głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater wiecie ? to nie tak że mam w dupie cały świat że umarłabym w każdej chwili że wszystko znaczy dla mnie tyle co nic . ja po prostu nie chce być sama na tym świec

souleater

souleater.moblo.pl
wiecie ? to nie tak że mam w dupie cały świat że umarłabym w każdej chwili że wszystko znaczy dla mnie tyle co nic . ja po prostu nie chce być sama na tym świecie
wiecie ? to nie tak  że mam w dupie... teksty

souleater dodano: 26 kwietnia 2011

wiecie ? to nie tak, że mam w dupie cały świat, że umarłabym w każdej chwili, że wszystko znaczy dla mnie tyle co nic . ja po prostu nie chce być sama na tym świecie, podczas śmierci i chciałabym, by ktoś nadał sens temu wszystkiemu . nie chcę cholernego Damona, Stefana czy chuj wie jeszcze kogo . nie potrzebuję kochasiów, bo wiem, że z takimi bycie na dłuższą metę jest tylko złudzeniem . chciałam JEGO . tego, jak podchodził do życia, jak potrafił smsem wprawić moje martwe serce w bicie . nie był przystojny, wyglądem na pewno mi nie zawrócił w głowie . ale to jak postrzegał świat .

strać kontrolę i ruszaj się w... teksty

souleater dodano: 26 kwietnia 2011

strać kontrolę i ruszaj się w rytmie muzyki, wydaje się że twoje serce dotyka mojej skóry . czy to seksualne pożądanie ? zaczynamy płonąć . // ryan star . ;*

Kolejny nudny dzień czas... teksty

souleater dodano: 26 kwietnia 2011

Kolejny nudny dzień czas rozpocząć. Nie miała ochoty by wyjść i podziwiać, jak ciepło dzisiaj jest. Tak, zapalona z niej 'optymistka'. Westchnęła cicho, obciągając przykrótką bokserkę i kroki skierowała do szafki. Złapała pierwsze lepsze jeansy, wciągnęła na siebie, odświeżyła się. Nagle przypomniała sobie o sprawdzianie z polskiego, do którego już wczoraj miała się przygotowywać. Wygięła usta w kwaśnym uśmiechu i usiadła do komputera, ma jeszcze sporo czasu. Zerknęła na GG i już miała napisać do niego, że idzie się uczyć, kiedy zorientowała się, że nie ma jego numeru a tym kogo zaznaczyła był kuzyn z takim samym imieniem. -Fuck! Krzyknęła, uderzając myszką o biurko. Wzięła zeszyt, długopis i spięła włosy. Czas się przyzwyczaić, że go nie ma, idiotko.

Podniosła wzrok na okno .... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

Podniosła wzrok na okno . Wyłączyła budzik i znów wykonała gest szukający telefonu . Znalazła, weszła w skrzynkę, ale był tylko sms od siostry, która pytała co z wyjściem na basen . Natalia westchnęła, kolejny dzień bez jego smsa "co teraz masz?" i poczuła wielką chęć na mocną kawę. Wstała, wstawiła wodę i naszykowała kubek . Ogarnęła włosy, wypiła kawę i odpaliła papierosa, który był na te złe dni . Zdarzały się coraz częściej . Warknęła pod nosem, że nienawidzi tego skurwiela, skrzywiła się i rzuciła petem w zlew . -Weź ode mnie odpłyń . Kucnęła przy kuchni, opierając się o szafkę . Spuściła głowę a ręce zwisały ku podłodze, co wyglądało tragicznie . Chude patyki oraz czaszka okalana blond prostymi włosami . Stoczyła się, zauważyła to dawno temu. Starła palcem łzę, która nawilżyła policzek i umyła zęby. Makijażu nie było sensu robić, przecież nie ma dla kogo . Uśmiechnęła się sztucznie do lusterka, ubrała kurtkę i buty . Wzięła do ręki torbę, a po chwili wypryskana perfumami wyszła.

kocham kiedyś ktoś udaje osobę... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

kocham kiedyś ktoś udaje osobę nienormalną w moim towarzystwie . wiem, że taka jestem, ale gdyby ludzie mieli równać się ze mną mielibyśmy apokalipsę w 2008 roku. ; )

moja logika składa się z dwóch... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

moja logika składa się z dwóch punktów ... by nie myśleć o tym jak by to było z nim i nie przejmować się ludźmi z porytym podejściem do znajomości .

nie każ mi patrzeć jak znów... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

nie każ mi patrzeć jak znów układasz sobie życie beze mnie ... bo po raz kolejny mówisz kolejnej dziewczynie, że ją kochasz i że jest tą jedyną .

mógłbyś przekręcić mi nóż w... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

mógłbyś przekręcić mi nóż w plecach ? zaczyna rdzewieć .

tyle razy wzięto to coś co nazywa... teksty

souleater dodano: 22 kwietnia 2011

tyle razy wzięto to coś co nazywa się sercem z mojej klatki piersiowej, tyle razy pobawiono się w z nim w chirurga i łamano, zaszywano, łamano, sklejało... cholera . to może dlatego jestem dla was "oziębła suką" ... nie pomyśleliście o tym ?

nie kotu.    teksty souleater dodał komentarz: nie kotu. ^^ do wpisu 22 kwietnia 2011
uśmiechać się kiedy w sercu toczy... teksty

souleater dodano: 22 kwietnia 2011

uśmiechać się kiedy w sercu toczy się II wojna światowa ? a może głaskać kota pod włos gdy masz ochotę mu przepierdolić . ?

prostuję włosy i tak sobie myślę... teksty

souleater dodano: 15 kwietnia 2011

prostuję włosy i tak sobie myślę o tym co było kilka dni temu zaledwie całym moim życiem . teraz nawet słońce omija moje okno, bo nawet wesolutki promień nie chce się przemęczać i mnie pocieszać . makijaż, sztuczny uśmiech i jazda .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV