głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper tylko jeden krok i w końcu będziesz wolna Chciałabym zacząć cieszyć się z każdego podmuchu wiatru. Zacząć żyć na nowo. Chciałabym aby ktoś dał mi szansę i wycią

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
tylko jeden krok i w końcu będziesz wolna
tylko jeden krok i w końcu będziesz... teksty

toiletpaper dodano: 1 maja 2013

tylko jeden krok i w końcu będziesz wolna
Autor cytatu: fejsbuk

Chciałabym zacząć cieszyć się z... teksty

toiletpaper dodano: 1 maja 2013

Chciałabym zacząć cieszyć się z każdego podmuchu wiatru. Zacząć żyć na nowo. Chciałabym, aby ktoś dał mi szansę i wyciągnął mnie z tej ciemnej, bezdennej otchłani pokazując mi przy tym, chociaż odrobinę światła. Chciałabym znów mieć serce, które bije i płuca za pomocą, których znów miałabym chęci oddychać powietrzem, które nie byłoby już wcale takie ciężkie. Chciałabym ponownie zacząć dostrzegać barwy tego świata i stwierdzić, że ulice jednak nie są, aż takie szare. Ptaki wyśpiewałyby przepiękną melodię. Chciałabym być szczęśliwa i przy okazji dzielić się szczęściem z innymi. Bo przecież tego chciałeś. Chciałeś, abym była radosna nawet wtedy, gdy nasze ręce nie będą już ze sobą splecione. Bo przecież o własne szczęście zawsze warto walczyć.
Autor cytatu: the_words_flow

Uszczęśliwiaj mnie  dam Ci wszystko... teksty

toiletpaper dodano: 1 maja 2013

Uszczęśliwiaj mnie, dam Ci wszystko co chcesz, ale spraw bym przez moment była naprawdę cholernie szczęśliwa.
Autor cytatu: mrs_porazka

Przytulasz mnie  a ja czuję  że... teksty

toiletpaper dodano: 17 kwietnia 2013

Przytulasz mnie, a ja czuję, że obejmuję cały świat, że mogę wszystko, że to wszystko jest tak banalne. Oh, proszę Cię, nie odchodź, bądź przy mnie. Uwielbiam jak mnie tak namiętnie całujesz, jak mówisz, że kochasz we mnie wszystko, jak podziwiasz mój uśmiech, ja całujesz, jak nie przestajesz całować, jak kładziemy się na łóżku, boże, mam wszystko, dziękuję, mam jego, jest mój, jest tylko mój i nie muszę się z nikim nim dzielić. / believe.me

:  teksty toiletpaper dodał komentarz: :) do wpisu 13 kwietnia 2013
:  teksty toiletpaper dodał komentarz: :) do wpisu 13 kwietnia 2013
Myślę   że kiedy to wszystko jest... teksty

toiletpaper dodano: 10 kwietnia 2013

Myślę, że kiedy to wszystko jest już skończone, to powraca tylko przez mgłę, rozumiesz? Jak kalejdoskop wspomnień. Powraca wszystko, za wyjątkiem jego samego. Myślę, że gdy pierwszy raz go ujrzałam, jakaś cząstka mnie wiedziała co może się wydarzyć. I naprawdę, nie chodzi tutaj o jego słowa, czy czyny. Chodzi o uczucie, które pojawiło się razem z nim. Szalonym wydaje się fakt, że nie mogę być pewna czy kiedykolwiek poczuję coś podobnego. I nie wiem, czy powinnam to poczuć. Wiedziałam, że jego świat poruszał się zbyt szybko i spalał wyjątkowo jasnym płomieniem, ale pomyślałam wtedy: "Jak diabeł mógłby pchać mnie w ramiona kogoś, kto przypomina anioła gdy tylko się uśmiechnie?". Może to wiedział, kiedy mnie zobaczył. Zgaduję, że straciłam wszelką równowagę. I myślę, że najgorszą częścią tego wszystkiego, nie było utracenie jego. Tylko to, że zatraciłam siebie.

my nawet nie mieliśmy siebie w... teksty

toiletpaper dodano: 6 kwietnia 2013

my nawet nie mieliśmy siebie w planach, a teraz budzę i zasypiam się z Twoim imieniem na ustach.
Autor cytatu: selektywnie

Chciałabym Ci tylko powiedzieć  że... teksty

toiletpaper dodano: 6 kwietnia 2013

Chciałabym Ci tylko powiedzieć, że są ludzie na świecie, którzy Cię zrozumieją i tacy dla których będzie liczyła się twoja pozycja w towarzystwie, dla których będzie ważna twoja uroda a nie stan psychiczny, które będą Cię kochać za to kogo zgrywasz, a nie kogo ukrywasz w najgłębszym wnętrzu i wiesz co? wybierz taką, która Ci pomoże, która pokocha Twoje wady na równi z twoimi zaletami.
Autor cytatu: selektywnie

Dziękuje  że jesteś. Nawet kiedy... teksty

toiletpaper dodano: 4 kwietnia 2013

Dziękuje, że jesteś. Nawet kiedy się kłócimy, nie odzywamy, podnosimy głos to wiem, że i tak jesteśmy dla siebie tak bardzo ważni, że nie wytrzymamy bez siebie dłużej niż dzień. Byłeś, jesteś i będziesz najważniejszy, nawet kiedy nie będziemy już razem.
Autor cytatu: whistle

Chciałabym poznać go na nowo.... teksty

toiletpaper dodano: 4 kwietnia 2013

Chciałabym poznać go na nowo. Codziennie z uśmiechem otrzymywać od niego wiadomość, choć wcale na nią nie czekałam. Poznawać zalety i wady, charakter. Zakochać się w jego uśmiechu, oczach. Podziwiać za to co robi dla swoich przyjaciół, za to jak spełnia swoje marzenia. Chciałabym znów czuć się jak wtedy, kiedy nieśmiało mówiliśmy do siebie słodkie słówka. Pierwsze kłótnie. Właśnie tak chciałabym, zacząć to wszystko od nowa.
Autor cytatu: whistle

nie wiesz nic o mnie  więc ja się... teksty

toiletpaper dodano: 3 kwietnia 2013

nie wiesz nic o mnie, więc ja się pytam po co się wypowiadasz. moje życie, mój problem. słuchaj dalej tych jebanych plotek i dalej postrzegaj mnie przez ich pryzmat. gratuluję dorosłości.
Autor cytatu: natala17

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV