głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater zamykam powieki przed snem i zgadnij kogo widzę. Wiesz czym różni się Twój problem miłosny od mojego? Czym? Ty tęsknisz za Nim bo mogłaś Go przytulać całować a

souleater

souleater.moblo.pl
zamykam powieki przed snem i zgadnij kogo widzę.
zamykam powieki przed snem i zgadnij... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

zamykam powieki przed snem i zgadnij kogo widzę.

 Wiesz czym różni się Twój... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Wiesz czym różni się Twój problem miłosny od mojego? -Czym? -Ty tęsknisz za Nim, bo mogłaś Go przytulać, całować a on traktował Cię jak traktował, kochasz Go i robiłaś z nim to co inne pary ze sobą, ale nie jesteście razem, wasze drogi się rozeszły, Twoja miłość nie ustąpiła - powiedziałaś sobie "Koniec, byle do przodu!". Nie było tak? -No zgadza się, boli mnie i tęsknie za jego dotykiem. -To teraz mój problem... Pomyśl, jakby to wszystko co on Ci powiedział było tylko rozmową na GG, a dotyk, pocałunek i inne pieszczoty to tylko sen? -Serce by mi pękło. -Dokładnie. Widzisz, kocham Go. Z całego mojego, obecnie pękniętego serca. Wszystkie słowa na których mi zależało przeczytałam, nigdy nie usłyszałam... Wszystkie chwile spędzone z nim śniły mi się albo sobie je wyobrażałam. A nawet teraz czekam aż napisze głupie "tęskniłem" mimo, że to byłoby na gadu i chociaż ciągle sobie powtarzam, że przestałam to tak nie jest. -To jak Ty się jeszcze uśmiechasz? -Duszę to wszystko w środku.

cholera  genialne. 3m się. teksty souleater dodał komentarz: cholera, genialne. 3m się. do wpisu 29 sierpnia 2011
diabeł znów nawiedza mnie co noc... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

diabeł znów nawiedza mnie co noc, próbując zniszczyć wszystko, co udało mi się zbudować. rozmawiałam z nim niedawno. szydził ze mnie. jak zawsze zresztą.. powiedziałam mu, że kocham, że mam nadzieję, że wierzę. wyśmiał mnie...
Autor cytatu: inspiria

 Jak będzie wyglądał ten rok... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Jak będzie wyglądał ten rok szkolny z Nim na każdej lekcji? -No daj spokój, normalnie. -Co masz na myśli? -On będzie miał wyjebane, a ja będę się starać wyglądać zajebiście za każdym razem jak jego oczy wylądują na mnie.

 Jezuuuu... Dobij mnie.    Jesteś... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Jezuuuu... Dobij mnie. -Jesteś Ateistką, więc czem..? -Mogę wierzyć w Boga, Allaha, Buddę, Szatana a nawet w Spongebob'a, byleby sprawił, żeby te cholerne, niebieskie tęczówki na mnie spojrzały jak na najcudowniejszy skarb na Świecie albo... -Albo..? -Albo niech sprawi, by ten ból był mniejszy i żebym z czasem zapominała. -Zdecydowanie wybierze tą trzecią opcje. -Wiem, uschnę z tęsknoty za jego wiadomościami, spojrzeniami, za Nim.

 Jestem ciekawa tylko  kiedy on... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Jestem ciekawa tylko, kiedy on zrozumie, że praktycznie wszystkie te opisy na GG są do niego. -To może do niego napiszesz? -Mogłabym, ale tyle razy popełniłam błąd polegający na większym zaangażowaniu, że mi się chce już rzygać.

 Najgorsze jest czekanie...    Haha... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Najgorsze jest czekanie... -Haha, nie. Wiesz co jest najgorsze? To, że nie wiesz czego się spodziewać, może i czekasz, ale na najgorsze i masz nadzieję małą, że On te koszmary przegoni.

 Czemu masz takie nastawienie do... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

-Czemu masz takie nastawienie do całego świata? -Bo ON obiecał, że zawsze będzie przy mnie, gdy wszyscy się odwrócą. Widzisz Go gdzieś tutaj? -To oznacza... Że poszedł w ich ślady? -No właśnie.

a jak przyjdzie co do czego  to nagle... teksty

souleater dodano: 29 sierpnia 2011

a jak przyjdzie co do czego, to nagle mniemani przyjaciele gdzieś spieprzają.

owszem      teksty souleater dodał komentarz: owszem ; )) do wpisu 28 sierpnia 2011
Po pewnych słowach przestaje się... teksty

souleater dodano: 28 sierpnia 2011

Po pewnych słowach przestaje się czekać. / ksiezniczkaznieudanejbajki - nie pamiętam dokładnie, więc gomen. *w*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV