głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Podniosła wzrok na okno . Wyłączyła budzik i znów wykonała gest szukający telefonu . Znalazła weszła w skrzynkę ale był tylko sms od siostry która pytała co z w

souleater

souleater.moblo.pl
Podniosła wzrok na okno . Wyłączyła budzik i znów wykonała gest szukający telefonu . Znalazła weszła w skrzynkę ale był tylko sms od siostry która pytała co z wyjście
Podniosła wzrok na okno .... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

Podniosła wzrok na okno . Wyłączyła budzik i znów wykonała gest szukający telefonu . Znalazła, weszła w skrzynkę, ale był tylko sms od siostry, która pytała co z wyjściem na basen . Natalia westchnęła, kolejny dzień bez jego smsa "co teraz masz?" i poczuła wielką chęć na mocną kawę. Wstała, wstawiła wodę i naszykowała kubek . Ogarnęła włosy, wypiła kawę i odpaliła papierosa, który był na te złe dni . Zdarzały się coraz częściej . Warknęła pod nosem, że nienawidzi tego skurwiela, skrzywiła się i rzuciła petem w zlew . -Weź ode mnie odpłyń . Kucnęła przy kuchni, opierając się o szafkę . Spuściła głowę a ręce zwisały ku podłodze, co wyglądało tragicznie . Chude patyki oraz czaszka okalana blond prostymi włosami . Stoczyła się, zauważyła to dawno temu. Starła palcem łzę, która nawilżyła policzek i umyła zęby. Makijażu nie było sensu robić, przecież nie ma dla kogo . Uśmiechnęła się sztucznie do lusterka, ubrała kurtkę i buty . Wzięła do ręki torbę, a po chwili wypryskana perfumami wyszła.

kocham kiedyś ktoś udaje osobę... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

kocham kiedyś ktoś udaje osobę nienormalną w moim towarzystwie . wiem, że taka jestem, ale gdyby ludzie mieli równać się ze mną mielibyśmy apokalipsę w 2008 roku. ; )

moja logika składa się z dwóch... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

moja logika składa się z dwóch punktów ... by nie myśleć o tym jak by to było z nim i nie przejmować się ludźmi z porytym podejściem do znajomości .

nie każ mi patrzeć jak znów... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

nie każ mi patrzeć jak znów układasz sobie życie beze mnie ... bo po raz kolejny mówisz kolejnej dziewczynie, że ją kochasz i że jest tą jedyną .

mógłbyś przekręcić mi nóż w... teksty

souleater dodano: 25 kwietnia 2011

mógłbyś przekręcić mi nóż w plecach ? zaczyna rdzewieć .

tyle razy wzięto to coś co nazywa... teksty

souleater dodano: 22 kwietnia 2011

tyle razy wzięto to coś co nazywa się sercem z mojej klatki piersiowej, tyle razy pobawiono się w z nim w chirurga i łamano, zaszywano, łamano, sklejało... cholera . to może dlatego jestem dla was "oziębła suką" ... nie pomyśleliście o tym ?

nie kotu.    teksty souleater dodał komentarz: nie kotu. ^^ do wpisu 22 kwietnia 2011
uśmiechać się kiedy w sercu toczy... teksty

souleater dodano: 22 kwietnia 2011

uśmiechać się kiedy w sercu toczy się II wojna światowa ? a może głaskać kota pod włos gdy masz ochotę mu przepierdolić . ?

prostuję włosy i tak sobie myślę... teksty

souleater dodano: 15 kwietnia 2011

prostuję włosy i tak sobie myślę o tym co było kilka dni temu zaledwie całym moim życiem . teraz nawet słońce omija moje okno, bo nawet wesolutki promień nie chce się przemęczać i mnie pocieszać . makijaż, sztuczny uśmiech i jazda .

zdaję sobie sprawę z tego  jak... teksty

souleater dodano: 14 kwietnia 2011

zdaję sobie sprawę z tego, jak trudna jestem do zaakceptowania i pokochania . ale gdy mnie pokochasz, będę wiedzieć, że zależy Ci na mnie .

kiedy mówiłam  że mnie zostawisz... teksty

souleater dodano: 12 kwietnia 2011

kiedy mówiłam, że mnie zostawisz przy najbliższej okazji, potrafiłeś zatkać mi usta pocałunkiem . kiedy dzisiaj mówię, że nie potrafiłbyś wrócić do mnie wysyłasz mi buziaka na gadu-gadu .

porównywano mnie do wszystkiego   do... teksty

souleater dodano: 12 kwietnia 2011

porównywano mnie do wszystkiego - do dr. house'a, do dr. cox'a i do innych ignorantów z ciętą ripostą zawsze schowaną na wszelki wypadek... ale do góry lodowej o którą rozbija się titanic marzeń ? brawo, sama bym na to nie wpadła .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV