głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater znów próbuję cofnąć czas i dobrze wiem że nie da to tyle co nic . chcę powtórzyć moje błędy by wiedzieć czy ich robienie było przyjemne warte stracenia wszystki

souleater

souleater.moblo.pl
znów próbuję cofnąć czas i dobrze wiem że nie da to tyle co nic . chcę powtórzyć moje błędy by wiedzieć czy ich robienie było przyjemne warte stracenia wszystkiego .
znów próbuję cofnąć czas i... teksty

souleater dodano: 14 maja 2011

znów próbuję cofnąć czas i dobrze wiem, że nie da to tyle co nic . chcę powtórzyć moje błędy, by wiedzieć czy ich robienie było przyjemne - warte stracenia wszystkiego .

  chyba się poddam  on przecież... teksty

souleater dodano: 8 maja 2011

- chyba się poddam, on przecież nawet na mnie nie chce patrzeć po tym wszystkim. :/ - zrezygnować ? o nie, chyba cię pojebało . nie po to z tobą siedziałam, pomagałam i doradzałam w sprawie tego kutasa byś teraz mi powiedziała, że przyszła po ciebie obojętność . - nie wiesz jak to jest... :( - nie ? fakt, nie wiem jak to jest poddać się w biegu na 60m kiedy powiedziano, że może być lekki wiatr w kierunku przeciwnym do naszego .

przedstawienie musi trwać  łapiesz... teksty

souleater dodano: 8 maja 2011

przedstawienie musi trwać, łapiesz ją za rękę . chce sobie komplikować, traktuje waszą dwójkę jak mękę . to nie tak, że zazdroszczę , dość dawno to minęło . bo dobrze wam życzę, moją nienawiść gdzieś wcięło . ale ona zabrała w sumie moje szczęście, teraz wywołuje takie ktoś inny . chociaż mogła mieć takich dwieście, przeciwnik z niej był cenny . wzdycham głęboko i mijam was ze słuchawkami w uszach . czuję się błogo , dziękuję za nową podróż, w którą wyruszam .

przyszedł do niej z uśmiechem  od... teksty

souleater dodano: 8 maja 2011

przyszedł do niej z uśmiechem, od razu mocniej zabiło serce . urojone słowa rozstania w głowie rozchodziły się echem, chciała dni spędzonych z nim o wiele więcej . zbliżył się powodując swą obecnością dreszcze, musnął oddechem szyję całując delikatnie . powietrze zapachniało deszczem, wyczuła jego złe intencje mentalnie . - kochałem cię, ale poznałem inną - i to właśnie wtedy jej oczy zabłysnęły . - szlajałeś się z kolejną lafiryndą ? - receptory miłości i wrodzonej kurwistości wtedy się odcięły .

jeżeli będę musiała płakać to... teksty

souleater dodano: 8 maja 2011

jeżeli będę musiała płakać to do ściany, nie będzie tak jak za dawnych lat . zdajesz się wiedzieć, że naszą miłość usypiamy a zazdrość zrobiła szach-mat . możesz mi wykrzyczeć ból, przecież od tego tu jesteśmy dla siebie . nie odegraliśmy odpowiednich ról i wszystko, skrawek po skrawku nam się jebie .

teraz czuję  że czegoś mi brak... teksty

souleater dodano: 7 maja 2011

teraz czuję, że czegoś mi brak - tej małej dziewczynki sprzed kilku lat. // znalezione .

Książę na białym koniu ?... teksty

souleater dodano: 7 maja 2011

Książę na białym koniu ? Księżniczka więziona w wieży ? Happy end-owskie zakończenia ? Te historyjki przestały mnie już bawić. Świat jest jaki jest.. Poco robić z niego Disney-owską błazenadę. Księżniczki ? W normalnym świecie laski z kilogramami tapety na twarzy. Żaba zamieniająca się w przystojnego bruneta o zielonych oczach ? Serce dostało chwilowego świra ale spokojnie przejdzie mu a książę znów będzie obślizgłą żabą. Szczęśliwe zakończenia ? Takie wybryki to tylko w snach .... / ciamciaramciaa
Autor cytatu: ciamciaramciaa

tymczasem pierdolę jakie kolwiek... teksty

souleater dodano: 7 maja 2011

tymczasem pierdolę jakie kolwiek więzi z ludźmi. ♥

pieprzyć . to co było nie wróci... teksty

souleater dodano: 7 maja 2011

pieprzyć . to co było nie wróci, czas przyzwyczaja do bólu . sny to filmy naszych ukrytych marzeń, koszmary to dokumentacje naszych obaw . w moim przypadku przyjaźń poszła się pierdolić bez zabezpieczenia z miłością, serce boli jak cholera . sny powoli zaczynają powracać, a obawy ? cóż, mam jeszcze trochę czasu życia by mogły się wszystkie spełnić .

mija równy rok  odkąd... teksty

souleater dodano: 7 maja 2011

mija równy rok, odkąd skreśliłyśmy siebie z naszych list; odkąd łamałyśmy swoje obietnice .

po takim dniu każdy ma ochotę po... teksty

souleater dodano: 6 maja 2011

po takim dniu każdy ma ochotę po prostu się uśmiechać ♥

 co się stało  że napisałeś ?... teksty

souleater dodano: 6 maja 2011

-co się stało, że napisałeś ? - przypomniałem sobie, że Cię kocham. ♥
Autor cytatu: xdlovelygirlxd

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV