głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Mamy ograniczoną pulę uderzeń serca. Niepotrzebnie marnujemy je na wahanie strach czy złość. A trzeba po prostu iść naprzód znaleźć dla siebie powietrze. Takie

tancorek

tancorek.moblo.pl
Mamy ograniczoną pulę uderzeń serca. Niepotrzebnie marnujemy je na wahanie strach czy złość. A trzeba po prostu iść naprzód znaleźć dla siebie powietrze. Takie któ
 Mamy ograniczoną pulę uderzeń... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Mamy ograniczoną pulę uderzeń serca. Niepotrzebnie marnujemy je na wahanie, strach czy złość. A trzeba po prostu iść naprzód, znaleźć dla siebie powietrze. Takie, którym chcemy oddychać."

“Zmiany należą do... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

“Zmiany należą do najtrudniejszych rzeczy w naszym życiu, ale zmiany są nieuniknione. Główny powód dla którego nie lubimy zmian to to, że, wygodnie jest nam tam gdzie jesteśmy. Przyzwyczajamy się do znajomych, pracy, mieszkania i nawet jeśli nie jest idealnie, to akceptujemy to bo jest to coś co jest nam znane… to że Bóg cię błogosławił darami które masz teraz nie oznacza że będą one trwać wiecznie. Musisz być otwarty na to, co Bóg zrobi następnie. To co działało 5 lat temu niekoniecznie będzie działać dziś. Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz być przygotowany na zmiany. Powinniśmy cały czas analizować nasze przyjaźnie. Kto do Ciebie przemawia, komu ufasz. Upewnij się że te osoby nie ograniczają cię i powstrzymują od sukcesu. Nie wszyscy mają być w naszym życiu na zawsze. Jeśli nie pozbędziesz się złych znajomych, nigdy nie poznasz dobrych.”

 Przestań się wiecznie zamartwiać... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Przestań się wiecznie zamartwiać i narzekać. W ten sposób tylko nakręcasz wyobraźnię i pogarszasz swoją sytuację. ”

'Ludzie wyrabiają sobie zdanie na... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

'Ludzie wyrabiają sobie zdanie na twój temat, jeszcze zanim cię poznają. Myślą, że wszystko o tobie wiedzą. Tylko że nigdy nie jesteś tym, za kogo cię mają.'

Powtarzający się w kółko ten sam... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Powtarzający się w kółko ten sam pieprzony scenariusz. Człowiek z Ciebie rezygnuje, odpycha i zrywa kontakt, bo poczuł, że znalazł coś więcej, gdzie indziej.. aż do momentu, gdy jego złudna bańka zauroczenia pryśnie. Po wszystkim chce wrócić i jest zdziwiony, że już na niego nie czekasz. Pamiętaj, że życie to nie ciągły maraton słów "spróbujmy jeszcze raz".

 Nie myśl o kilometrach przed sobą... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Nie myśl o kilometrach przed sobą, nie myśl o tych, które są za Tobą. Myśl o tym co robisz teraz, zatrać się w trwającej chwili. I zawsze pamiętaj aby myśleć pozytywnie, myśląc pozytywnie przyciągasz pozytywne zdarzenia."

 Wszyscy wracają kiedyś do miejsc... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Wszyscy wracają kiedyś do miejsc, z których chcieli uciec."

 Potrzebuję kogoś  kto się nie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Potrzebuję kogoś, kto się nie podda. Potrzebuję kogoś, kto nie pozwoli mi martwić się o jutro, kogoś, kto każdego wieczoru będzie zapewniał mnie, że rano nadal będzie obok i zawsze dotrzyma słowa. Kogoś, kto będzie chciał być nawet wtedy, kiedy sama siebie nie będę mogła znieść. Wszystko, czego potrzebuję, to obecność. Poczucie bezpieczeństwa, że ten, którego kocham, nie zniknie nagle, niezapowiedzianie, bez słowa. Wyobrażasz sobie, jak wspaniałe muszą być noce, kiedy zasypiasz z pewnością, że już nic złego nie może się stać?"

Nigdy nie przepraszaj za to  że... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Nigdy nie przepraszaj za to, że jesteś wrażliwa i pełna emocji.. To oznacza że masz wielkie serce i nie obawiasz się innym tego okazać.. Okazywanie uczuć jest oznaką siły

“Uwielbiam ludzi  którzy potrafią... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

“Uwielbiam ludzi, którzy potrafią mnie rozbawić. Naprawdę myślę, że najbardziej ze wszystkiego, lubię się śmiać. Śmiech leczy niezliczoną liczbę chorób i jest prawdopodobnie najważniejszą cechą człowieka.”

“ Wszystko polega na tym  żeby... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

“ Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i kim są naprawdę. Nie są więc nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą. ”

  Nie jesteśmy doskonali i wcale nie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

" Nie jesteśmy doskonali i wcale nie powinniśmy tacy być. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV