głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Daria : czego Ci brakuje ? soul eater . : nie wiem . soul eater . : chyba też tak czasem masz ... Daria : chyba raczej tak . soul eater . : że brakuje ci czegoś

souleater

souleater.moblo.pl
Daria : czego Ci brakuje ? soul eater . : nie wiem . soul eater . : chyba też tak czasem masz ... Daria : chyba raczej tak . soul eater . : że brakuje ci czegoś al
Daria : czego Ci brakuje ?  soul... teksty

souleater dodano: 2 maja 2011

Daria : czego Ci brakuje ? soul eater . : nie wiem . soul eater . : chyba też tak czasem masz ... Daria : chyba raczej tak . soul eater . : że brakuje ci czegoś ale w sumie sama nie wiesz co to jest i czemu akurat teraz o tym twoja psychika zaczęła wspominać . Daria : nienawidzę tego .

zakazuję komukolwiek zbliżać się... teksty

souleater dodano: 2 maja 2011

zakazuję komukolwiek zbliżać się do mnie . szczególnie stworzeniom z penisem -.-

Siedząc na schodach  myślę po raz... teksty

souleater dodano: 2 maja 2011

Siedząc na schodach, myślę po raz tysięczny o tym co by mogło być gdyby nie mój trudny charakter . Miałabym przyjaciółkę ? Zainteresowałby się mną jakiś chłopak ? Rozmawiałabym częściej i nie miałabym czasu na głupie rozkminy prowadzące mnie do stanu krytycznego psychiki... Zaciągnęłam się dymem, a szara śmierć buszowała mi po płucach. Napis na papierosach "Palenie zabija" w takich chwilach jak ta staje się bardzo zachęcający . Dobrze wiem, że jestem skazana na cierpienie. Powolna śmierć jest dobrym wyborem, by zniknąć ? Czemu akurat to - nie wiem, na prawdę . Może dlatego, że to ON nauczył mnie palić ? Jednocześnie odradzał to wszystko . Chyba widział co się ze mną dzieje i że staczam się, a depresja to będzie jeden z wielu problemów .

ile razy mi wspominałeś  że... teksty

souleater dodano: 2 maja 2011

ile razy mi wspominałeś, że chciałbyś zmienić świat? że nie odpowiada ci taka kolei rzeczy a ludzie gdy mają przywódcę dokonują cudów ? ile razy próbowałeś mi wmówić, że jestem dobrą dziewczyną i nigdy nie powinnam siebie uważać za czyste zło ? chciałeś mnie pocieszyć, w głębi serca wiedząc, że nigdy nie będę taka jak inne nastolatki, nie będę cieszyć się z nowego chłopaka tylko z tego jak będzie patrzył na mnie po raz setny . tak, jestem sentymentalna - biorę wszystko do siebie, jestem zbyt wredna i nie umiem pokazać tego co czuję . zawsze wracałeś do mnie, wiedząc, jaka jestem i teraz ... a raczej, do tej pory czekałam. nie napisałeś - mam ci do powiedzenia jedno: żegnaj.

to czego tylko chce to stać z tobą... teksty

souleater dodano: 26 kwietnia 2011

to czego tylko chce to stać z tobą w chłodnym deszczu . // verba .

wiecie ? to nie tak  że mam w dupie... teksty

souleater dodano: 26 kwietnia 2011

wiecie ? to nie tak, że mam w dupie cały świat, że umarłabym w każdej chwili, że wszystko znaczy dla mnie tyle co nic . ja po prostu nie chce być sama na tym świecie, podczas śmierci i chciałabym, by ktoś nadał sens temu wszystkiemu . nie chcę cholernego Damona, Stefana czy chuj wie jeszcze kogo . nie potrzebuję kochasiów, bo wiem, że z takimi bycie na dłuższą metę jest tylko złudzeniem . chciałam JEGO . tego, jak podchodził do życia, jak potrafił smsem wprawić moje martwe serce w bicie . nie był przystojny, wyglądem na pewno mi nie zawrócił w głowie . ale to jak postrzegał świat .

strać kontrolę i ruszaj się w... teksty

souleater dodano: 26 kwietnia 2011

strać kontrolę i ruszaj się w rytmie muzyki, wydaje się że twoje serce dotyka mojej skóry . czy to seksualne pożądanie ? zaczynamy płonąć . // ryan star . ;*

Kolejny nudny dzień czas... teksty

souleater dodano: 26 kwietnia 2011

Kolejny nudny dzień czas rozpocząć. Nie miała ochoty by wyjść i podziwiać, jak ciepło dzisiaj jest. Tak, zapalona z niej 'optymistka'. Westchnęła cicho, obciągając przykrótką bokserkę i kroki skierowała do szafki. Złapała pierwsze lepsze jeansy, wciągnęła na siebie, odświeżyła się. Nagle przypomniała sobie o sprawdzianie z polskiego, do którego już wczoraj miała się przygotowywać. Wygięła usta w kwaśnym uśmiechu i usiadła do komputera, ma jeszcze sporo czasu. Zerknęła na GG i już miała napisać do niego, że idzie się uczyć, kiedy zorientowała się, że nie ma jego numeru a tym kogo zaznaczyła był kuzyn z takim samym imieniem. -Fuck! Krzyknęła, uderzając myszką o biurko. Wzięła zeszyt, długopis i spięła włosy. Czas się przyzwyczaić, że go nie ma, idiotko.

Podniosła wzrok na okno .... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

Podniosła wzrok na okno . Wyłączyła budzik i znów wykonała gest szukający telefonu . Znalazła, weszła w skrzynkę, ale był tylko sms od siostry, która pytała co z wyjściem na basen . Natalia westchnęła, kolejny dzień bez jego smsa "co teraz masz?" i poczuła wielką chęć na mocną kawę. Wstała, wstawiła wodę i naszykowała kubek . Ogarnęła włosy, wypiła kawę i odpaliła papierosa, który był na te złe dni . Zdarzały się coraz częściej . Warknęła pod nosem, że nienawidzi tego skurwiela, skrzywiła się i rzuciła petem w zlew . -Weź ode mnie odpłyń . Kucnęła przy kuchni, opierając się o szafkę . Spuściła głowę a ręce zwisały ku podłodze, co wyglądało tragicznie . Chude patyki oraz czaszka okalana blond prostymi włosami . Stoczyła się, zauważyła to dawno temu. Starła palcem łzę, która nawilżyła policzek i umyła zęby. Makijażu nie było sensu robić, przecież nie ma dla kogo . Uśmiechnęła się sztucznie do lusterka, ubrała kurtkę i buty . Wzięła do ręki torbę, a po chwili wypryskana perfumami wyszła.

kocham kiedyś ktoś udaje osobę... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

kocham kiedyś ktoś udaje osobę nienormalną w moim towarzystwie . wiem, że taka jestem, ale gdyby ludzie mieli równać się ze mną mielibyśmy apokalipsę w 2008 roku. ; )

moja logika składa się z dwóch... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

moja logika składa się z dwóch punktów ... by nie myśleć o tym jak by to było z nim i nie przejmować się ludźmi z porytym podejściem do znajomości .

nie każ mi patrzeć jak znów... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

nie każ mi patrzeć jak znów układasz sobie życie beze mnie ... bo po raz kolejny mówisz kolejnej dziewczynie, że ją kochasz i że jest tą jedyną .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV