 17 maja 2012

myślisz,że łatwo jest znosić ból rozwający Cię od środka? myślisz,że cieszę się na myśl,że kolejny dzień spędzę bez Ciebie?! codziennie siedzę i czuję jak rozpierdala mnie od środka. czy jestem w towarzystwie czy sama to nie stanowi dla mnie różnicy. boli mnie wewętrznie jakby coś zjadało moje serce.. nie jestem w stanie oddychać, w żaden sposób normalnie funkcjonować. owszem w dzień się "smieje" ale wiesz co to jest sztuczność? własnie to jest ta maska, którą zraniona przyodziewa na co dzień by tylko mieć spokój od ciągłych beznadziejnych pytań " co jest? co się dzieje?" a tak naprawdę pytania zadawane są bo budzą ciekawość a nie datego, że ludzie się o nas troszczą. cały ten świat jest pełny sztucznych , osób, nic nie jest prawdziwe.

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci... teksty

toolkaa dodano: 16 maja 2012

Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej.

dzisiaj włączyłam jedną... teksty

toolkaa dodano: 16 maja 2012

dzisiaj włączyłam jedną piosenkę. tą moją ukochaną, która towarzyszyła mi przez całą zeszłoroczną jesień i początek zimy. pamiętam jak w chłodne popołudnia po szkole uciekaliśmy do pobliskiej knajpki na gorącą pizzę. kłóciłam się z nim o miejsce przy ciepłym kaloryferze. w rezultacie i tak mocno mnie do siebie przytulał ogrzewając mnie sto razy lepiej i bardziej. ciągle się śmialiśmy, wygłupialiśmy, prowadziliśmy długie rozmowy i nawet nie zauważaliśmy, kiedy już trzeba było się żegnać. nie chciał mi podawać kurtki, która wisiała tuż koło niego ale i ta kazał mi zapinać się pod samą szyję i poprawiał szalik. wychodziliśmy, kiedy na dworze było już ciemno. pozwalał mi trzymać go mocno za ramię, kiedy przechodziliśmy przez nieoświetloną część parku . zawsze wtedy mnie straszył , że ktoś się chowa za drzewami albo za nami idzie. żegnał mnie buziakiem i znikał wbiegając po schodach do autobusu . zostawiał mnie z tą piosenką w słuchawkach, zstęsknionymi już ustami , dłońmi i sercem .

Niektóre wydarzenia sprawiają  że... teksty

toolkaa dodano: 16 maja 2012

Niektóre wydarzenia sprawiają, że tracę wiarę w siebie. Na czole pojawia się niedobór magnezu, policzki przestają być rumiane, najlepsza piosenka wieje kiczem.Zamykam się wtedy najczęściej w łazience. Odkręcam wodę i tępo patrzę w zalatujący chlorem wir. Pralka przypomina trochę moją głowę. Moje dwa tysiące durnych pomysłów, dwa tysiące chwil smutku, dwa tysiące banalnych gestów czułości, które tak dobrze pamiętam. Siedząc i machając nogami marzę o końcu świata. O czymś, co sprawi, że tępy wir zamieni się w szczęście.

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest... teksty

toolkaa dodano: 16 maja 2012

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu Ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. I kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał, nie zrozumie, jak bardzo boli każda kolejna łza. Jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei. I nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa, nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł, że powoli spada Kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzieć siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia, że patrzy na złudzenie. Nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym. Żeby to zrozumieć trzeba to poczuć. Tak wielu nie potrafi czuć.

'Siedzę sobie skulona przez... teksty

toolkaa dodano: 16 maja 2012

'Siedzę sobie skulona przez laptopem. Patrzę na tą klawiaturę, którą zalewam swoimi łzami. Powinno mi być wstyd. Tak płaczę, ale co mam zrobić? Przecież nie odejdę stąd na zawsze. Mam przyjaciół, którym to wczoraj obiecałam. Obiecałam, że będę się trzymała i podawała Tobie dłoń, nawet jeśli Jej nie dotkniesz to nie rozpłynę się. Będę snuła znowu nasze plany i czekała. Wiesz, jakie to już trudne się staje? Nikt nie chce słuchać moich marzeń z Tobą związanych. W głębi serca myślą o mnie, jak o naiwnym dzieciaku, któremu wmówiono miłość. Od początku wiedziałam w co się wpakowałam, ale przecież dla mnie walczenie o Ciebie, było wspaniałe. Mogłam się wykazać w tym trudnym celu. Dopiełam swego, a później nagle straciłam skarb sensu życia. Teraz jest mi z tym ciężko, ale dalej nie umiem. Zrozum to wszystko!!!

Jeba e dno jest po to  żeby się od... teksty

toolkaa dodano: 16 maja 2012

Jeba*e dno jest po to, żeby się od niego odbić.

Błądzę myślami po krainie... teksty

toolkaa dodano: 16 maja 2012

Błądzę myślami po krainie wspomnień....Błądzę szukając miejsca gdzie zapomnę....

Jakie to uczucie kiedy zawodzi... teksty

toolkaa dodano: 16 maja 2012

Jakie to uczucie kiedy zawodzi człowiek? Nie wiesz tego? Mam nadzieje, że się dowiesz. Życie odpłaci sie za to jak się zachowałeś.. Jestem wartościowa! Ty inaczej uważałeś. Nigdy nie rozumiałeś, że naprawdę kocham przez to często jeszcze do poduszki szlocham. Teraz będę silna twarda, nie dam się nikomu zranić. Zostawiłeś mnie - teraz mam Cię za nic!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV