głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika toiletpaper

“Gdy nie wiesz co robić przeczekaj. Żyj tak jak się żyje. Zluzuj. Przyjdzie moment gdy otrzymasz znak – prędzej czy później. Najważniejsze to wiedzieć że oczekujesz i być gotowym na spotkanie z tym na co czekasz.”

damulki.pl dodano: 3 dni temu

“Gdy nie wiesz, co robić, przeczekaj. Żyj tak, jak się żyje. Zluzuj. Przyjdzie moment, gdy otrzymasz znak – prędzej czy później. Najważniejsze, to wiedzieć, że oczekujesz i być gotowym na spotkanie z tym, na co czekasz.”

Może szczęście mnie omija może...

slonbogiem dodano: 1 tydzień temu

Może szczęście mnie omija, może...

Zawsze jedno w związku bardziej płonie z miłości a drugie bardziej pozwala by go kochano.

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Zawsze jedno w związku bardziej płonie z miłości, a drugie bardziej pozwala, by go kochano.

ostatni wniosek który wynika z mojego doświadczenia: za miłość zawsze płacimy częścią naszej wolności.

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

ostatni wniosek, który wynika z mojego doświadczenia: za miłość zawsze płacimy częścią naszej wolności.

Zachowujmy się po ludzku. Rozmawiajmy. Ewentualnie zacznijmy się rozbierać .

onna dodano: 1 tydzień temu

Zachowujmy się po ludzku. Rozmawiajmy. Ewentualnie zacznijmy się rozbierać .

Ironia życia leży w tym że żyję się do przodu a rozumie do tyłu.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

Ironia życia leży w tym, że żyję się do przodu, a rozumie do tyłu.

“Należy przestać łamać sobie serca próbując reanimować relacje które umarły. Nie da się nikogo zmusić do troski o nas. Nie da się zmusić by był kimś kogo potrzebujemy. Powiem szczerze! Czasem ten kogo chcemy widzieć obok siebie najbardziej na świecie jest tą samą osobą bez której nasze życie stanie się lepsze. Można nie rozumieć dlaczego tak się dzieje ale obiecuję że przyszłość przyniesie odpowiedź na pytanie dlaczego te relacje nie mogły się udać.”

damulki.pl dodano: 24 kwietnia 2018

“Należy przestać łamać sobie serca próbując reanimować relacje, które umarły. Nie da się nikogo zmusić do troski o nas. Nie da się zmusić, by był kimś kogo potrzebujemy. Powiem szczerze! Czasem ten, kogo chcemy widzieć obok siebie najbardziej na świecie jest tą samą osobą bez, której nasze życie stanie się lepsze. Można nie rozumieć dlaczego tak się dzieje, ale obiecuję, że przyszłość przyniesie odpowiedź na pytanie dlaczego te relacje nie mogły się udać.”

“Za kogo warto wyjść za mąż? Za przyjaciela. Za faceta z którym płacze się ze śmiechu. Za kogoś kto w razie potrzeby i herbatę zrobi i tyłek podetrze. Za mężczyznę przy którym bycie słabą chorą i nieatrakcyjną to nie wstyd. Za kogoś kto gra do jednej bramki ma podobne marzenia a jak nie ma – to wspiera. Za mądrego człowieka któremu się ufa. Ale chyba najważniejsze bo ważniejsze nawet od seksu jest to by się po prostu szalenie lubić. By lubić spędzać ze sobą czas. Takiego męża Wam życzę dziewczyny! Jeśli podczas przysięgi małżeńskiej chce Ci się płakać bo Twoje życie się kończy – wiej!”

damulki.pl dodano: 24 kwietnia 2018

“Za kogo warto wyjść za mąż? Za przyjaciela. Za faceta, z którym płacze się ze śmiechu. Za kogoś, kto w razie potrzeby i herbatę zrobi i tyłek podetrze. Za mężczyznę, przy którym bycie słabą, chorą i nieatrakcyjną to nie wstyd. Za kogoś, kto gra do jednej bramki, ma podobne marzenia, a jak nie ma – to wspiera. Za mądrego człowieka, któremu się ufa. Ale chyba najważniejsze, bo ważniejsze nawet od seksu, jest to, by się po prostu szalenie lubić. By lubić spędzać ze sobą czas. Takiego męża Wam życzę, dziewczyny! Jeśli podczas przysięgi małżeńskiej chce Ci się płakać, bo Twoje życie się kończy – wiej!”

 A Ty  do tej pory nie wiesz że oddałabym za Ciebie każdy swój oddech.  Aleksandra Steć

damulki.pl dodano: 23 kwietnia 2018

"A Ty - do tej pory nie wiesz,że oddałabym za Ciebie każdy swój oddech." ~ Aleksandra Steć

Ile razy czułeś że do dna masz centymetry?

damulki.pl dodano: 20 kwietnia 2018

Ile razy czułeś, że do dna masz centymetry?

Zasady są proste albo płyniesz albo toniesz..

damulki.pl dodano: 20 kwietnia 2018

Zasady są proste,albo płyniesz albo toniesz..

“Ja wiem że ty wszystko wiesz. Ty jesteś tak zwana mądra kobieta o ile takie w ogóle istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz że wszystko wybaczasz że wszystko potrafisz mądrze ustawić. Za mądrość płaci się cierpieniem.”

damulki.pl dodano: 18 kwietnia 2018

“Ja wiem, że ty wszystko wiesz. Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie w ogóle istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego, że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz, że wszystko wybaczasz, że wszystko potrafisz mądrze ustawić. Za mądrość płaci się cierpieniem.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV