głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater to banał ale Uwielbiam Go . panamal szczerze nie obchodzi mnie że palenie zabija że alkohol uzależnia a znajomości sprowadzają na złą drogę . wolę palić pić i b

souleater

souleater.moblo.pl
to banał ale Uwielbiam Go . panamal
to banał  ale Uwielbiam Go .   panamal teksty

souleater dodano: 5 maja 2011

to banał, ale Uwielbiam Go .// panamal
Autor cytatu: panamal

szczerze nie obchodzi mnie  że... teksty

souleater dodano: 4 maja 2011

szczerze nie obchodzi mnie, że palenie zabija, że alkohol uzależnia a znajomości sprowadzają na złą drogę . wolę palić, pić i bluzgać, ponieważ to daje ten sam skutek co zadurzenie się w tobie .

  nadii. nie zaczynaj... teksty

souleater dodano: 4 maja 2011

- nadii. nie zaczynaj, przerabiałyśmy to. - co ja poradzę ? one same lecą, wiesz ? mają gdzieś, że są powodem pęknięcia tamy . - o czym ty do cholery mówisz? - pękła . to co dzieliło teraźniejszość z przeszłością . - zaraz u ciebie jestem . desperadosy i te papierosy co zwykle ?

Centymetry od ziemi  uniesiony jak... teksty

souleater dodano: 4 maja 2011

Centymetry od ziemi, uniesiony jak anioł, mimo to powtarzam sobie, że świadomi przetrwają.
Autor cytatu: theblackpearl

nie stworzę tej historii sama .... teksty

souleater dodano: 4 maja 2011

nie stworzę tej historii sama . wiadomym jest, że potrzebuje JEGO, którego zawsze kochałam-kocham-kochać będę, następnie przyjaciółki, która traktuje mnie SERIO, siostry, które są ze mną ZAWSZE i muszę być SZCZĘŚLIWA . tymczasem leczę się z miłości do ciebie, przyjaciółka ma mnie teraz za oziębłą sukę a siostry rozpoczynają własne życie . ja ? siedzę o tej godzinie, zapłakana i jestem pewna, że może być tylko gorzej .

niedługo mi przejdzie  choć upieram... teksty

souleater dodano: 4 maja 2011

niedługo mi przejdzie, choć upieram się że już cię nie ma w mojej głowie po przebudzeniu . co poradzę że zakochałam się w takim kretynie który nawet dziewczynie pogrążonej w miłości nie potrafi rozpoznać tylko dobija ją różnego typu tekstami ? no właśnie, nic . i tyle możesz zrobić teraz, kiedy otwieram serce i z niego ulatujesz .

jestem zmęczona czekaniem na ciebie... teksty

souleater dodano: 4 maja 2011

jestem zmęczona czekaniem na ciebie ... mógłbyś pozwolić mi być sobą ? jeśli nie masz nic przeciwko, chcę zabłysnąć swoim światłem . /// inspiracja piosenką 3 Doors Down - Let me be myself.

Daria : czego Ci brakuje ?  soul... teksty

souleater dodano: 2 maja 2011

Daria : czego Ci brakuje ? soul eater . : nie wiem . soul eater . : chyba też tak czasem masz ... Daria : chyba raczej tak . soul eater . : że brakuje ci czegoś ale w sumie sama nie wiesz co to jest i czemu akurat teraz o tym twoja psychika zaczęła wspominać . Daria : nienawidzę tego .

zakazuję komukolwiek zbliżać się... teksty

souleater dodano: 2 maja 2011

zakazuję komukolwiek zbliżać się do mnie . szczególnie stworzeniom z penisem -.-

Siedząc na schodach  myślę po raz... teksty

souleater dodano: 2 maja 2011

Siedząc na schodach, myślę po raz tysięczny o tym co by mogło być gdyby nie mój trudny charakter . Miałabym przyjaciółkę ? Zainteresowałby się mną jakiś chłopak ? Rozmawiałabym częściej i nie miałabym czasu na głupie rozkminy prowadzące mnie do stanu krytycznego psychiki... Zaciągnęłam się dymem, a szara śmierć buszowała mi po płucach. Napis na papierosach "Palenie zabija" w takich chwilach jak ta staje się bardzo zachęcający . Dobrze wiem, że jestem skazana na cierpienie. Powolna śmierć jest dobrym wyborem, by zniknąć ? Czemu akurat to - nie wiem, na prawdę . Może dlatego, że to ON nauczył mnie palić ? Jednocześnie odradzał to wszystko . Chyba widział co się ze mną dzieje i że staczam się, a depresja to będzie jeden z wielu problemów .

ile razy mi wspominałeś  że... teksty

souleater dodano: 2 maja 2011

ile razy mi wspominałeś, że chciałbyś zmienić świat? że nie odpowiada ci taka kolei rzeczy a ludzie gdy mają przywódcę dokonują cudów ? ile razy próbowałeś mi wmówić, że jestem dobrą dziewczyną i nigdy nie powinnam siebie uważać za czyste zło ? chciałeś mnie pocieszyć, w głębi serca wiedząc, że nigdy nie będę taka jak inne nastolatki, nie będę cieszyć się z nowego chłopaka tylko z tego jak będzie patrzył na mnie po raz setny . tak, jestem sentymentalna - biorę wszystko do siebie, jestem zbyt wredna i nie umiem pokazać tego co czuję . zawsze wracałeś do mnie, wiedząc, jaka jestem i teraz ... a raczej, do tej pory czekałam. nie napisałeś - mam ci do powiedzenia jedno: żegnaj.

to czego tylko chce to stać z tobą... teksty

souleater dodano: 26 kwietnia 2011

to czego tylko chce to stać z tobą w chłodnym deszczu . // verba .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV