głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Ludzie tak już mają. Chcą zobaczyć wschód słońca nad morzem ale wyłączają budzik gdy zaczyna dzwonić o czwartej nad ranem. Chcą zobaczyć wieżę Eiffela ale nie o

tancorek

tancorek.moblo.pl
Ludzie tak już mają. Chcą zobaczyć wschód słońca nad morzem ale wyłączają budzik gdy zaczyna dzwonić o czwartej nad ranem. Chcą zobaczyć wieżę Eiffela ale nie oszczę
Ludzie tak już mają. Chcą... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Ludzie tak już mają. Chcą zobaczyć wschód słońca nad morzem, ale wyłączają budzik, gdy zaczyna dzwonić o czwartej nad ranem. Chcą zobaczyć wieżę Eiffela, ale nie oszczędzają pieniędzy na podróż. Nie wrzucają drobnych do słoika, nie próbują niczego poświęcić. Chcą mieć prawo jazdy, lecz nie zapisują się na kurs. Pragną napisać książkę, lecz czekają. Na lepszy moment; na wenę; aż mąż wyjdzie do pracy; aż dzieci podrosną. Czekają na lepsze czasy, które mogą nigdy nie nadejść.

Nie jesteśmy wcale wspaniałym... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Nie jesteśmy wcale wspaniałym pokoleniem. Jesteśmy bandą przyspawanych do internetu, otępiałych od przestymulowania idiotów. Zamiast przeżywać cokolwiek, myślimy tylko jak o tym przeżyciu poinformować resztę.

 Każdy człowiek jest jak Księżyc.... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu"

 To zadziwiające jak wiele potrzeba... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"To zadziwiające jak wiele potrzeba czasu, żeby dojść do banalnych wniosków"

“Mówiąc  że Ci na czymś zależy... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

“Mówiąc, że Ci na czymś zależy, dajesz ludziom pistolet, który zostaje potem przystawiony do Twojej skroni.”

Ma sztywny  moralny kręgosłup i... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Ma sztywny, moralny kręgosłup i proste dogmaty. Te dogmaty to lojalność i przyjaźń, wierność i uczciwość, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. (...) nie umie skłamać, nie umie powiedzieć "nie, nie dostaniesz jeść", "nie przenocuję cię", "nie pożyczę ci pieniędzy". Ma serce Matki Teresy i gdy trzeba, pięści chłopaka z Nowej Huty.

“Kocham ten moment  kiedy... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

“Kocham ten moment, kiedy niemożliwe staje się możliwe. Gdy niska samoocena przeradza się w potężną pewność siebie. Gdy brak wiary zostaje zastąpiony niezachwianą wiarą. Gdy przeciętność przekształca się w wybitność. Gdy świadomie i z premedytacją, marzenia zmieniają się w rzeczywistość.”

Musicie sobie zdać sprawę  że nie... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Musicie sobie zdać sprawę, że nie zmienicie życia, dopóki nie uporządkujecie myśli. To one ciążą i nie dają normalnie żyć.

 Musimy dbać o tych  którzy są dla... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Musimy dbać o tych, którzy są dla nas ważni i mają dobre serce. To powinno być jedną z życiowych zasad i niech diabeł kopnie w du*ę tego, kto jej nie przestrzega."

Jesteśmy nieszczęśliwi  bo zamiast... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Jesteśmy nieszczęśliwi, bo zamiast kochać zastanawiamy się czy powinniśmy.

Możemy być nieszczęśliwi  tylko... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

Możemy być nieszczęśliwi, tylko jeśli pozwolimy sobie podążać za tą emocją, tylko jeśli w nią uwierzymy, damy jej moc, pozwolimy przenikać nasze życie, ale... proszę pamiętajcie, że to jest zawsze wybór. Jesteśmy tacy sami, każdy z nas ma w sobie taką siłę, aby kontrolować myśli i emocje. To nie nasze uczucia nami kierują, a nasza wolna wola. Nasza percepcja danego uczucia. Nasza percepcja, która jest 100% świadoma i zależna tylko od nas. potrafimy zabić każde uczucie, każdą emocje. Nie jest to łatwe, ale trenujcie, walczcie, nie bójcie się "zabijać"... 0 litości dla naszej ciemnej strony, niech przeżyją tylko te uczucia, które na prawdę są tego warte.`

 Ale od złych słów  które się... teksty

tancorek dodano: 23 października 2016

"Ale od złych słów, które się usłyszało, nie można się uratować, choć tak bardzo by się chciało. Niby wszystko wraca do normy, pojednanie następuje, ale ponad tymi słowami, które się tymczasem zagnieżdżają głęboko, na dnie duszy. I czekają, by w odpowiedniej chwili powrócić i znów coś znaczyć, coś niszczyć, i powtarzać się tak długo, aż rozpadnie się wszystko, jak złudzenie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV