głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper ten ból psychiczne blizny i Ty. to wszystko uderzyło we mnie z ogromną siłą. i nie mówię tutaj o rozdzierającym się sercu o oczach które pragnęły zatopić się w

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
ten ból psychiczne blizny i Ty. to wszystko uderzyło we mnie z ogromną siłą. i nie mówię tutaj o rozdzierającym się sercu o oczach które pragnęły zatopić się w jego s
ten ból  psychiczne blizny i Ty. to... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

ten ból, psychiczne blizny i Ty. to wszystko uderzyło we mnie z ogromną siłą. i nie mówię tutaj o rozdzierającym się sercu, o oczach, które pragnęły zatopić się w jego spojrzeniu, czy potrzeby przytulenia. ja tak bardzo pragnęłam uwolnić się z sideł miłości. chciałam, żebyś zrozumiał co straciłeś, a nie napawał się widokiem, gdy upadam. chciałam, żebyś pomyślał sobie, 'dlaczego to wszystko zniszczyłem?' chciałam, żebyś cierpiał, równie bardzo jak ja. / notte.
Autor cytatu: notte

  zachowujesz się tak  jakby... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

- zachowujesz się tak, jakby podobał Ci się ból po Jego odejściu. nie możesz po prostu zapomnieć, wymazać go z pamięci? zapytał mnie kumpel. - wiesz... zaczęłam. to nie tak, że mnie to bawi. mnie to rozrywa na kawałki. może nie chce zapominać tych wszystkich cudownych chwil, bo było ich wiele. może nie chce zapomnieć Jego uśmiechu, tonu głosu, dołeczków w policzkach i tego jak słodko marszczył czoło gdy raziło go słońce. usiadłam by schować głowę w kolanach. to tak, jakbym chciała zapomnieć ile to jest dwa plus dwa, widzisz? nie da się. odpowiedziałam zanosząc się płaczem. kumpel stał jak wryty i choć wiedział, że nie ma racji mówiąc, że łatwo jest zapomnieć, nie przyznał mi racji, bo wiedziałby, że to bolałoby sto razy bardziej, niż fakt, że jedyna miłość w moim życiu, już nigdy nie będzie przy mnie. / notte.
Autor cytatu: notte

cz.3. dlaczego więc miałabym psuć... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

cz.3. dlaczego więc miałabym psuć Jego związek? przecież powinnam cieszyć się, że jest szczęśliwy, bo ponoć był. tak mówił. tylko, że... to ja chciałam, żeby był przy mnie. żeby mnie przytulał i mówił, że będzie dobrze. chciałabym, żeby te chwile słabości minęły. przy nim byłabym szczęśliwa. nie martwiłabym się o jutro, bo przy sobie zawsze bez względu na wszystko miałabym swój skarb. to On zająłby całe moje serce, choć jest w nim już trzy lata. to takie dziwne. kochać osobę, którą zna się tak długo, a nie odważyć się z nią być? to jest chore, miłość jest chora i ze mną też coś się dzieje. nie mam sił, opadam na ziemię i najzwyczajniej w świecie płaczę, rzewnymi łzami. płaczę z bezsilności i ogromnej miłości. płaczę z żalu i samotności, płaczę z braku Jego - miłości mojego życia... / notte.
Autor cytatu: notte

cz.2. mogłam rozmyślać  że może... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

cz.2. mogłam rozmyślać, że może specjalnie wzbudzał we mnie poczucie winy, że wcześniej pozostawałam wobec niego oschła i nie miła? że odsuwałam od siebie Jego uczucie, którym mnie darzył? teraz zrozumiałam, że to była prawdziwa miłość. mimo tego iż nie byliśmy ze sobą, a jedyny kontakt mieliśmy przez telefon lub gg. czasem gdy doszło do rozmowy miałam ochotę rzucić się na niego i powiedzieć jak wiele dla mnie znaczy, ale w głowie układał mi się scenariusz, w którym to On wybucha sarkastycznym śmiechem. bałam się. najzwyczajniej w świecie bałam się tego uczucia, choć było tak silne. w wieczory, takie jak ten, jedyną rzeczą na którą mam ochotę to leżenie na łóżku i płakanie w poduszkę. nie mam sił. to jest tak silne i piorunujące zarazem. to zawładnęło całym ciałem i duszą nie wspominając o sercu. ono kocha Go tak bardzo, tak mocno i tak silnie. i jestem pewna, że On o tym wie, przecież rozmawialiśmy, jak nam na sobie zależy. mówił, że się zakochał, że jest szczęśliwy.
Autor cytatu: notte

cz.1. to był taki wewnętrzny ból.... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

cz.1. to był taki wewnętrzny ból. to był strach, lęk i chwila słabości. z czasem robiło się milej i zapominałam o cierpieniu. ale w wieczory takie jak ten, dzisiaj, to wszystko wracało. miałam przy sobie rodzinę, znajomych. nawet czasem i On do mnie pisał. ale wiedziałam, że nie mogę powiedzieć, że tęsknię, bo przecież miał ją, ponoć był szczęśliwy. i choć nie ukrywał, że jednak jeszcze coś do mnie czuje, ja wiedziałam, że nie zrobię nic, by zbliżyć się do niego. nie chciałam cierpieć. nie wiem dlaczego zgodziłam się pójść z nim na to wesele. nie mam zielonego pojęcia. może chciałam przez ten jeden wieczór napawać się Jego widokiem, by później bić się z myślami? może łudziłam się, że złapie mnie za rękę i poprosi o szczerą rozmowę. łudziłam się, że powie, że chce byś szczęśliwy, ale ze mną. łudziłam się, że przytuli i złoży pocałunek na moich ustach, a ja? nie wiem co bym wtedy zrobiła, nawet nie wiem czy odwzajemniłabym ten pocałunek, bo przecież miał swoją miłość.
Autor cytatu: notte

może lepiej będzie gdy zapomnę. po... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

może lepiej będzie gdy zapomnę. po prostu postaram się, żeby wszystkie wspomnienia usunęły się w cień. to właśnie alkohol pomoże zatopić mi smutki i Ciebie. to w nim zatonę. zapewne powiesz, że stoczę się na dno, ja odrzeknę, że już chyba niżej nie da się upaść. stoczyłam się z braku miłości. papierosy? one doskonale skomponują się z otaczającą mnie wonią alkoholu. narkotyki? nie. do tego stopnia się nie posunę. zbyt strasznie uzależniają. postaram pozbyć się bólu. tabletki? one ukoją mi nerwy. pytasz po co? po chwili namysłu nadal będę milczeć, a w pół Twojego zdania wplotę, że czasem warto odlecieć, chociaż na chwilę. nie myśleć, iść w złym kierunku, by potem po raz setny nie popełnić tego samego błędu. / notte.
Autor cytatu: notte

liczyłam  że może ten sobotni... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

liczyłam, że może ten sobotni wieczór coś zmieni. liczyłam na to, że może jednak powie, że mnie potrzebuje, że żałuje, że tak wyszło. szkoda, że dziś napisał i wtrącił wątek o tym, jak bardzo kocha swoją dziewczynę. to zabolało, choć nie powinno, bo nie miałam ochoty, odczepiać od niego wagonu, który był dla niego 'wszystkim' / notte.
Autor cytatu: notte

może gdybym zawróciła i nie... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

może gdybym zawróciła i nie drążyła tematu miłości byłoby lepiej? może gdybym miała wyjebane, zmieniłoby to coś? może gdybym nie myślała nocami o tym jak życie kopie mnie po tyłku, wszystko uległoby zmianie? może. nie wiem. ciężko tu żyć, ale szkoda umrzeć... / notte.
Autor cytatu: notte

to bolało. cholernie bolała jego... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

to bolało. cholernie bolała jego obojętność i to przejęcie, gdy mówił jak bardzo ją kocha. to nie był ból serca, to był ból cholernej obojętności i samotności. to był lęk. obawa przed jutrem. to paraliżowało i dręczyło moje zmysły. płacz? nic tu nie zmieni. stworzy jedynie podpuchnięte i zaczerwienione oczy, a mimo tego płaczę. jest tak cholernie ciężko. tak trudno. tak pusto. bez niego... / notte.
Autor cytatu: notte

wiesz... bo ja wolałabym usiąść... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

wiesz... bo ja wolałabym usiąść na podłodze z piwem w ręku, ubrana w twój podkoszulek i grać z tobą w xboxa, niż siedzieć w zaparowanej restauracji w sukience i lampką wina w ręku. / notte.
Autor cytatu: notte

jeszcze kiedyś będziemy razem.... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

jeszcze kiedyś będziemy razem. musimy być razem. nie możemy zaprzepaścić faktu, że nasza wielka miłość zakończy się happy end'em. / notte.
Autor cytatu: notte

gdy tylko pomyślę o nim.... teksty

toiletpaper dodano: 5 luty 2012

gdy tylko pomyślę o nim. wspomnienia stają mi przed oczami. tak bardzo tęsknię za osobą, która jest dla mnie wszystkim, jednak nie należy do mnie, choć nie mam tu na myśli kwestii posiadania. brakuje mi miłości mojego życia. tej prawdziwej. to takie ciężkie. ciężkie i bolesne, dla serca, które bije tylko dla niego. to takie chore, rozkochać kogoś w sobie, a potem po prostu go olać. nie zważając na to co czuje, czy go to boli i czy cierpi. rozkochać, zranić i zostawić. taka kolej rzeczy. / notte.
Autor cytatu: notte

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV