głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Mów dalej wszystko jest ważne. Mów tak jak myślisz. Mów także o wszystkich wątpliwościach jakie przychodzą ci do głowy. Mów dalej. Nie możesz się poddać tylko

tancorek

tancorek.moblo.pl
Mów dalej wszystko jest ważne. Mów tak jak myślisz. Mów także o wszystkich wątpliwościach jakie przychodzą ci do głowy. Mów dalej.
 Mów dalej  wszystko jest ważne.... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Mów dalej, wszystko jest ważne. Mów tak, jak myślisz. Mów także o wszystkich wątpliwościach, jakie przychodzą ci do głowy. Mów dalej."

Nie możesz się poddać tylko... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Nie możesz się poddać tylko dlatego, że się boisz. Nie zawracaj w połowie drogi. Ulewne deszcze kiedyś się skończą, przestanie być mgliście, wyjdzie Słońce. Pamietaj, że ludzie których przeraziła burza, nigdy nie zobaczyli tęczy.

 Żyjemy w społeczeństwie  w... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Żyjemy w społeczeństwie, w którym bardzo trudno rozmawiać o emocjach na poważnie. Wszystko ma być śmieszne. Ze wszystkiego należy robić sobie żarty, podchodzić do wszystkiego ironicznie. Mniej się rozmawia, trudniej się rozmawia. Coraz częściej jedyny sposób, w jaki mówimy o emocjach, to tzw. beka. Życie osobiste i moje, i moich rówieśników jest jakoś strasznie pogmatwane. Te relacje są dużo mniej trwałe niż za czasów naszych rodziców."

  Nie mogę znieść lenistwa... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

" Nie mogę znieść lenistwa, chamstwa, tego, że ludzie nie lubią tego, co robią, i olewają to, co robią. Jeśli komuś coś się nie podoba, powinien to zmienić. Ale ludzie boją się zmian. Trzeba coś stracić, żeby coś zyskać. ”

“To nie jest kwestia naiwności. Po... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

“To nie jest kwestia naiwności. Po prostu masz nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Lepiej. Cokolwiek to znaczy.”

Trzeba być bardzo mądrym  żeby... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Trzeba być bardzo mądrym, żeby przeżywać wszystkie swoje emocje. I trzeba być jeszcze mądrzejszym i przeżywać je tak, żeby one ci całego życia nie zabrały. Mnie się zdarza zamiatać po dywan. Nie jestem na tyle mądry, żeby umieć tego nie robić. Bo wydaje mi się, że najważniejsze jednak jest to, żeby iść do przodu. Już kilka razy zdarzyło mi się z różnych względów stanąć w miejscu i to nieuchronnie prowadzi do końca. Oczywiście głupio jest odwracać się od swoich emocji, także tych złych, ale nie można - przynajmniej ja tego nie umiem - poświęcać im za dużo uwagi, bo pociągną mnie na dno.

“Nie oceniaj swojego życia z... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

“Nie oceniaj swojego życia z punktu w którym jesteś teraz, bo nie wiesz co Ci się może przydarzyć w przyszłości, a oceniając z każdą chwilą swoje życie negatywnie blokujesz się na dobre rzeczy.”

 Liczą się czyny  nie puste słowa.  teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Liczą się czyny, nie puste słowa."

 Pamiętaj  że zawsze jest ciężko... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Pamiętaj, że zawsze jest ciężko, zanim zacznie być pięknie"

Przejmuj się ale nie za bardzo.... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Przejmuj się ale nie za bardzo. Przyjmuj odpowiedzialność, ale się nie obwiniaj. Chroń, ratuj, pomagaj, ale wiedz, kiedy zrezygnować.

'Nie ma prawdziwej pewności siebie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

'Nie ma prawdziwej pewności siebie bez dobrego myślenia o sobie, bez miłości do siebie, bez akceptacji swojej dzikości i emocjonalności. To są korzenie, które utrzymują nas w pionie nawet podczas największych wichrów i zmian. Uzbrojeni w takie zaplecze nie boimy się już bliskości z drugim człowiekiem, bo wiemy, że nie mamy żadnego wizerunku do ochrony, ani słabości do ukrycia. A jednocześnie nie czujemy presji by być akceptowanym, podziwianym czy kochanym przez innych, bo wszystko to dajemy sami sobie, jesteśmy samowystarczalni. Dopiero wtedy mogą się spotkać dwie osoby w prawdziwej miłości, a nie w pragnieniu bycia kochanym. Pewność siebie jest więc częścią większej całości, jest efektem ubocznym bycia szczęśliwym i spełnionym.'

 Jeśli nie dasz z siebie tego  co w... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Jeśli nie dasz z siebie tego, co w tobie najlepsze, świat nie będzie inny."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV