głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy. Jesteśmy szablonowi bo boimy się wyjechać naszym

tancorek

tancorek.moblo.pl
Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy.
 Nie biegnij za szybko przez życie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy."

Jesteśmy szablonowi  bo boimy się... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Jesteśmy szablonowi, bo boimy się wyjechać naszym zachowaniem poza margines – w tym zeszyciku wypełnionym zasadami, powinnościami, zakazami i nakazami. To jest takie smutne, że trzymamy się normalności, która nie odstaje od reszty, jest pewnym gruntem i wyklucza wszelkie ryzyko. I która nie daje nam nic nowego. Chyba przejmujemy się wszystkim za bardzo, co? Martwimy się o reakcje ludzi, których widzimy po raz pierwszy i być może po raz ostatni. A weź to pierdol, pierdol to, że śmiejesz się jak koń (jak ja), że masz inne zdanie niż wszyscy i że wypowiadasz je na głos. Pierdol schematy. Za 60 lat będziesz stary i brzydki, niepotrzebny nikomu – i będziesz żałował, że całe swoje życie poświęciłeś na normalność, która zamieniła Twoje szczęście w emocjonalne odleżyny.

 Ludzi należy dzielić na dobrych i... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Ludzi należy dzielić na dobrych i złych. Rasa, pochodzenie, religia, wykształcenie, majątek – nie mają żadnego znaczenia. Tylko to, jakim kto jest człowiekiem."

Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat najmniej się spodziewasz."

 Nie zrozum mnie źle  nie mówię by... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Nie zrozum mnie źle, nie mówię by nie walczyć o swoje relacje, wręcz przeciwnie, uważam że zegarki należy naprawiać, nie wyrzucać i kupować nowe. Ale jak zegarek się już zepsuje na poważnie i nie będzie się dało go naprawić, to nie ma co nad tym rozpaczać. Nie rozpaczaj więc i nie zadręczaj się pytaniami co się takiego stało, że się zesrało. Niczemu nie jesteś winna. Gdzieś tam jest gość, który weźmie cie taką, jaką jesteś. Gdzieś tam jest gość, któremu nie będzie przeszkadzał twój charakter, który zrozumie twoje poczucie humoru i który będzie wiedział, że wcale nie chciałaś przesolić obiadu. Gdzieś tam jest gość, dla którego warto być sobą. I jak go spotkasz, będziesz wiedziała, że to on."

Wyciąganie wniosków z popełnionych... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Wyciąganie wniosków z popełnionych błędów jest jak najbardziej potrzebne, ale nie usprawiedliwiaj się w ten sposób podczas każdego rozmyślania, bo nauka jaką wyciągamy z przeszłości jest jednorazowa i nie trzeba przerabiać tego materiału każdego dnia od początku.'

 Kobieta jest w stanie wybaczyć... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Kobieta jest w stanie wybaczyć każdą wadę, prócz braku obecności."

Istnieje coś takiego jak smutek po... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Istnieje coś takiego jak smutek po smutku. To taki smutek, który nachodzi Cię po jakimś czasie, kiedy już wszystko się uspokoi, wyjaśni, nie łamie serca, pozwala spokojnie spać. Nigdy nie wiadomo kiedy się pojawi, choć najczęściej prowokujemy go sami siedząc samemu po północy, myśląc za dużo. Związany jest chyba z tęsknotą, próbujemy przywołać pewne odczucia, co ważne, tylko na chwilę - skończyło się coś, czego mieliśmy dosyć, ale stanowiło tak ważny etap naszego życia, że pomimo zamknięcia, będziemy co jakiś czas do niego wracać. To taki moment, w którym możesz pozwolić sobie na myślenie o wszystkim co już nie wróci, możliwe, że chodzi po prostu o to, żeby spojrzeć na to wszystko z boku, z innej perspektywy, spróbować zrozumieć, dlaczego stało się właśnie tak. Czasem potrzebne jest pewne zamknięcie spraw we własnej głowie, a przede wszystkim w sercu i jeśli potrafisz na dawny ból spojrzeć inaczej to znaczy, że udało Ci się uwolnić.

Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która Cię czeka?"

Dojrzałam  kiedy zdałam sobie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Dojrzałam, kiedy zdałam sobie sprawę z tego, że nie każda sytuacja wymaga reakcji. Czasem musisz zostawić ludzi robiących ten cały syf dookoła siebie.

Charyzma  mimo  że najczęściej... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Charyzma, mimo, że najczęściej przypisywana na podstawie ekspresji emocjonalnej, w zasadzie odzwierciedla zrównoważony poziom posiadania wszystkich kompetencji społecznych. I tak osoby, które są uważane za charyzmatycznych, mają po prostu ponadprzeciętną umiejętność postępowania z innymi ludźmi.

“Nie ma dróg na skróty  każda... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

“Nie ma dróg na skróty, każda droga uczy Cię czegoś innego, więc to, że dotrzesz do swojego celu “na skróty” nie znaczy, że staniesz się człowiekiem, którym chciałbyś się stać.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV