głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater właśnie większość po prostu sobie tłumaczy tak... że tylko tchórze chcą się zabijać co dla mnie jest wielką głupotą. pozdrawiaaam.... megaa DD Osz cholera jeszc

souleater

souleater.moblo.pl
właśnie większość po prostu sobie tłumaczy tak... że tylko tchórze chcą się zabijać co dla mnie jest wielką głupotą. pozdrawiaaam....
właśnie  większość po prostu sobie tłumaczy tak... że tylko tchórze chcą się zabijać  co dla mnie jest wielką głupotą. pozdrawiaaam.... teksty souleater dodał komentarz: właśnie, większość po prostu sobie tłumaczy tak... że tylko tchórze chcą się zabijać, co dla mnie jest wielką głupotą. pozdrawiaaam.... do wpisu 29 sierpnia 2011
megaa  DD teksty souleater dodał komentarz: megaa ;DD do wpisu 29 sierpnia 2011
 Osz cholera  jeszcze raz się... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Osz cholera, jeszcze raz się dzisiaj potknę, przewrócę lub sobie coś skręcę to owinę się w folię bąbelkowi... -Ty, to nie głupi pomysł jest! Niby dziecinada, ale ile fun... -Kręci mi się w głowie, to może będę dzisiaj udawać inwalidę i nie wstanę wcale z fotela. -Wyjdź trochę na świeże powietrze a nie... -Ohh, no fakt, to miastowe powietrze jest tak lecznicze... Lovely, na prawdę. / rozmowa z mamą.

 Wyjdź z pokoju  do jasnej cholery!... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Wyjdź z pokoju, do jasnej cholery! Słońce świeci... -Spalę się, nie chce, nie! -Nie zachowuj się jak ten pieprzony Dominik z Sali Samobójców, tylko zacznij żyć! -Fajne porównanie, ale nie przekonałaś mnie. -To nie miało... -Oj daj już sobie spokój z tym pocieszaniem mnie, to jest męczące jak ciągle bębnisz w mojej głowie, że warto żyć, że świat jest piękny, tylko muszę się nastawić na optymizm. Gdyby tak było, to myślisz, że teraz bym tutaj gniła? -Nie miał Cię kto przekonać, ot co. -Eeeee, ten co dawał mi radość życia milczy, jest na wkurwiony, chociaż Go przepraszałam... Ale obecnie? -No? -Obecnie... To gnicie mi się podoba, bo On kiedyś zrozumie co stracił a ja jestem na tyle naiwna, że do niego wrócę. -Czyli czekasz gnijąc... -No, coś w ten deseń.

jak już ktoś ma pecha to po całości. teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

jak już ktoś ma pecha to po całości.

 Zdaje się  że zaraz puścisz pawia... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Zdaje się, że zaraz puścisz pawia na klawiaturę... -Nie zdaje Ci się, od tego wszystkiego mam ochotę wymiotować. -To czemu mu nie wygarniesz tej krzywdy, którą Ci zrobił pisząc te wszystkie głupoty?! -Myślisz, że tylko to mnie przytłacza?! -Lol, a może nie? -No dobra, masz rację. Ale teraz nic innego nie mogę zrobić, jak tylko mieć nadzieję, że napisze. To jego ruch w tym momencie, niech pokaże kim dla niego jestem... A jeśli łudzę się na marne, pożałuje tego i do będzie zemsta dokonana przez inną osobę. -Na mnie nie licz... -Nie o to mi chodziło, głupia. Po prostu wyniszczająca mnie miłość do niego zmienia mnie bardzo szybko, zniszczę mu świat pod postacią podłej suki. -Wyniszcza? -No... Wcześniej nie miałam tego uczucia, ale teraz mam ochotę mu ukręcić jaja i słuchać jak prosi o litość.

zamykam powieki przed snem i zgadnij... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

zamykam powieki przed snem i zgadnij kogo widzę.

 Wiesz czym różni się Twój... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Wiesz czym różni się Twój problem miłosny od mojego? -Czym? -Ty tęsknisz za Nim, bo mogłaś Go przytulać, całować a on traktował Cię jak traktował, kochasz Go i robiłaś z nim to co inne pary ze sobą, ale nie jesteście razem, wasze drogi się rozeszły, Twoja miłość nie ustąpiła - powiedziałaś sobie "Koniec, byle do przodu!". Nie było tak? -No zgadza się, boli mnie i tęsknie za jego dotykiem. -To teraz mój problem... Pomyśl, jakby to wszystko co on Ci powiedział było tylko rozmową na GG, a dotyk, pocałunek i inne pieszczoty to tylko sen? -Serce by mi pękło. -Dokładnie. Widzisz, kocham Go. Z całego mojego, obecnie pękniętego serca. Wszystkie słowa na których mi zależało przeczytałam, nigdy nie usłyszałam... Wszystkie chwile spędzone z nim śniły mi się albo sobie je wyobrażałam. A nawet teraz czekam aż napisze głupie "tęskniłem" mimo, że to byłoby na gadu i chociaż ciągle sobie powtarzam, że przestałam to tak nie jest. -To jak Ty się jeszcze uśmiechasz? -Duszę to wszystko w środku.

cholera  genialne. 3m się. teksty souleater dodał komentarz: cholera, genialne. 3m się. do wpisu 29 sierpnia 2011
diabeł znów nawiedza mnie co noc... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

diabeł znów nawiedza mnie co noc, próbując zniszczyć wszystko, co udało mi się zbudować. rozmawiałam z nim niedawno. szydził ze mnie. jak zawsze zresztą.. powiedziałam mu, że kocham, że mam nadzieję, że wierzę. wyśmiał mnie...
Autor cytatu: inspiria

 Jak będzie wyglądał ten rok... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Jak będzie wyglądał ten rok szkolny z Nim na każdej lekcji? -No daj spokój, normalnie. -Co masz na myśli? -On będzie miał wyjebane, a ja będę się starać wyglądać zajebiście za każdym razem jak jego oczy wylądują na mnie.

 Jezuuuu... Dobij mnie.    Jesteś... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Jezuuuu... Dobij mnie. -Jesteś Ateistką, więc czem..? -Mogę wierzyć w Boga, Allaha, Buddę, Szatana a nawet w Spongebob'a, byleby sprawił, żeby te cholerne, niebieskie tęczówki na mnie spojrzały jak na najcudowniejszy skarb na Świecie albo... -Albo..? -Albo niech sprawi, by ten ból był mniejszy i żebym z czasem zapominała. -Zdecydowanie wybierze tą trzecią opcje. -Wiem, uschnę z tęsknoty za jego wiadomościami, spojrzeniami, za Nim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV