głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper Och daj spokój. To nic że poświęciłam Ci dwa lata swojego życia a nie warto było. esperer Nawet nie wiesz ile oddałabym za to aby ktoś wyczyścił mi pamięć ale n

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
Och daj spokój. To nic że poświęciłam Ci dwa lata swojego życia a nie warto było. esperer
Och  daj spokój. To nic  że... teksty

toiletpaper dodano: 2 luty 2013

Och, daj spokój. To nic, że poświęciłam Ci dwa lata swojego życia, a nie warto było./esperer
Autor cytatu: esperer

Nawet nie wiesz ile oddałabym za to... teksty

toiletpaper dodano: 2 luty 2013

Nawet nie wiesz ile oddałabym za to aby ktoś wyczyścił mi pamięć, ale nie wszystko co przeżyłam, jedynie to co łączy się z tobą. Chciałabym zapomnieć, nie znać cię, nigdy nie zasmakować twojego dotyku, zapachu, nigdy nie zamienić z tobą nawet jednego słowa. Chciałabym żebyś zniknął, żył gdzieś daleko stąd. Pomyśl, byłoby cudownie gdybyśmy oboje nie wiedzieli o swoim istnieniu. Przynajmniej moje serce codziennie biłoby tylko dla mnie, tylko po to abym mogła żyć, tylko tym razem bez ciebie. | choohe
Autor cytatu: choohe

a co jak się potnę? jak zostanę... teksty

toiletpaper dodano: 24 stycznia 2013

a co jak się potnę? jak zostanę zalana krwią z lewego uda? jak wytnę kolejną dziarę " michał "? jak wezmę o jedną tabletkę na sen za dużo? ja wyrwę sobie paznokcia? co się stanie? zaczną się martwić a może mnie docenią? a może nie przeżyje? a może trafię na miesiąc do szpitala a rodzice znienawidzą mnie za próbę samobójczą? a może znów stchórzę i pójdę spać o 3 nad ranem? albo uduszą mnie wspomnienia? albo utopię się w kałużach moich łez? a może zdechnę - ze smutku? będzie ci szkoda? ~ pf.

Od niedawna mam przyjaciółkę. Nie... teksty

toiletpaper dodano: 22 grudnia 2012

Od niedawna mam przyjaciółkę. Nie chciałam jej nigdy znać właściwie, to Ona zaproponowała mi znajomość, bez możliwości odrzucenia tej propozycji.Zdałam sobie sprawe, że przez jakiś czas musze nią żyć, właściwie do końca. Ta przyjaciółka sprawia,że co tydzień mam pieprzone badania, pobierają mi krew i za jakiś czas włosy zaczną mi wypadać od przyjmowanej chemii, włosy które jako jedyne w sobie lubiłam, no może poza ogólną zajebistością. Przystąpie do operacji, która albo mnie zabije albo mnie uratuje, ta przyjaciółka mnie zabija a zarazem pomaga żyć pełnią. Odkąd dowiedziałam się,że ową przyjaciółkę posiadam, umiem żyć chwilą. Zawsze umiałam, ale nie do takiego stopnia. Nie martwić się co będzie jutro, bo tak naprawde jutra moge nie mieć. Ma na imię Rak, potrafi być miła. |rastaa.zioom
Autor cytatu: rastaa.zioom

raka czego masz..? teksty toiletpaper dodał komentarz: raka czego masz..? do wpisu 22 grudnia 2012
jeszcze raz się dowiem od kogoś... teksty

toiletpaper dodano: 14 grudnia 2012

jeszcze raz się dowiem od kogoś znajomego ,że z bramki sms dostał coś o mnie, że z kimś jestem, zdradzam, kręcę czy coś to chyba zabiję! / toiletpaper

Gdy go dotykałam miałam wrażenie... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2012

Gdy go dotykałam miałam wrażenie, że wszystko czego szukałam przez całe życie było na wyciągnięciu mojej ręki.
Autor cytatu: the_words_flow

Każdy dzień jest jak bitwa.... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2012

Każdy dzień jest jak bitwa. Zostawia po sobie blizny. Bez względu na to jak głębokie są rany nikt nigdy nie usłyszy z moich ust prawdy.
Autor cytatu: the_words_flow

Dziś w moich oczach tylko gniew... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2012

Dziś w moich oczach tylko gniew, ból, tęsknota, miłość i ten cholerny blask, który jest nadzieją. Nadzieją na lepsze jutro.
Autor cytatu: the_words_flow

Nagle stałeś się obcy. Nie... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2012

Nagle stałeś się obcy. Nie czułeś już nic. Nie miałeś w sobie żadnych emocji, a to emocje sprawiają, że jesteśmy ludźmi. Nie wiem kim byłeś. Na pewno nie sobą. Nie było w Tobie ani trochę człowieczeństwa.
Autor cytatu: the_words_flow

Budzę się rano nienawidząc samej... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2012

Budzę się rano nienawidząc samej siebie. Czuje się winna za wszystko. Pomimo tych błędów wstaję, ocieram łzy z oczu i idę dalej.
Autor cytatu: the_words_flow

Po raz kolejny kładę się do... teksty

toiletpaper dodano: 12 grudnia 2012

Po raz kolejny kładę się do łóżka bez Twojego dobranoc. W sumie to już nigdy go chyba nie usłyszę. Twój głos w mojej głowie jest jak echo. Rozbrzmiewa w subtelny sposób. Szkoda, że to tylko wytwór wyobraźni. Znów nie mogę usnąć przez niepokój o Ciebie.
Autor cytatu: the_words_flow

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV