głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fakajsielamo pierdole zimne dłonie i coraz krótszy oddech. olej pozory spójrz mi w oczy zeskanuj dusze. otrzyj łzy złap za rękę pomóż uciec. Miłość to ciągły niepokój że koc

fakajsielamo

fakajsielamo.moblo.pl
pierdole zimne dłonie i coraz krótszy oddech. olej pozory spójrz mi w oczy zeskanuj dusze. otrzyj łzy złap za rękę pomóż uciec.
pierdole zimne dłonie i coraz... teksty

fakajsielamo dodano: 1 marca 2015

pierdole zimne dłonie i coraz krótszy oddech. olej pozory, spójrz mi w oczy, zeskanuj dusze. otrzyj łzy, złap za rękę, pomóż uciec.

Miłość to ciągły niepokój  że... teksty

fakajsielamo dodano: 1 marca 2015

Miłość to ciągły niepokój, że kochasz za mocno, że wszystko za bardzo.

czasem za Nim tęsknie. tęsknie za... teksty

fakajsielamo dodano: 1 marca 2015

czasem za Nim tęsknie. tęsknie za tym jak całował mnie w czoło, jak przytulał po nocy pełnej namiętnego seksu. kiedy zachowywał się jak głupek żeby mnie rozbawić i wycierał moje łzy kiedy byłam smutna. tęsknie za tym jak wypowiadał moje imię, jak mówił "Kocham Cię". tęsknie za barwą jego oczu kiedy patrzył na mnie i powtarzał co 3 minuty, że jestem najpiękniejsza i najlepsza. tęsknie. bo to minęło. / fakajsielamo.

nie ważne ilu byłoby po Nim. nie... teksty

fakajsielamo dodano: 1 marca 2015

nie ważne ilu byłoby po Nim. nie ważne, że nie widziałabym go 10, 15, 20 lat. gdyby zadzwonił w 5 minut byłabym na wskazanym przez Niego. / fakajsielamo.

chciałabym wystarczyć Ci na cały... teksty

fakajsielamo dodano: 1 marca 2015

chciałabym wystarczyć Ci na cały życie. żeby cały świat Nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie.

czy to takie dziwne  że mając... teksty

fakajsielamo dodano: 1 marca 2015

czy to takie dziwne, że mając drugą połówkę poświęcam jej wszystko? mój czas, moją miłość, moje zaufanie. nie utrzymuje kontaktu z innymi facetami żeby nie był zazdrosny. mówię mu o wszystkich problemach, żeby wiedział, że mu ufam. jestem na każde jego słowo, ruch palcem. co dostaje w zamian? opowieści cyckach jego koleżanek oraz o tym jak czasami jestem głupia. miłość XXI wieku / fakajsielamo.

nawet przy Nim czasami udaje  że... teksty

fakajsielamo dodano: 1 marca 2015

nawet przy Nim czasami udaje, że jest okay. bo wiem, że On nie zrozumie moich obaw. nie rozumie tego, że chcę być dla Niego najważniejsza. że chcę go tylko dla siebie. nie zrozumie i po raz kolejny będzie tłumaczył, że jest tylko mój podczas opowiadań o swoich koleżankach. / fakajsielamo.

początki zawsze są najlepsze. kiedy... teksty

fakajsielamo dodano: 1 marca 2015

początki zawsze są najlepsze. kiedy odkrywamy drugą osobę. delikatnie odkrywamy kolejne tajemnice ,zadowoleni z siebie. poznajemy tą drugą osobę i zakochujemy się. niestety potem nie ma tajemnic. otoczka tych odkryć znika. zazwyczaj wtedy wszystko się pierdoli. / fakajsielamo.

to wcale nie jest tak  że jak... teksty

fakajsielamo dodano: 1 marca 2015

to wcale nie jest tak, że jak zdobędziesz dziewczyna to Ona na zawsze jest Twoja. masz codziennie zdobywać ją od nowa. mówić, że ją kochasz, że tęsknisz, że pragniesz, że ufasz. kobieta ma się czuć codziennie tak jak za pierwszym razem. wtedy nie będzie miała powodu by odejść. wręcz przeciwnie - da Ci tyle miłości ile tylko będziesz chciał. / fakajsielamo.

wszyscy miewamy w życiu trudne... teksty

fakajsielamo dodano: 1 marca 2015

wszyscy miewamy w życiu trudne momenty. nie czuj się winny z ich powodu. w ogólnym rozrachunku to właśnie one czynią Nas ludźmi.

nienawidzę siebie. za to  że mam... teksty

fakajsielamo dodano: 1 marca 2015

nienawidzę siebie. za to, że mam uczucia. za to, że Go kocham. za to, że pozwalam się ranić. za to, że pozwalam mu na zmianę siebie po to, żeby nie być samą. za to, że boje się samotności. za to, że jestem na Nią za słaba na tą chwilę. / fakajsielamo.

nie zawsze odpisze. nie zawsze... teksty

fakajsielamo dodano: 8 luty 2015

nie zawsze odpisze. nie zawsze oddzwonię. nie zawsze wyjdę na miasto. nie zawsze chcę pogadać. ale zawsze chcę być. i zawsze jestem obok. / fakajsielamo.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 110 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV