głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Zdaje się że zaraz puścisz pawia na klawiaturę... Nie zdaje Ci się od tego wszystkiego mam ochotę wymiotować. To czemu mu nie wygarniesz tej krzywdy którą Ci z

souleater

souleater.moblo.pl
Zdaje się że zaraz puścisz pawia na klawiaturę... Nie zdaje Ci się od tego wszystkiego mam ochotę wymiotować. To czemu mu nie wygarniesz tej krzywdy którą Ci z
 Zdaje się że zaraz puścisz pawia... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Zdaje się, że zaraz puścisz pawia na klawiaturę... -Nie zdaje Ci się, od tego wszystkiego mam ochotę wymiotować. -To czemu mu nie wygarniesz tej krzywdy, którą Ci zrobił pisząc te wszystkie głupoty?! -Myślisz, że tylko to mnie przytłacza?! -Lol, a może nie? -No dobra, masz rację. Ale teraz nic innego nie mogę zrobić, jak tylko mieć nadzieję, że napisze. To jego ruch w tym momencie, niech pokaże kim dla niego jestem... A jeśli łudzę się na marne, pożałuje tego i do będzie zemsta dokonana przez inną osobę. -Na mnie nie licz... -Nie o to mi chodziło, głupia. Po prostu wyniszczająca mnie miłość do niego zmienia mnie bardzo szybko, zniszczę mu świat pod postacią podłej suki. -Wyniszcza? -No... Wcześniej nie miałam tego uczucia, ale teraz mam ochotę mu ukręcić jaja i słuchać jak prosi o litość.

zamykam powieki przed snem i zgadnij... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

zamykam powieki przed snem i zgadnij kogo widzę.

 Wiesz czym różni się Twój... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Wiesz czym różni się Twój problem miłosny od mojego? -Czym? -Ty tęsknisz za Nim, bo mogłaś Go przytulać, całować a on traktował Cię jak traktował, kochasz Go i robiłaś z nim to co inne pary ze sobą, ale nie jesteście razem, wasze drogi się rozeszły, Twoja miłość nie ustąpiła - powiedziałaś sobie "Koniec, byle do przodu!". Nie było tak? -No zgadza się, boli mnie i tęsknie za jego dotykiem. -To teraz mój problem... Pomyśl, jakby to wszystko co on Ci powiedział było tylko rozmową na GG, a dotyk, pocałunek i inne pieszczoty to tylko sen? -Serce by mi pękło. -Dokładnie. Widzisz, kocham Go. Z całego mojego, obecnie pękniętego serca. Wszystkie słowa na których mi zależało przeczytałam, nigdy nie usłyszałam... Wszystkie chwile spędzone z nim śniły mi się albo sobie je wyobrażałam. A nawet teraz czekam aż napisze głupie "tęskniłem" mimo, że to byłoby na gadu i chociaż ciągle sobie powtarzam, że przestałam to tak nie jest. -To jak Ty się jeszcze uśmiechasz? -Duszę to wszystko w środku.

cholera genialne. 3m się. teksty souleater dodał komentarz: cholera, genialne. 3m się. do wpisu 29 sierpnia 2011
diabeł znów nawiedza mnie co noc... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

diabeł znów nawiedza mnie co noc, próbując zniszczyć wszystko, co udało mi się zbudować. rozmawiałam z nim niedawno. szydził ze mnie. jak zawsze zresztą.. powiedziałam mu, że kocham, że mam nadzieję, że wierzę. wyśmiał mnie...
Autor cytatu: inspiria

 Jak będzie wyglądał ten rok... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Jak będzie wyglądał ten rok szkolny z Nim na każdej lekcji? -No daj spokój, normalnie. -Co masz na myśli? -On będzie miał wyjebane, a ja będę się starać wyglądać zajebiście za każdym razem jak jego oczy wylądują na mnie.

 Jezuuuu... Dobij mnie.  Jesteś... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Jezuuuu... Dobij mnie. -Jesteś Ateistką, więc czem..? -Mogę wierzyć w Boga, Allaha, Buddę, Szatana a nawet w Spongebob'a, byleby sprawił, żeby te cholerne, niebieskie tęczówki na mnie spojrzały jak na najcudowniejszy skarb na Świecie albo... -Albo..? -Albo niech sprawi, by ten ból był mniejszy i żebym z czasem zapominała. -Zdecydowanie wybierze tą trzecią opcje. -Wiem, uschnę z tęsknoty za jego wiadomościami, spojrzeniami, za Nim.

 Jestem ciekawa tylko kiedy on... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Jestem ciekawa tylko, kiedy on zrozumie, że praktycznie wszystkie te opisy na GG są do niego. -To może do niego napiszesz? -Mogłabym, ale tyle razy popełniłam błąd polegający na większym zaangażowaniu, że mi się chce już rzygać.

 Najgorsze jest czekanie...  Haha... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Najgorsze jest czekanie... -Haha, nie. Wiesz co jest najgorsze? To, że nie wiesz czego się spodziewać, może i czekasz, ale na najgorsze i masz nadzieję małą, że On te koszmary przegoni.

 Czemu masz takie nastawienie do... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Czemu masz takie nastawienie do całego świata? -Bo ON obiecał, że zawsze będzie przy mnie, gdy wszyscy się odwrócą. Widzisz Go gdzieś tutaj? -To oznacza... Że poszedł w ich ślady? -No właśnie.

a jak przyjdzie co do czego to nagle... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

a jak przyjdzie co do czego, to nagle mniemani przyjaciele gdzieś spieprzają.

owszem   teksty souleater dodał komentarz: owszem ; )) do wpisu 28 sierpnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV