głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater nienawidzę jak odwracasz wzrok ode mnie by spojrzeć na inną . wtedy staję się seryjnym mordercą . boli . ale co ja mogę ? przecież nie wyznam mu tego rujnując n

souleater

souleater.moblo.pl
nienawidzę jak odwracasz wzrok ode mnie by spojrzeć na inną . wtedy staję się seryjnym mordercą .
nienawidzę jak odwracasz wzrok ode... teksty

souleater dodano: 31 maja 2011

nienawidzę jak odwracasz wzrok ode mnie by spojrzeć na inną . wtedy staję się seryjnym mordercą .

boli . ale co ja mogę ? przecież... teksty

souleater dodano: 31 maja 2011

boli . ale co ja mogę ? przecież nie wyznam mu tego rujnując naszą znajomość . ryzyko ? nie w tym przypadku . czuję, że jedno słowo a przekreślę [być może] rozwijającą się jego miłość do mnie . żyję nadzieją, jak idiotka ... ale dla niego zostanę nawet niewolnicą .

sztuczny uśmiech  alleluja i do... teksty

souleater dodano: 31 maja 2011

sztuczny uśmiech, alleluja i do przodu .

ja NIE jestem jakąś kretynką  by... teksty

souleater dodano: 27 maja 2011

ja NIE jestem jakąś kretynką, by zwodzić mnie słowami . mam mózg, rozum i jeszcze pulsującą, czerwoną krew, więc nie pierdol mi, że nie zrozumiem . jestem TROCHĘ nienormalna, TROCHĘ pierdolnięta, nawet NADTO psychiczna ... mimo wszystko mam uczucia i wiem co to ból, dziwko . jak chciałeś/aś mi zadać rany, to czemu nie nożem albo pięscią ?! jebani tchórze . mam prawo być zła . wszyscy, którym bym przedstawiła tą sytuację wkurwili by się od słuchania o tym . ale nikomu nie powiem, bo ze szczerej nery pierdolę ciekawskich ludzi i ich wtykanie nosa w nie swoje sprawy . twoje zachowanie względem mnie jest jak wydzieranka, ale wiesz co ? nie chce mi się szukać kleju, pasujących kawałków i bibuła mi się skończyła . po prostu WYPIERDALAJ .

albo coś do mnie czujesz i... teksty

souleater dodano: 22 maja 2011

albo coś do mnie czujesz i próbujemy, albo nadal masz gdzieś moją osobę i mogę zahaczyć o inny towar. : )

po prostu uśmiechajmy się do siebie... teksty

souleater dodano: 22 maja 2011

po prostu uśmiechajmy się do siebie jak dawniej, niech wszyscy zastanawiają się o co nam chodzi .

     teksty souleater dodał komentarz: ; )) do wpisu 15 maja 2011
to bardzo zabawne gdy ktoś próbuje... teksty

souleater dodano: 15 maja 2011

to bardzo zabawne gdy ktoś próbuje zwrócić na siebie uwagę kosztem własnej dumy .

znów próbuję cofnąć czas i... teksty

souleater dodano: 14 maja 2011

znów próbuję cofnąć czas i dobrze wiem, że nie da to tyle co nic . chcę powtórzyć moje błędy, by wiedzieć czy ich robienie było przyjemne - warte stracenia wszystkiego .

  chyba się poddam  on przecież... teksty

souleater dodano: 8 maja 2011

- chyba się poddam, on przecież nawet na mnie nie chce patrzeć po tym wszystkim. :/ - zrezygnować ? o nie, chyba cię pojebało . nie po to z tobą siedziałam, pomagałam i doradzałam w sprawie tego kutasa byś teraz mi powiedziała, że przyszła po ciebie obojętność . - nie wiesz jak to jest... :( - nie ? fakt, nie wiem jak to jest poddać się w biegu na 60m kiedy powiedziano, że może być lekki wiatr w kierunku przeciwnym do naszego .

przedstawienie musi trwać  łapiesz... teksty

souleater dodano: 8 maja 2011

przedstawienie musi trwać, łapiesz ją za rękę . chce sobie komplikować, traktuje waszą dwójkę jak mękę . to nie tak, że zazdroszczę , dość dawno to minęło . bo dobrze wam życzę, moją nienawiść gdzieś wcięło . ale ona zabrała w sumie moje szczęście, teraz wywołuje takie ktoś inny . chociaż mogła mieć takich dwieście, przeciwnik z niej był cenny . wzdycham głęboko i mijam was ze słuchawkami w uszach . czuję się błogo , dziękuję za nową podróż, w którą wyruszam .

przyszedł do niej z uśmiechem  od... teksty

souleater dodano: 8 maja 2011

przyszedł do niej z uśmiechem, od razu mocniej zabiło serce . urojone słowa rozstania w głowie rozchodziły się echem, chciała dni spędzonych z nim o wiele więcej . zbliżył się powodując swą obecnością dreszcze, musnął oddechem szyję całując delikatnie . powietrze zapachniało deszczem, wyczuła jego złe intencje mentalnie . - kochałem cię, ale poznałem inną - i to właśnie wtedy jej oczy zabłysnęły . - szlajałeś się z kolejną lafiryndą ? - receptory miłości i wrodzonej kurwistości wtedy się odcięły .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV