głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
toiletpaper Złam mi serce wróć i oczekuj ode mnie przyjaźni pierwsza klasa. Ty nigdy nie pozwolisz mi odejść nie? Sam tak cholernie mnie zraniłeś bujasz się z jakimiś typi

toiletpaper

toiletpaper.moblo.pl
Złam mi serce wróć i oczekuj ode mnie przyjaźni pierwsza klasa.
 Złam mi serce  wróć i oczekuj ode... teksty

toiletpaper dodano: 13 maja 2013

"Złam mi serce, wróć i oczekuj ode mnie przyjaźni, pierwsza klasa."

Ty nigdy nie pozwolisz mi odejść... teksty

toiletpaper dodano: 13 maja 2013

Ty nigdy nie pozwolisz mi odejść, nie? Sam tak cholernie mnie zraniłeś, bujasz się z jakimiś typiarami, ale nie zniósłbyś tego, że ułożyłam sobie bez Ciebie życie, więc wracasz. Co kilka miesięcy pojawiasz się znowu, robisz zamieszanie i znikasz, mając spokój na jakiś czas, bo przecież dobrze wiesz jak długo się po Tobie zbieram. Skurwiały egoista./esperer

Potrafisz spojrzeć Mu w oczy? Tak... teksty

toiletpaper dodano: 13 maja 2013

Potrafisz spojrzeć Mu w oczy? Tak, dokładnie w te, które kiedyś były dla Ciebie całym światem. Te, które znaczyły wszystko. Te, którymi patrzeliście na niebo podziwiając gwiazdy. Te, które witały Cię rano. Te, które spoglądały na Ciebie z ekranu komputera lub komórki. Te, które były zawsze obok. Te, które dawały Ci miłość. Pamiętasz, jak na Ciebie patrzył? Niezależnie, czy wyskoczyłaś w dresie i nijakiej fryzurze, czy w małej czarnej i wysokich szpilkach. Niezależnie, czy robiłaś herbatę lub włączałaś telewizor. Czy spałaś albo pisałaś smsa. Pamiętasz te oczy, które krzyczały miłością? Które poruszały serce i uginały kolana. Doprowadzały do szaleństwa i pragnienia więcej. No, gdzie one teraz są? [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

jest wyjątkowy  kręci mnie  zawsze... teksty

toiletpaper dodano: 13 maja 2013

jest wyjątkowy, kręci mnie, zawsze jest obok, ma to coś czego szukam, ignoruje mnie, a chwile później czuję jego przeszywający wzrok, nakręcam się, i próbujemy do siebie zagadać, mimo, że gadamy ze sobą ciągle, to próbujemy, tak inaczej, zróbmy coś szczególnego, żeby zaistnieć, razem, już nie jako kumple z klasy, tylko coś więcej.
Autor cytatu: aj.lofju

sprawiasz że jestem szczęśliwa.... teksty

toiletpaper dodano: 13 maja 2013

sprawiasz,że jestem szczęśliwa. niczego więcej nie oczekuje, tak jakoś.
Autor cytatu: aj.lofju

tylko twoje oczy wyglądają tak... teksty

toiletpaper dodano: 13 maja 2013

tylko twoje oczy wyglądają tak pięknie. tylko twój uśmiech wita mnie przyjaźnie każdego ranka. tylko twoje słowa, nieważne jakie, ale trafiają, przemawiają do mnie. tylko twoje serce biję mocniej na mój widok. tylko twoja dłoń idealnie pasuje do mojej. tylko twoje usta, tylko one będą współgrały z moimi. to tylko ty, a dajesz mi aż tyle szczęścia.
Autor cytatu: aj.lofju

nie nie nie i jeszcze raz nie  nas... teksty

toiletpaper dodano: 13 maja 2013

nie nie nie i jeszcze raz nie, nas nie ma i kurwa już nigdy nie będzie.
Autor cytatu: aj.lofju

lubię ciebie tak bardzo bardzo. nie... teksty

toiletpaper dodano: 13 maja 2013

lubię ciebie tak bardzo bardzo. nie przeszkadza mi, że rzucasz we mnie zeszytem. niby przez przypadek zahaczasz o mnie. to co, że ciągle gadasz moje imię i non stop pytasz co słychać. problemem również nie jest, że śnisz mi się co noc. wcale nie jestem dziwna, w tych zdaniach jest tylko mowa o pięciu chłopakach.
Autor cytatu: aj.lofju

Nie zmuszę go żeby mnie kochał... teksty

toiletpaper dodano: 12 maja 2013

Nie zmuszę go żeby mnie kochał więc nie wydzwaniam do niego całymi dniami choć wiem, że i tak nie odbierze. Nie czekam już na wiadomość od niego bo nie chcę się znów zawieść. Nie płaczę po nocach bo łzy i tak nic nie dadzą. Po prostu mam nadzieję, że nadejdzie w chwila w której on poczuje, że czegoś mu brakuje. Może będzie wtedy szedł na trening albo palił fajki z kolegami i coś zakuje go w środku. Sięgnie po telefon, wybierając mój numer kliknie zieloną słuchawkę ale oprócz skrzynki pocztowej nie usłyszy niczego innego. Podejdzie pod mój dom i od sąsiadów dowie się, że niedawno się wyprowadziłam. Nie będzie mógł spać w nocy aż w końcu zobaczy mnie na ulicy z innym i rozpierdoli go od środka.
Autor cytatu: whistle

możesz odejść ale pamiętaj o tym... teksty

toiletpaper dodano: 12 maja 2013

możesz odejść ale pamiętaj o tym, że już nigdy więcej nie usłyszysz mojego głosu, nie spojrzysz w moje niebieskie oczy, które nazywałeś swoim własnym niebem. nie otrzymasz porannego smsa ode mnie z treścią 'miłego dnia, skarbie.' moje wyjścia z koleżankami, spotkania z kolegami nie będą już za Twoją zgodą. odejdź bo w końcu nie mogę trzymać Cię na siłę ale zapamiętaj, że już nigdy nie możesz wrócić. wypuszczę Cię z naszego własnego świata i spalę most prowadzący do niego.
Autor cytatu: whistle

teraz za nim tęsknisz ale pomyśl... teksty

toiletpaper dodano: 12 maja 2013

teraz za nim tęsknisz ale pomyśl czy za kilka miesięcy nie będziesz chciała mu podziękować za to, że teraz masz przy sobie wspaniałego chłopaka, lepszego od niego.
Autor cytatu: whistle

Teraz widzę ile popełniłam... teksty

toiletpaper dodano: 12 maja 2013

Teraz widzę ile popełniłam błędów i jak bardzo potrafiłam ranić osobę, którą kocham. Widzę jak często odpuszczałam, bo brałam ją za pewnik i sądziłam,że zniesie wszystko, bo taki jest jej obowiązek. Kurczę się w sobie, kiedy myślę jak często mogłam naprawiać, a wolałam niszczyć, wybierając kłótnie, pretensje i wieczne fochy. Nie do końca umiałam wyrażać własną miłość, sądząc, że wtedy będę tak cholernie słaba i żałosna, a nigdy nie chciałam taka być. Bałam się kochać otwarcie, bo kiedy coś ukrywamy to potem mniej boli, bo łatwiej się udaję. Nigdy nie powiedziałam mu tego wszystkiego co chciałam, zawsze gdzieś tam w środku się cofałam, bo łatwiej było się obrazić niż przyznać, że sobie nie radzę. Łatwiej było zgrywać obojętność, niż otworzyć mu całe serce. To już nic nie zmieni, nas już nie ma, ale kocham Cię, naprawdę. Przepraszam,że dopiero teraz./esperer
Autor cytatu: esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV